منو سایت

  • خانه
  • اخبار استارتاپ
  • با راه‌اندازی شبکه Sienna، SiennaLend، یک پلت فرم خصوصی وام‌دهی رمزنگاری، TradFi بیشتر در DeFi

با راه‌اندازی شبکه Sienna، SiennaLend، یک پلت فرم خصوصی وام‌دهی رمزنگاری، TradFi بیشتر در DeFi

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار استارتاپ
با راه‌اندازی شبکه Sienna، SiennaLend، یک پلت فرم خصوصی وام‌دهی رمزنگاری، TradFi بیشتر در DeFi

سال گذشته، ما جمع‌آوری کمک مالی ۱۱.۲ میلیون دلاری را برای شبکه Sienna، استارت‌آپ «غیرمتمرکز» پوشش دادیم. این شبکه بر روی شبکه مخفی ساخته شده است که به دارندگان دارایی اجازه می دهد تا به توکن های حریم خصوصی سوئیچ کنند. اگر DeFi به درستی کار کند، پروژه‌های بلاک چین مالی بسیار مهم هستند، در غیر این صورت تراکنش‌های مالی عادی – که معمولاً در دنیای مالی سنتی خصوصی هستند – برای بیرون آمدن مشکل خواهند داشت.

Sienna از جمله چندین شرکت استارتاپ بلاک چینی است که در تلاش است تا از «شروع جلویی» جلوگیری کند که در آن تراکنش‌های اتریوم می‌تواند توسط شخص دیگری به سادگی با پرداخت هزینه تراکنش بالاتر پیشی بگیرد – درست همانطور که با پرداخت کارمزد کارگزاری بالاتر از معاملات بازار سهام بهتر عمل می‌کند.

شبکه Sienna قبلاً پلتفرم خصوصی وام‌دهی رمزنگاری خود به نام SiennaLend را راه‌اندازی کرده است. این شرکت ادعا می‌کند که کاربران ارزهای دیجیتال می‌توانند از این پلتفرم برای کسب سود بر روی ارزهای دیجیتال خود و همچنین قرض گرفتن کریپتو از پلتفرم – همه به صورت خصوصی – استفاده کنند. این پلتفرم در این فضا با Uniswap و PancakeSwap رقابت خواهد کرد، اما ادعا می کند که ویژگی های بیشتری از هر دو دارد.

SiennaLend (ظاهراً) بر روی شبکه مخفی ساخته شده است، که – ادعای شرکت – امنیت و ایمنی بیشتری را نسبت به بلاک چین های باز و خصوصی مانند اتریوم، سولانا و دیگران فراهم می کند.

پیشنهاد SiennaLend در بازار این است که قیمت گاز پایین تر آن را برای سرمایه گذاران کوچک جذاب تر می کند.

پرداخت 150 دلار کارمزد تراکنش برای دریافت وام 200 دلاری منطقی نیست و این مزیت بزرگ دیگری برای SiennaLend است. هزینه های گاز به سنت است نه دلار، زیرا مقیاس پذیری بلاک چین بسیار بالاتر است. ما 15 ماه را در مخفی کاری گذراندیم و این تغییر مطلق را در بازی ارزهای دیجیتال اصلاح کردیم و آن را به سطح بعدی بودجه اصلی رساندیم.»

شبکه Sienna می گوید که “اطلاعات شناسایی شخصی (PII)” به این معنی است که کاربران می توانند “به عقب برگردند” و دارایی های پورتفولیو و تاریخچه معاملات خود را از طریق آدرس کیف پول خود مشاهده کنند. همچنین مانند وام‌دهی سنتی، وام‌های وثیقه‌ای ارائه می‌دهد، که به مصرف‌کنندگان اجازه می‌دهد در یک استخر سپرده‌گذاری کنند و انتخاب کنند که بر اساس آن سپرده، سود دریافت کنند یا وام بگیرند. ایده این است که معامله گران می توانند راحت تر از خود در برابر نوسانات فعلی بازار دفاع کنند.

به طور گسترده مشاهده می شود که پروتکل های وام دهی مانند DeFI، با وجود نوسانات بازار، در حال تکامل هستند، زیرا آنها اطمینان بیشتری را به دارندگان ارزهای دیجیتال ارائه می دهند. وام‌های مبتنی بر ارز دیجیتال به یکی از جنبه‌های پرکاربرد DeFi تبدیل شده‌اند.

شبکه Sienna / SiennaLand که بر روی شبکه مخفی ساخته شده است، همچنین بخشی از اکوسیستم کیهان است که اخیراً به‌روزرسانی شده تا بخشی از IBC باشد. Cosmos در مد با Polkadot، همچنین “اینترنت بلاک چین” رقابت می کند.