منو سایت

با راه‌اندازی TechCrunch Live، تحرک فین‌تک بهتری ایجاد کنید

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار استارتاپ
با راه‌اندازی TechCrunch Live، تحرک فین‌تک بهتری ایجاد کنید

QED این شرکت مالی خودرو را در سال 2016 انکوباتور کرد و کوین بنت در سال 2018 مدیرعامل شد و بلافاصله پس از آن اولین دور شروع خود را انجام داد. با نام MotoRefi شروع شد و در نوامبر 2021 در Caribou تغییر نام داد. اما ماموریت همچنان باقی است: تغییر روابط مالی مصرف کنندگان با خودروهایشان. بنت از زمان آغاز به کار خود، 74 میلیون دلار برای شرکت جمع آوری کرده است، از جمله سرمایه اولیه فرشته از ریچل هولت. در آن زمان، او یکی از مدیران اجرایی در حال رشد Uber بود، سمتی که در سال 2020 زمانی که Construct Capital را تأسیس کرد، ترک کرد. بشنوید که بنت چگونه سرمایه گذاران اولیه را معرفی کرد و سرمایه گذارانی مانند Holt چه چیزی می توانند به شرکت های حمل و نقل ارائه دهند.

این رویداد در 4 می در ساعت 11:30 صبح به وقت PT / 2:30 بعد از ظهر به وقت شرقی با ارائه شبکه و ارائه افتتاح می شود. مصاحبه در ساعت 12 بعد از ظهر PT آغاز می شود و پس از آن تمرین TCL Pitch در ساعت 12:30 بعد از ظهر PT انجام می شود. در اینجا به صورت رایگان ثبت نام کنید.

TechCrunch Live هر هفته چهارشنبه ساعت 11:30 صبح به وقت PT / 2:30 بعد از ظهر به وقت شرقی ضبط می کند. به ما بپیوند! برای ثبت نام رایگان و دسترسی به دوره کاریبو اینجا کلیک کنید، وارد جلسه آموزشی میدانی شوید و به پخش زنده دسترسی پیدا کنید که در آنجا می توانید سوالات خود را از سخنرانان بپرسید.