منو سایت

 • خانه
 • اخبار استارتاپ
 • بحران روزانه: اتحادیه اروپا و ایالات متحده به “توافق اصولی” در مورد جریان داده های فراآتلانتیک دست یافتند

بحران روزانه: اتحادیه اروپا و ایالات متحده به “توافق اصولی” در مورد جریان داده های فراآتلانتیک دست یافتند

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار استارتاپ
بحران روزانه: اتحادیه اروپا و ایالات متحده به "توافق اصولی" در مورد جریان داده های فراآتلانتیک دست یافتند

برای دریافت نمای کلی از بزرگترین و مهم ترین داستان های TechCrunch که هر روز ساعت 15:00 PT به صندوق ورودی شما تحویل داده می شود، در اینجا مشترک شوید.

سلام و به Crunch روزانه برای جمعه، 25 مارس 2022 خوش آمدید! این یکی از آخرین معرفی های Daily Crunch است که برای شما خواهم نوشت. دلم برای چت های روزانه و سلام هایمان تنگ خواهد شد. اما روز جمعه وقت استراحت نیست. ما کاری داریم که باید انجام دهیم! بیا بریم! – الکس

TechCrunch برتر 3

 • اتحادیه اروپا و آمریکا بر سر داده ها به توافق اولیه رسیدند: اگر دنبال نمی کنید ناتاشا لوماس، گزارشگر خوب ما در مورد کلیه موارد نظارتی و محرمانه وقتی صحبت از دنیای فناوری می شود، زمان انجام این کار فرا رسیده بود. لوماس گفت که اتحادیه اروپا و ایالات متحده به یک “توافق اصولی… در مورد یک توافقنامه تجدید شده در مورد جریان داده های فراآتلانتیک” دست یافته اند، که احتمالاً به دوره طولانی عدم اطمینان در مورد جابجایی قطعات در آن سوی اقیانوس اطلس پایان می دهد.
 • و صحبت از تغییرات بزرگ نظارتی: امروز، اتحادیه اروپا یک بار دیگر خبر از تضمین توافقات در مورد آنچه که ما آن را “اصلاحات عمده رقابت” در این منطقه می نامیم، منتشر کرده است. آنها اساسا چیزهایی مانند قابلیت همکاری اجباری پیام ها هستند. یعنی ممکن است روزهای بسته iMessage به پایان برسد؟ مشخص نیست که چه تغییراتی در قوانین ایالات متحده خواهد داشت، اما چیزهای بزرگی فراتر از دریاچه در حال شکل گیری است.
 • Instacart در تلاش است تا سهام خود را رقابتی تر کند: تفاوت‌های ظریفی در مکانیک وجود دارد، اما پس از افزایش ارزش سهام خود در سال گذشته نزدیک به 40 میلیارد دلار، اینستاکارت ارزش سهام خود را مجدداً ارزیابی کرد تا به کارکنان غرامت بدهد. با قیمت بسیار کمتر. TechCrunch کنجکاو بود که آیا ما شاهد شروع یک روند برای سال هستیم، زیرا سایر تک شاخ ها ممکن است برای اطمینان از توانایی خود در استخدام، حرکتی مشابه انجام دهند.

راه اندازی و VC

اقتصاد سازندگان این است: نمودار به بالا و به راست: انگار فردایی وجود ندارد و همه بخشی از کنش را می خواهند. متخصص اتوماسیون بازاریابی HubSpot یک برنامه پادکست جدید را با هدف بازاریابان پیشرفته ای که می خواهند بازی تولید محتوای خود را بهبود بخشند، از جمله پرداخت هزینه به سازندگان برای دنبال کردن آنها، بسته به تعداد کاربران محتوا، راه اندازی کرده است. البته اقتصاد سازندگان یک جنبه منفی دارد. تعدیل محتوا همچنان یک چالش است و چندین ناظر سابق TikTok در تلاش هستند تا حمایت کافی را برای شکایت دسته جمعی علیه bele de jour در رسانه های اجتماعی به دلیل آسیب روانی که ادعا می کنند به عنوان ناظر تجربه کرده اند به دست آورند.

