منو سایت

 • خانه
 • اخبار استارتاپ
 • بحران روزانه: بازار B2B Sokowatch 125 میلیون دلار جمع آوری می کند Series B، با نام تجاری “Wasoko”

بحران روزانه: بازار B2B Sokowatch 125 میلیون دلار جمع آوری می کند Series B، با نام تجاری “Wasoko”

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار استارتاپ
Log4Shell برای هک سرورهای VMWare استفاده می شود

برای دریافت نمای کلی از بزرگترین و مهم ترین داستان های TechCrunch که هر روز ساعت 15:00 PT به صندوق ورودی شما تحویل داده می شود، در اینجا مشترک شوید.

سلام و به روز چهارشنبه 16 مارس 2022 به Crunch روزانه خوش آمدید! اوه پسر، آیا ما چیز زیادی برای پایین آمدن در پیک داریم؟ رویداد Spotlight شهر آستین ما به تازگی مجموعه بلندگوهای خود را از دست داده است! ما کروز و موشنال را در جلسه تحرک خود خواهیم داشت! و در بسیار پیش رو در رویداد Early Stage هدلی ویلکینز از Atomic حضور خواهد داشت که در مورد ساخت برندها صحبت می کند! – الکس

TechCrunch برتر 3

 • برآوردهای اولیه با چه سرعتی تغییر می کنند: البته، بازار سرمایه خطرپذیر در سال 2021 غنی تر از همیشه بود، اما سال 2022 کمی متفاوت بود. چقدر اوضاع تغییر کرده است؟ خوب، ما داده هایی در مورد دورهای سری A، B و C در ایالات متحده داریم – چقدر بزرگ هستند و رتبه آنها. چیزها کوچکتر و ارزان تر می شوند، اما نه که خیلی، به نظر می رسد.
 • SentinelOne Attivo Networks را می خرد: یک معامله 616.5 میلیون دلاری باعث می شود SentinelOne عمومی Attivo را تصاحب کند. شرکت کوچکتر در زمانی که خصوصی بود 60 میلیون دلار در شمال جمع آوری کرده بود و زمینه کمی برای قیمت خروج از شرکت به ما می داد. من می گویم برای شروع معاملات انجام دهید، زیرا آنها همیشه چیزی در مورد بازار به ما می آموزند.
 • لینک های میلیارد دلاری: LinkTree شرکتی است که با آن آشنا هستید. لینک های او را در حساب های اینستاگرام، حساب های توییتر و موارد مشابه دیده اید. اما آیا می‌دانستید که این شرکت پس از تکمیل یک دور ۱۱۰ میلیون دلاری اکنون ۱.۳ میلیارد دلار ارزش دارد. چرا؟ زیرا مانند علف هرز رشد می کند و محصول اشتراکی دارد که فرض می کنیم اعداد نیز می سازد.

راه اندازی و VC

بر اساس گزارش TechCrunch، Tiger در حال سرمایه گذاری در آفریقا است و نتایج تخصیص دهنده سرمایه بیش فعال برای سال 2021 را بررسی می کند. این گروه در سال گذشته پنج سرمایه گذاری در آفریقا با بیش از 300 سرمایه گذاری انجام داد. یک سوال خوب این است که آیا این نسبت در سال 2022 افزایش خواهد یافت یا خیر. ، چقدر؟ (و صحبت از Tiger، پادکست Equity اوایل این هفته به گروه نگاه کرد!)

دیروز، TechCrunch اشاره کرد که سهام فناوری چین ضربه طولانی مدتی را متحمل شده است که منجر به افت شدید رتبه آنها شده است. تاثیر این کاهش ها بر بازار نوپا در کشور چه خواهد بود؟ خوب، ما در داده‌های اوایل سه‌ماهه اول سال 2022 در مورد سرمایه‌گذاری خطرپذیر از چین، اشاره‌ای کوچک به آن داشتیم. اما امروز این کشور به دنبال آرام کردن بازار و بازگرداندن اعتماد سرمایه گذاران بود. آیا جابجایی خیلی دیر است؟

