منو سایت

  • خانه
  • اخبار استارتاپ
  • با هم بنیانگذار خود ملاقات کنید یا کنسرت بعدی خود را در TC Sessions: Mobility 2022 بیابید

با هم بنیانگذار خود ملاقات کنید یا کنسرت بعدی خود را در TC Sessions: Mobility 2022 بیابید

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار استارتاپ
با هم بنیانگذار خود ملاقات کنید یا کنسرت بعدی خود را در TC Sessions: Mobility 2022 بیابید

مهندسان، کدنویسان و طراحان محصول، به ما گوش دهید! TC Sessions: Mobility 2022 در مقیاس بزرگ، زنده و حضوری در تاریخ ۱۸ تا ۱۹ می در سن متئو، کالیفرنیا برگزار می‌شود. این غواصی عمیق دو روزه – اختصاص داده شده به فناوری های تحرک، استارت آپ های اولیه و سرمایه گذارانی که آنها را تامین می کنند – یک فرصت شبکه سازی کلیدی است که نمی خواهید از دست بدهید.

آیا به دنبال یکی از بنیانگذاران هستید که به شما در ایجاد استارتاپ متحرک گرا کمک کند؟ به دنبال کنسرت بعدی خود هستید که در آن بتوانید مهارت های خود را برای سازندگان دیوانه آزمایش کنید؟ به بیش از 2000 شرکت‌کننده بپیوندید – به نمایندگی از رویاپردازان، بنیانگذاران و سازندگان پیشرو جامعه تلفن همراه (مثل شما) – و ارتباطات کلیدی ایجاد کنید که می‌تواند آرزوهای حرفه‌ای شما را به جلو برساند.

صرفه جویی فوق العاده: حذف های اولیه اکنون برای مدت زمان محدودی در دسترس هستند. کارت خود را قبل از افزایش قیمت بخرید (300 دلار پس انداز خواهید کرد).

آخرین رویداد تحرک شخصی ما در سال 2019 برگزار شد، بنابراین ارتباط چهره به چهره می تواند هیجان انگیز یا ناراحت کننده باشد. در هر صورت، ما با CrunchMatch، پلتفرم شبکه مبتنی بر هوش مصنوعی از شما حمایت می کنیم. این به شما کمک می کند با افرادی که بیشتر به آنها اهمیت می دهید ارتباط برقرار کنید و جلسات 1: 1 – چه شخصی و چه مجازی – را برنامه ریزی کنید. این یک راه هوشمند، متمرکز و موثر برای به حداکثر رساندن زمان شما است.

ینس لمان، مدیر فنی و مدیر محصول SAP، در سال 2019 در TC Mobility شرکت کرد و این را در مورد CrunchMatch گفت:

پلتفرم CrunchMatch، که اساسا یک جلسه سریع برای تکنسین ها است، بسیار مفید بود. حداقل 10 جلسه کوتاه و دقیق برنامه ریزی کردم. من در مورد استارت آپ های مخفی کاری یاد گرفتم، کارهایی که شرکت های بزرگ انجام می دهند – چیزهایی که هنوز توسط مطبوعات انتخاب نشده اند. عالی بود و من سه یا چهار مورد از آن اتصالات را دنبال کردم.”

شبکه در سطح جهانی تنها یکی از جنبه های مهم TC Mobility است. دو روز پر از برنامه شامل بحث های پنل و مصاحبه 1: 1 با رهبران برجسته در زمینه تحرک، VC های با تجربه، تنظیم کننده های دولتی و کارشناسان در این زمینه است. در جلسات کوچکتر، پرسش و پاسخ و بحث های میزگرد در مورد موضوع، بحث ها را عمیق تر بررسی کنید.

وقت بگذارید و به صدها استارت آپ در مراحل اولیه نگاه کنید که محصولات و فناوری های نوآورانه خود را در منطقه وسیع نمایشگاه به نمایش می گذارند. سپس به خارج از منزل و به منطقه آزمایش درایو گسترده بروید. در مرحله بعد از محصولات لذت ببرید و با جدیدترین اسکوترها، دوچرخه های الکترونیکی، ماشین های الکتریکی و فناوری های وسایل نقلیه خودران آشنا شوید.

TC Sessions: Mobility 2022 در تاریخ 18-19 مه در سن متئو، کالیفرنیا با یک جزء آنلاین در 20 می برگزار می شود. خواه روی تاکسی های هوایی، وسایل نقلیه خودران، وسایل نقلیه الکتریکی، میکروموبیلتی، روباتیک یا سایر فناوری های گذرگاه مرزی تمرکز کنید، با افراد تاثیرگذاری ارتباط برقرار خواهید کرد که می توانند به شما کمک کنند تا سوزن شروع را در جهت درست حرکت دهید.

از قیمت گذاری زودهنگام استفاده کنید: قبل از افزایش قیمت در 1 آوریل، مجوز خود را بخرید و 300 دلار پس انداز خواهید کرد. ما نمی توانیم منتظر دیدن شما باشیم!

آیا شرکت شما علاقه مند به حمایت مالی یا برگزاری نمایشگاه TC Sessions: Mobility 2022 است؟ با تیم فروش حامی ما از طریق تماس بگیرید این فرم را پر کنید.

(function () {var func = function () {var iframe = document.getElementById (‘wpcom-iframe-e7dd6bbdbceb829774052566487b4cc4’) if (iframe) {iframe.onload = function () {iframe.content:’inframe. ‘ wpcom-iframe-e7dd6bbdbceb829774052566487b4cc4 ‘}، “https: / / tcprotectedembed.com”); }} // اندازه گیری خودکار iframe var pon funcSize {vard funcSize createElement (‘a’); origin.href = e.origin; // اگر (‘tcprotectedembed.com’! == origin.host) برگشت، مبدا پیام را بررسی کنید. // اگر (‘object’! == typeof e.data || undefined === e.data.msg_type) برگردد، بررسی کنید که پیام در قالبی باشد که انتظار داریم. سوئیچ (e.data.msg_type) case ‘poll_size: answer’: var iframe = document.getElementById (e.data._request .frame_id); if (iframe && ” === iframe.width) iframe.width = “100%”; if (iframe && ” === iframe.height) iframe.height = parseInt (e.data.height); برگشت؛ پیش فرض: بازگشت; }} if (‘function’ === typeof window.addEventListener) {window.addEventListener (‘message’, funcSizeResponse, false); } else if (‘function’ === typeof window.attachEvent) {window.attachEvent (‘onmessage’, funcSizeResponse); }} if (document.readyState === ‘تکمیل شد’) {func.apply (); / * سازگاری برای اسکرول بی نهایت * /} other if (document.addEventListener) {document.addEventListener (‘DOMContentLoaded’, func, false); } else if (document.attachEvent) (document.attachEvent) (‘onreadystatechange’, func); }}) ();