در همین حال، به نظر می‌رسد روند کار از خانه فراتر از «اجتناب از دفاتر کاری مانند طاعون در زمان طاعون واقعی» است. Firstbase 50 میلیون دلار برای هموارسازی بیشتر استقرار کارکنان از راه دور و تدارکات جمع آوری کرد.

سایر موارد قابل توجه در این جمعه شگفت انگیز:

 • توسعه دهنده بازی مستقل Boss Fight توسط نتفلیکس خریداری شد زیرا غول استریم به تقویت محتوای تعاملی خود ادامه می دهد.
 • پلتفرم رسانه و سرگرمی Glance نیز در راه دستیابی بود و پلتفرم بازی Gambit را برای ارائه مشوق های مبتنی بر NFT به کاربران خود انتخاب کرد.
 • استارتاپ تجارت الکترونیک فرانسوی Bigblue 15 میلیون دلار برای کمک به برندها به طور مستقیم به مشتریان در زمینه تدارکات سفارش جمع آوری کرده است – یکی از بزرگترین چالش های تحویل بسته در اطراف.
 • کولبز مستقر در پاکستان 3 میلیون دلار جمع آوری کرد تا به دفاتر کمک کند تا نیازهای خود را از جمله استخدام، حقوق، الزامات قانونی و مالیاتی درک کنند.

قوانین حفظ پیش فرض برای فروشندگان ابری کافی نیست: بهتر است از SaaS خود نسخه پشتیبان تهیه کنید

کابل های شبکه ابری

اعتبار تصویر: ایونرن (در یک پنجره جدید باز می شود) / گتی ایماژ

امروزه بسیاری از کارها به سمت ابر کشیده شده است زیرا ابزارهای SaaS جایگزین نرم افزارهای سنتی سازمانی داخلی می شوند.

اما در حالی که ابزارهای SaaS زندگی را آسان‌تر می‌کنند، ماهیت کسب‌وکار ابری و سیاست‌های حفظ داده‌های آن به این معنی است که در صورت حمله یا شکست سایبری، شما مسئول پشتیبان‌گیری از تمام داده‌های استفاده شده توسط آن ابزارها هستید، نه ارائه‌دهنده خود. برایان اسپانسویک، CISO و رئیس IT در Cohesity می گوید.

Spanswick می نویسد، برای محافظت از داده های خود، شرکت ها باید به طور فعال مکانیسم هایی را برای محافظت، پشتیبان گیری و بازیابی تمام داده های مورد استفاده توسط ابزارهای SaaS در شرکت ایجاد کنند.

“تکیه به سیاست های حفظ و بازیابی پیش فرض ارائه دهندگان به سادگی کافی نیست.”

(TechCrunch + برنامه عضویت ما است که به بنیان‌گذاران و استارت‌آپ‌ها کمک می‌کند تا پیشرفت کنند. می‌توانید در اینجا ثبت‌نام کنید.)

قوانین حفظ پیش فرض برای فروشندگان ابری کافی نیست: بهتر است از SaaS خود نسخه پشتیبان تهیه کنید

شرکت بزرگ فناوری

 • Spotify حالت جدید خودرو را آزمایش می کند: اگر در دوره رو به کاهش محدودیت‌های کووید به سر کار برمی‌گردید، ممکن است متوجه شده باشیم که Spotify در خودروی شما کمی متفاوت به نظر می‌رسد. خوب، آن را تایید شده در نظر بگیرید: Spotify در حال آزمایش نسخه های جدید حالت Car Mode است. اگرچه تاکنون فقط این باقی مانده است: آزمایشات.
 • آمریکا جاسوسان روسیه را به هک در این کشور متهم کرد: یک نکته کوچک در اینجا در مورد جنبه هک در صحنه ملی. این یک تجارت بزرگ است. و ایالات متحده چهار هکر روسی را به “یک کمپین هکری طولانی که زیرساخت های حیاتی از جمله اپراتور هسته ای ایالات متحده و یک تاسیسات پتروشیمی عربستان را هدف قرار می دهد” متهم کرده است. اوه