منو سایت

  • خانه
  • اخبار استارتاپ
  • با 9.3 میلیون دلار بودجه جدید، Zestworld در حال برنامه ریزی یک سرویس خبرنامه کتاب کمیک است که متعلق به سازندگان است.

با 9.3 میلیون دلار بودجه جدید، Zestworld در حال برنامه ریزی یک سرویس خبرنامه کتاب کمیک است که متعلق به سازندگان است.

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار استارتاپ
با 9.3 میلیون دلار بودجه جدید، Zestworld در حال برنامه ریزی یک سرویس خبرنامه کتاب کمیک است که متعلق به سازندگان است.

به نظر می رسد دنیای کمیک از زمان تولد اینترنت منتظر یک انقلاب دیجیتالی است. ComiXology که در سال 2007 راه اندازی شد، به ارائه چنین بازی به رسانه ها نزدیک شد، بنابراین طبیعتا آمازون رفت و این سرویس را خرید و آن را گیج کرد. آخرین پیشنهاد او مشترکین را با مشکل مواجه کرد، که در نهایت باعث شد تا برند تصدیق کند که “فرایند یکپارچه سازی به هیچ وجه صاف نیست” و قول داد به بازخورد مصرف کنندگان پاسخ دهد.

این واقعاً هیچ تفاوتی با بازگشتی که Kickstarter پس از اعلام بلاک چین بزرگ خود در اواخر سال گذشته دریافت کرد، ندارد. این سرویس مدت‌هاست که در میان سازندگانی که نسبت به آخرین اطلاعیه‌های آن احساس بیگانگی می‌کنند، محبوب بوده است. اخیراً، Substack وارد کمیک ها شد و نام های بزرگی از جمله Grant Morrison و Chip Zdarski را به خود جذب کرد، اگرچه این سرویس بدون بحث و جدل نبود.

Zestworld که سال گذشته اعلام شد، قصد دارد رسانه ها را با پلتفرم سفارشی خود در اختیار بگیرد. این سرویس که به طور خاص برای محیط کتاب های مصور ایجاد شده است، قبلاً سهمی از حامیان بلندپایه از جمله الکسیس اوهانیان و کوین لین از Twitch پیدا کرده است.

اوهانیان در بیانیه‌ای گفت: «چشم‌انداز فعلی برای سازندگان کتاب‌های مصور برای انتشار آثارشان به صورت دیجیتال و ارتباط با طرفداران وحشتناک است. Zestworld همه جنبه‌های تجارت و جامعه کمیک را در یک پلتفرم متمرکز گرد هم می‌آورد که روش انتشار و مالکیت IP خالقان کتاب کمیک را مختل می‌کند و به طرفداران اجازه می‌دهد مستقیماً با سازندگان به روش‌های کاملاً جدیدی ارتباط برقرار کنند.

هر دو به دور سری آ جنرال کاتالیست ملحق شده‌اند که 9.37 میلیون دلار برای اجرای برنامه‌های این سرویس ارائه می‌کند تا به سازندگان یک پلت‌فرم خبرنامه بهینه‌شده کمیک همراه با ابزار مدیریت IP را ارائه دهد. IP، البته، مدتهاست که نان و کره برای صنعت کمیک انبوه بوده است. می توان فروش کمیک ها را در بالاترین سطح انجام داد، اما بیایید صادق باشیم، صدور مجوز جایی است که واقعاً اینجا پول به دست می آید.

الکس سگورا، یکی از نویسندگان درگیر در راه اندازی، گفت: «پیدا کردن پلتفرم هایی که توسط سازندگان اجرا می شود یک چالش واقعی در کمیک ها است، و آنچه Zestworld ارائه می دهد تازه و شفاف است. Zestworld به سازندگانی مثل من اجازه می‌دهد کارهایم را بر اساس برنامه زمانی خودم منتشر کنند، مزایا و روش‌هایی را که تیم خلاق و من می‌توانیم با مخاطبانم تعامل داشته باشیم، سفارشی‌سازی کنیم، و به ما اجازه می‌دهد که مالکیت کامل حقوق IP را بر هر چیزی که منتشر می‌کنیم، از طریق پلتفرم حفظ کنیم. . برنده شدن معامله سختی است.”

آماندا کانر، جیمی پالمیوتی، پیتر جی. توماسی، اریک کانته و فیل خیمنز. سایر ویژگی های وعده داده شده عبارتند از مدیریت جامعه و “NFTs / رویدادهای فراجهانی” زیرا بدون این موارد نمی توان سرویسی را در سال 2022 راه اندازی کرد.