منو سایت

 • خانه
 • اخبار استارتاپ
 • بحران روزانه: در یک شب، تهاجم روسیه، صنعت فناوری اوکراین را در جایگاه نظامی قرار می دهد

بحران روزانه: در یک شب، تهاجم روسیه، صنعت فناوری اوکراین را در جایگاه نظامی قرار می دهد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار استارتاپ
Log4Shell برای هک سرورهای VMWare استفاده می شود

برای دریافت نمای کلی از بزرگترین و مهم ترین داستان های TechCrunch که هر روز ساعت 15:00 PST به صندوق ورودی شما تحویل داده می شود، در اینجا مشترک شوید.

سلام و خوش آمدید به Crunch روزانه برای پنجشنبه، 24 فوریه 2022. من کمی درگیر اخبار خارج از مدار خود هستم. حالا سر کار – الکس

TechCrunch برتر 3

 • واکنش فناوری به حمله روسیه به اوکراین: دنیای فناوری یک صنعت جهانی است، به این معنی که وقتی درگیری‌های ژئوپلیتیکی به وجود می‌آیند، دنیایی را که TechCrunch مستقیماً پوشش می‌دهد تحت تأثیر قرار می‌دهد. ما یادداشت هایی در مورد حملات سایبری و شرکت ها در اوکراین داریم. بدیهی است که جنگ صلاحیت ویراستاری ما نیست، اما بی توجهی است که به تأثیر آن بر دنیایی که پوشش می دهیم اشاره نکنیم.
 • سرمایه گذاری خطرپذیر به سمت نوآوری اروپایی است: با ادامه نگاه ما به فناوری عمیق در اروپا، سرمایه گذاران خطرپذیر نسبت به اینکه قاره به کجا می رود خوشبین هستند. همانطور که قبلاً اشاره شد، سرمایه‌گذاری عمیق فناوری در اروپا در سال 2021 بسیار قوی بود.
 • تک شاخ بدون سر، پارچه: فابریک که یک API تجارت الکترونیک می سازد، اکنون یک تک شاخ است. به نظر می رسد که محصولات این شرکت “تجارت ماژولار و بدون سر” شامل حدود 300 API است. به تازگی 140 میلیون دلار به ارزش 1.5 میلیارد دلار جمع آوری کرده است. این دایره نشان می‌دهد که با وجود برخی اظهارنظرهای عمومی از سوی سرمایه‌گذاران مبنی بر کاهش سرعت در سال 2022، بازار ریسک 9 رقمی همچنان در حال انجام معاملات است.

شروع / VC

 • Tumblr به شما امکان می دهد برای حذف تبلیغات آن را پرداخت کنید: یاهو یک بار Tumblr را قبل از اینکه به Verizon فروخته شود خریداری کرد. یاهو با AOL ادغام شد – که ورایزون نیز آن را خرید – و Oath را تشکیل داد. TechCrunch متعلق به AOL بود، بنابراین ما به سوگند رسیدیم. سپس سوگند به گروه رسانه ای ورایزون تغییر نام داد. Verizon Media Group در سال 2019 Tumblr را به Automattic، شرکتی که پشت وردپرس قرار دارد فروخت. اکنون می توانید Tumblr را بپردازید، که منظور ما Automattic است، هزینه ماهانه برای عدم تماشای تبلیغات در سرویس میکروبلاگینگ. در مقابل، TechCrunch، بعداً به همراه بقیه گروه رسانه ای Verizon که اکنون در آن زندگی می کنیم به سهام خصوصی فروخته شد. برای حذف تبلیغات نمی توانید به TechCrunch پرداخت کنید. شما اکنون سبقت گرفته اید!
 • اوکتتو 15 میلیون دلار از سری آ جمع آوری کرد.: من هم مثل شما اغلب نمی‌توانم محیط‌های توسعه مبتنی بر Kubernetes را هنگام نوشتن کد ایجاد کنم. خوشبختانه برای هر دو از ما Okteto ابزارهایی را برای کمک به ما در انجام این کار ایجاد می کند. و اکنون از سری آ از طریق Two Sigma Ventures، Haystack و دیگران پول وجود دارد.
 • Siteline زیرساخت های فین تک را برای بازار ساخت و ساز می سازد: در حالی که فضای فین‌تک مصرف‌کننده مملو از ابزارهایی است که برای هر مورد استفاده به نظر می‌رسد، دنیای تجارت کمی متفاوت است. Siteline که تاکنون بیش از 18 میلیون دلار جمع‌آوری کرده است، می‌خواهد سرعت پول در صنعت ساخت‌وساز را تسریع بخشد، جایی که امروزه با چیزی که می‌توانیم آن را صبر یخبندان بنامیم حرکت می‌کند.
 • Promise می خواهد به شما در پرداخت صورت حساب های دولتی کمک کند: اگر موجودی حساب جاری خود را ردیابی نمی کنید، این برای شما مناسب نیست. اما اگر بیشتر از حقوق خود زندگی می‌کنید و هر ماه کمی کوتاه‌تر بوده‌اید، می‌دانید که نگران قطع شدن برق خود هستید. Promise، یک شرکت نوپا، با ارائه طرح‌های پرداخت انعطاف‌پذیرتر، قصد دارد بین شما و دولت بایستد. یه جورایی دارم حفرش میکنم
 • اجاره خود را بپردازید، وام بسازید: این زمین پشت Piñata است، یک شرکت نوپا که خدماتی را به صاحبخانه ها و مستاجران ارائه می دهد تا به فرآیند پرداخت مسکن کمک کند، در حالی که سرمایه سهام را حداقل تا حدودی مفید نمی سازد. البته شما معمولا اجاره پرداخت می کنید انجام نده کمک به ایجاد اعتبار یک فرد مانند یک اشتباه بازار است.
 • Reddit تشخیص را آسان تر می کند: Reddit یک مکان سرگرم کننده است اگر بدانید کجا بروید. دارای جوامع در انواع، انواع و اندازه ها است. با این حال، یافتن آنها می تواند دشوار باشد. سرویس اجتماعی در حال به روز رسانی برنامه خود است تا این روند را کمی آسان تر کند.