 • در اینجا هزینه عدم شناسایی تخلف چقدر است: در اوایل سال 2019، کافه پرس پیشرفتی داشت و نمی خواست در مورد آن به مردم بگوید. این برای شرکت چاپ 500000 دلار در صورت تقاضا هزینه خواهد داشت. خیلی کم؟ این یک ارزش است، اما خوب است که مجازات هایی برای چنین رفتاری اعمال شود.
 • خلاصه ای از استارت آپ های قانونی TechCrunch به شرح زیر است: به نظر می رسد این روزها هر بخش استارتاپی شلوغ است. یکی از بخش‌هایی که احتمالاً باید به آن توجه بیشتری داشته باشیم، دنیای فناوری حقوقی یا محصولات فناوری است که برای حمایت از حرفه حقوقی به روشی طراحی شده‌اند. کریستین هال نگاهی عالی به تعدادی از بازار دارد.
 • جستجوی ویدیو یک تجارت بزرگ است: وقتی اینترنت متن بود، جستجو برای متن جستجو می‌شد. اما همانطور که اینترنت – و به طور کلی محتوای دیجیتال – بیشتر و بیشتر ویدیو می شود، جستجو یک چالش متفاوت است. Twelve Labs به تازگی 5 میلیون دلار برای کار خود در مورد این موضوع جمع آوری کرده است.
 • این ربات چیپس های تورتیلا می سازد که بسیار عالی است زیرا چیپس های تورتیلا فوق العاده شگفت انگیز هستند.
 • امروز در ببر: دور امروز Tiger Global یک سری B 125 میلیون دلاری است که توسط Wasoko، که قبلا به عنوان Sokowatch شناخته می شد، جمع آوری شده است. این شرکت در تلاش است تا بازار خرده فروشی غیررسمی در آفریقا را کمتر تکه تکه کند. مثلاً در آمریکای لاتین نمایش های مشابهی را دیده ایم.
 • ضریب تخمین خود را ضرب می کند: ساخت فناوری‌ها برای کمک به شرکت‌های دیگر برای مدیریت و پرداخت حقوق کارکنان از راه دور، کار بزرگی است و به نظر نمی‌رسد برنده واحدی وجود داشته باشد. بنابراین، به سراغ Deel بروید – Multiplier تنها سه ماه پس از بسته شدن سری A خود، 60 میلیون دلار با برآورد 400 میلیون دلاری جمع آوری کرده است.

سوفی عزیز: آیا مسیر آسان تری برای رسیدن به L-1A و STEM O-1A وجود دارد؟

یک چهره تنها در ورودی پرچین هزارتویی که پرچم آمریکا در مرکز آن قرار دارد

سوفی عزیز

من در هند زندگی می کنم و یک استارتاپ را در اینجا اداره می کنم، اما اکثر مشتریان من در ایالات متحده مستقر هستند. من همچنین Delaware C Corp. را دارم که قبل از همه گیری ایجاد کردیم. ما سه پیمانکار تمام وقت داریم که توسعه تجاری و فروش را در ایالات متحده انجام می دهند، و من هنوز یک ویزای بازدید کننده معتبر B-1 / B-2 دارم.

همانطور که شرکت من به رشد خود ادامه می دهد، من به همراه خانواده ام به ایالات متحده آمده و خانه ای بخرم. بهترین گزینه های من چیست؟

– بی باک در هند

(TechCrunch + برنامه عضویت ما است که به بنیان‌گذاران و استارت‌آپ‌ها کمک می‌کند تا پیشرفت کنند. می‌توانید در اینجا ثبت‌نام کنید.)

سوفی عزیز: آیا مسیر آسان تری برای رسیدن به L-1A و STEM O-1A وجود دارد؟

شرکت بزرگ فناوری

 • دست های آیپد ایر جدید: اگر می خواهید یک تراشه M1 از اپل دریافت کنید، اما یک چراغ در کیف خود دارید، خوب، iPad Air جدید ارزان ترین راه برای رسیدن به آنجا است. (سخت افزار جدید مربوط به رویداد اخیر اپل است، توجه داشته باشید.) با این حال، متیو پانزارینو خودمان کنجکاو است که چرا کسی می تواند دستگاه را با قیمت 600 دلار بخرد، در حالی که یک iPad Pro برای فروش تنها با 200 دلار بیشتر وجود دارد.
 • تسلا کارخانه چینی را متوقف می کند: محاصره های ناشی از COVID-19 در چین بیش از شرکت های داخلی را تحت تأثیر قرار می دهد. غول خودروهای الکتریکی ایالات متحده، تسلا، تأسیسات تولید خود را تحت تأثیر قرار می دهد. به عنوان یک زمینه، نوع Omicron در هفته های اخیر در حال آزمایش استراتژی صفر-COVID-19 چین بوده است.
 • تکنیک برای والدین: گاهی اخبار برای ما گروه بندی می شود. امروز به لطف مارک زاکربرگ یکی از این روزها بود. غول اجتماعی متا برخی از کنترل‌های والدین را برای محصولات واقعیت مجازی خود معرفی می‌کند که دیر اما استقبال می‌شود. و اینستاگرام، یکی دیگر از ویژگی‌های متا، ابزارهای ایمنی جدیدی را با هدف والدین راه‌اندازی می‌کند تا به حفظ امنیت فرزندانشان کمک کند.