منو سایت

با پشتیبانی Google Glance، پلتفرم بازی Gambit را در فشار NFT بدست می آورد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار استارتاپ
با پشتیبانی Google Glance، پلتفرم بازی Gambit را در فشار NFT بدست می آورد

TechCrunch آموخته و تایید کرده است که Glance Gambit هند را خریداری کرده است، زیرا این شرکت تحت حمایت گوگل به دنبال بارگیری پیشنهادات بازی های تلفن همراه خود و معرفی NFT به کاربران Gen-Z خود است.

پیوش شاه، یکی از بنیانگذاران گروه InMobi و مدیر عملیات Glance، خرید را تایید کرد اما از شریک شدن شرایط مالی معامله خودداری کرد. در مصاحبه ای با TechCrunch، او گفت که این خرید به این شرکت کمک می کند که توسط Jio Platforms پشتیبانی می شود تا به کاربران خود گیم پلی زنده و انگیزه های مبتنی بر NFT را برای غنی سازی تجربه بازی خود ارائه دهد.

این بازی‌ها جدیدترین ترفند Glance است که با سازندگان تلفن همکاری می‌کند تا محتوای رسانه‌ای، سرگرمی و خبری را به صفحه قفل کاربران گوشی بیاورد. این استارت آپ با بیش از 400 میلیون دستگاه، سال گذشته بازی های روزانه را بر روی پلتفرم خود به صورت آزمایشی اجرا کرد و بلافاصله در بین کاربران به رسمیت شناخته شد.

مشخص است که Glance که در سال‌های اخیر شرکت‌های جوان‌تر Roposo و Shop101 را تصاحب کرده است، شرکت‌های کوچکی را تصاحب کرده و عرضه‌های آنها را به میزان قابل توجهی افزایش داده و در عین حال پلتفرم Glance را گسترش داده است.

نزدیک به 10 میلیون نفر هر ماه به تماشای پخش زنده Glance می پردازند. پس ایده ما این بود که چگونه بازی‌های زنده را روی پلتفرم بازی کنیم؟» گفت: شاه.

او گفت NFT مزایای زیادی برای مصرف کنندگان به همراه خواهد داشت. او می‌گوید: “این دارای مزایای سودمند خواهد بود – جایی که داشتن دارایی‌های مجازی دیجیتال به مصرف‌کنندگان اجازه می‌دهد تا شخصیت قوی در بازی‌ها بسازند – و در عین حال می‌توان این NFT‌ها را در بازارها و صرافی‌های NFT فهرست کرد و داد و ستد کرد تا به مصرف‌کنندگان کمک کند تا برنده شوند.” گفت.

او از بیان اینکه این استارت‌آپ از کدام بلاک چین برای راه‌اندازی NFT و بازیکنانی که قصد همکاری با آن‌ها را دارد استفاده می‌کند، خودداری کرد و اشاره کرد که فشار دادن به وب 3 Glance هنوز در روزهای اولیه خود است. اما او گفت که گلنس بیش از نه ماه است که برای این فضا ارزش قائل است.

او گفت که این استارت آپ قصد دارد با گیمرها و اینفلوئنسرها و همچنین سایر شرکت های بازی همکاری کند. او افزود که NFT بر روی این پلتفرم لحظات کوچکی از بازی و آواتارهای مجازی با مرتبه بالا را ضبط می کند. این استارتاپ گفت: «این به طور بالقوه به سازندگان، پخش‌کننده‌ها و توسعه‌دهندگان این امکان را می‌دهد تا از طریق دارایی‌ها درآمدزایی کنند و بازی‌های مبتنی بر NFT ایجاد کنند، در حالی که تجربه‌های منحصربه‌فردی را برای گیمرها فراهم می‌کند که دوست دارند». (گلنس از ارائه پیشنهادهای ورزشی فوق العاده به گامبیت شش ساله که نوستراگاموس را اداره می کند، با استناد به قوانین محلی در هند اجتناب می کند.)

یاساشوی تاکالاپالی، یکی از بنیانگذاران و مدیرعامل گامبیت، گفت: با ترکیب نقاط قوت Glance و Gambit و اعتقاد ما به اینکه یک بازی برای همه وجود دارد، قصد داریم تعداد گیمرهای فعال ماهانه در Glance Games را در سال آینده دو برابر کنیم. بیانیه.

Glance، با ارزش حدود 1.7 میلیارد دلار، آخرین شرکت بزرگ در هند است که وب3 را تقویت کرده است.

به گفته یکی از آشنایان، غول ورزش های فانتزی Dream11 در حال مذاکره برای به دست آوردن 30 تا 40 درصد از سهام استارتاپ NFT Rario به مبلغ 100 میلیون دلار است. (ایندیان اکونومیک تایمز قبلاً جزئیاتی از این معامله را گزارش کرده بود.) سکویا کپیتال، استارتاپ NFT FanCraze تحت حمایت هند، که مشارکت انحصاری با ICC دارد، اوایل این هفته اعلام کرد که 100 میلیون دلار سرمایه جذب کرده است.

توسعه دهنده بازی هندی SuperGaming ماه گذشته با Siddhart Menon، یکی از بنیانگذاران صرافی ارز دیجیتال WazirX، برای راه اندازی یک بازار بازی تحت وب به نام Tegro، شریک شد.