منو سایت

با ورود iOS 15.4 بالاخره بازگشایی ماسک در آیفون زنده شد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار استارتاپ
با ورود iOS 15.4 بالاخره بازگشایی ماسک در آیفون زنده شد

کمتر از یک هفته پس از رویداد بزرگ اپل، این شرکت آخرین نسخه از سه سیستم عامل iOS / iPadOS 15.4 و macOS 12.3 را منتشر کرد. برای کسانی که در زنجیره بتا زندگی نمی‌کنند، این به معنای مجموعه‌ای از ویژگی‌های کلیدی است، از جمله استفاده از Face ID با باز کردن قفل ماسک و کنترل جهانی، که ادغام نرم‌تری را بین iPad و Mac ارائه می‌دهد.

سیستم‌عامل‌ها قبل از آیفون SE و مک استودیو جدید وارد می‌شوند – که یکی از آنها را بررسی کردیم. کل باز کردن قفل ماسک یک مشکل بزرگ برای گذشته بوده است، اوه، دو سال یا بیشتر. اپل راه حل موقت خوبی را در قالب باز کردن قفل با اپل واچ ارائه کرده است، اما این نسخه جدید باعث می‌شود همه چیز برای کاربران بیشتری در دسترس باشد (اگرچه، باز هم، همیشه می‌توانید با SE به انگشت شست پایبند باشید).

من چند هفته است که از نسخه بتا استفاده می کنم و از نتایج راضی هستم. با ماسک و عینک به خوبی کار می کند، که در اولین سفر واقعی که از زمان شروع این کار انجام دادم، خوب بود. البته وقتی عینکم تار شد مشکلاتی پیش آمد، اما نمی‌دانم، احتمالاً تقصیر هانی‌ول و واربی ​​پارکر و همچنین دیگران است. دور هم جمع شوید مردم سیستم عامل شما را در راه‌اندازی ویژگی روشن/خاموش راهنمایی می‌کند، در حالی که به شما هشدار می‌دهد که البته وقتی به تمام چهره تکیه می‌کنید، همه چیز امن‌تر است.

با ورود iOS 15.4 بالاخره بازگشایی ماسک در آیفون زنده شد

اعتبار تصویر: سیب

همچنین ویژگی Tap to Pay در کنار گوشی جدید است که کارت خوان بروکر را خاموش می کند تا کاربران آیفون بتوانند پرداخت های تراشه NFC را بپذیرند. این با یک دسته کامل از شکلک های جدید ارائه می شود – در مجموع 37. از جمله یک چهره ذوب شده و یک نگاه دیگر، که احتمالاً نام خود را به رویداد “Peek Performance” هفته گذشته نداده است، اما چه کسی می تواند با اطمینان بگوید؟

خبر مهم دیگر در اینجا مربوط به iPadOS / MacOS است. اپل دقیقاً آن را به عنوان قاتل Sidecar قرار نمی دهد، اما بدون شک این نقش را برای بسیاری از کاربران ایفا خواهد کرد. این ویژگی امکان همگام سازی صفحه کلید، ترک پد و موس را بین مک و آیپد فراهم می کند. این بدان معناست که می‌توانید فایل‌ها را بین دستگاه‌ها و سیستم‌عامل‌ها بکشید و رها کنید، به‌طور مؤثری از نسخه یکپارچه‌تر AirDrop استفاده کنید.

هر دو سیستم عامل باید اکنون برای دانلود در دستگاه های سازگار شما در دسترس باشند.

درباره رویداد مارس 2022 اپل در TechCrunch بیشتر بخوانید