منو سایت

  • خانه
  • اخبار استارتاپ
  • با وجود کاهش، ارزش دارایی های رمزنگاری شده در پروتکل های DeFi نسبت به یک سال قبل 3 برابر شده است.

با وجود کاهش، ارزش دارایی های رمزنگاری شده در پروتکل های DeFi نسبت به یک سال قبل 3 برابر شده است.

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار استارتاپ
با وجود کاهش، ارزش دارایی های رمزنگاری شده در پروتکل های DeFi نسبت به یک سال قبل 3 برابر شده است.

ممکن است خرس‌ها شما را به این باور برسانند که این یک بازار پایین‌دستی برای زنجیره‌های تامین مالی غیرمتمرکز (DeFi) است، که ارزش کل آن در تمام زنجیره‌های تامین مالی غیرمتمرکز (DeFi) قفل شده است، اما این برای اکثر پروتکل‌های اصلی در سراسر جهان صادق نیست. هفته گذشته.

طبق گفته DeFi Llama، از 100 زنجیره برتر، تنها 18 زنجیره در هفت روز گذشته ارزش خود را از دست داده اند. به نظر می رسد بقیه در برابر پس زمینه تقاضا و اشتیاق پذیرندگان اولیه در حال حرکت هستند.

پروتکل بلاک چین Terra در 22 مارس با 27.45 میلیارد دلار به بالاترین حد خود در TVL رسید که 68 درصد نسبت به ماه قبل رشد داشت و Curve، استخر نقدینگی غیرمتمرکز بازار سهام اتریوم، با 13.4 درصد بالاتر از TVL قرار گرفت که نسبت به هفته گذشته به 20.41 دلار افزایش یافته است. بیلیون.

مجموع ارزش قفل شده یا TVL در تمام پروتکل‌های DeFi، مجموع تمام دارایی‌های رمزنگاری تعهد شده‌ای است که برنده جوایز، سود و غیره می‌شوند.

کل مقدار قفل شده در زنجیره ها نسبت به اوج در اوایل دسامبر 2021 حدود 16 درصد کاهش یافت، اما بازیگران بازار معتقدند که فضای DeFi هنوز در مراحل اولیه است و چیزی برای رشد دارد.

درک لیم، رئیس بینش ارزهای دیجیتال در صرافی ارزهای دیجیتال Bybit گفت: «در سطح بالا، TVL نشانه خوبی از اعتماد کاربران به پروتکل‌های مختلف DeFi است، یعنی پروتکل‌هایی که دارای تراشه‌های آبی مانند Maker، Aave، Uniswap هستند. .

“این همچنین نشان دهنده تشخیص کاربران است که پروتکل های DeFi دارای ارزش افزوده قابل توجهی هستند. با این حال، اگرچه TVL تصویر خاصی از منظره DeFi را ترسیم می کند، اما به طور کامل نقاشی نمی کند.