و امروز اتفاقات دیگری هم افتاد: Depict.ai 17 میلیون دلار برای کار خود در زمینه ارائه سایت های تجارت الکترونیک با فرصت های ارجاع بهتر جمع آوری کرد. یک نئوبانک در هند به نام Niyo 100 میلیون دلار یا 4 دلار برای هر یک از مشتریان خود جمع آوری کرد. و Insight Partners 20 میلیارد دلار برای صندوق اصلی جدید خود جمع آوری کردند. این مبلغی است که من واقعاً نمی توانم بفهمم.

چگونه پاداش مشاور استارت آپ خود را به صورت استراتژیک مدیریت کنید

اسکناس 100 دلاری روی قلاب ماهیگیری

اعتبار تصویر: ولیشچوک (در یک پنجره جدید باز می شود)/ گتی ایماژ

مراقب مشاورانی باشید که در ازای کمک در عملیات تاکتیکی مانند جذب نیرو و بازاریابی، به سهمی از سرمایه شما (و پول گرانبها) نیاز دارند.

مت کوهن، بنیانگذار و شریک مدیریت ریپل ونچرز، گفت: «هیچ بنیان‌گذار در هر حوزه‌ای متخصص نیست، و زمانی که برای راه‌اندازی شرکت‌های خود وارد سفر می‌شوند، به حمایت خارجی نیاز دارند.

او نوشت، با این حال، کارآفرینان هنوز به اقدامات پاسخگویی نیاز دارند تا از شرکت های خود در برابر “کوسه های مشاور” و “کلاهبرداران” محافظت کنند.

در یک پست مهمان برای TC +، کوهن نکاتی را برای تعیین اهداف و ایجاد بسته های سهامداران به اشتراک گذاشت که “تراز دقیق تر انگیزه ها” را ایجاد می کند.

(TechCrunch + برنامه عضویت ما است که به بنیانگذاران و استارت آپ ها کمک می کند تا به جلو حرکت کنند. می توانید در اینجا ثبت نام کنید.)

چگونه پاداش مشاور استارت آپ خود را به صورت استراتژیک مدیریت کنید

شرکت بزرگ فناوری

 • سود نیکولا وحشتناک نیست: نیکولا سازنده کامیون های برقی مشکل دار هنوز درآمدی ندارد، اما به نظر می رسد در حال پیشرفت واقعی است. این و زیان سهام ضعیف تر از حد انتظار خبر خوب این روز از سوی شرکت بود.
 • درآمد حاصل از اشتراک برنامه ها در سال 2021 41 درصد افزایش می یابد: می‌خواهید بدانید چرا اپل و گوگل واقعاً برای به دست آوردن بخش بزرگی از درآمد در فروشگاه برنامه نیستند؟ زیرا آنها بزرگ و در حال رشد هستند. ما گفتیم: «100 برنامه برتر غیرمبتنی بر اشتراک شاهد افزایش 41 درصدی در هزینه مصرف کنندگان در سال 2021 به 18.3 میلیارد دلار در مقایسه با 13 میلیارد دلار در سال 2020 بودند.
 • وگاس خودران، تماس بگیرید? من قصد دارم اخبار مربوط به خودرانی را در این خبرنامه منتشر کنم تا زمانی که دیگر مجبور به رانندگی نباشم. مورد امروز کنسرسیومی است که در لاس وگاس رانندگی خودران (با رانندگان پشتیبان انسانی) ارائه می دهد. این باحاله اما آنچه خنک‌تر می‌شود، در واقع Motional و Via هستند که همان خدمات را در Providence، رود آیلند ارائه می‌کنند. بدون هیچ دلیل خاصی به شما اطمینان می دهم.

کارشناسان TechCrunch

کارشناسان dc

اعتبار تصویر: SEAN GLADWELL / Getty Images

TechCrunch برای کارشناسان TechCrunch استخدام می‌کند، پروژه‌ای در حال انجام که در آن از متخصصان برتر در مورد مشکلات و چالش‌هایی که در مراحل اولیه برای استارت‌آپ‌ها رایج است می‌پرسیم. اگر شما یا کسی که می شناسید، می توانید از اینجا به ما اطلاع دهید.