منو سایت

 • خانه
 • اخبار استارتاپ
 • بحران روزانه: سهام تسلا پس از افشای ایمیل فاش شده مدیر عامل شرکت مبنی بر توقف استخدام برای اخراج 10 درصد از کارکنان، سقوط کرد.

بحران روزانه: سهام تسلا پس از افشای ایمیل فاش شده مدیر عامل شرکت مبنی بر توقف استخدام برای اخراج 10 درصد از کارکنان، سقوط کرد.

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار استارتاپ
بحران روزانه: سهام تسلا پس از افشای ایمیل فاش شده مدیر عامل شرکت مبنی بر توقف استخدام برای اخراج 10 درصد از کارکنان، سقوط کرد.

برای دریافت خلاصه‌ای از بزرگ‌ترین و مهم‌ترین داستان‌های TechCrunch که هر روز ساعت ۱۵:۰۰ PDT به صندوق ورودی شما تحویل داده می‌شود، اینجا مشترک شوید.

جمعه، 3 ژوئن 2022 مبارک. یا از آنجایی که این بیماری همه‌گیر لعنتی هنوز کار خود را انجام می‌دهد، چه کسی می‌داند، شاید مارس 824 باشد. هر اتفاقی که در دنیای شما می افتد، امیدواریم صلح را تجربه کنید و منبع صلح را بدانید. آیا می توانید بگویید که ما اخیراً در حال خواندن ادبیات هیپی هستیم؟ این افراد کاملاً آرام به نظر می رسند – شاید آنها در مورد چیزی هستند. آخر هفته خوبی داشته باشید و ما شما را از آن طرف می گیریم! – سلام و کریستین

TechCrunch برتر 3

 • بررر، اینجا سرد است – باید اجاره در جو یخ زده باشد: همانطور که در زیر در خبرنامه نمایشگاه ما خواهید دید، یک هفته برای اخراج و انجماد اجاره ها گذشت. بنابراین ممکن است تعجب آور نباشد که پس از گفتن کارمندان تسلا برای بردن شما به دفتر، اکنون معلوم می شود که ایلان ماسک به مدیران گفته است که استخدام را متوقف کنند. این خبر نه تنها به اطلاعاتی در مورد سهام تسلا منجر شد، بلکه به رئیس جمهور جو بایدن نیز برای گزارش شغلی خود غذا داد.
 • بچه های زایمان خوب نیستند: شرکت‌های عرضه‌کننده استارت‌آپ، زمانی «گران» برای سرمایه‌گذاری‌های سرمایه‌گذاری خطرپذیر کایل یعنی زمانی راه خود را پیدا کردند که در 2 سال گذشته هیچ کدام از ما نتوانستیم به مکان هایی برویم. اما به نظر می رسد هر چه مهلت های تحویل یا وعده آن سریعتر باشد، شرکت های خاصی نتوانسته اند به آن عمل کنند. منابع می گویند اصلاح در راه است.
 • تورم و اخراج و مشکلات زنجیره تامین، خدای من!: همین بود رونارزیابی از آنچه در آنجا اتفاق می افتد. با این حال، همانطور که او هنگام گوش دادن به ارائه Salesforce برای سه ماهه اول متوجه شد، مدیرعامل Mark Benioff فاش کرد که شرکت او مانند برخی از شرکت‌های دیگر شاهد سقوط سه ماهه نبوده است.

راه اندازی و VC

گاهی اوقات با شرکت هایی روبرو می شوید که به یک زبان تقسیم شده صحبت می کنند. من نمی گویم که این مورد در مورد ارائه دهنده خدمات ابری خودخوانده Blackbaud صدق می کند، اما همانطور که دوین گزارش می دهد، قطعاً داشتن انجمن ملی اسلحه به عنوان مشتری از سال 1997 کمی شرم آور است.

پیشنهادی برای نامگذاری فضولات گوشت گاو با دیدن آن; تیم الف (آماندا و آنیتامشاهده کنید که دیگران تیم A با انگشت روی نبض اعتماد به نفس بسیار کمتری دارد) آنها می گویند شاید فقط باید با نام مستعار “دختر رئیس” آن را خنک کنیم.

اما صبر کنید، موارد بیشتری وجود دارد:

 • عملکرد بد، هیچ اطلاعات مشتری برای شما وجود ندارد: کایل گزارش می دهد که Reco، شرکتی که از هوش مصنوعی برای ترسیم اشتراک داده های شرکت استفاده می کند، امروز اعلام کرد که 30 میلیون دلار جمع آوری کرده است.
 • تو منو به راست بچرخون عزیزم به راست مثل یک استارتاپ عزیزم به راست: مت این هفته میزبان یکی از جلسات مورد علاقه TechCrunch City Spotlight بود، در حالی که بررسی کردیم که چگونه استارتاپ 10 ساله Olive 27 بار (!) چرخید قبل از اینکه شرکت را به تخمین 4 میلیارد دلار سرعت بخشد.
 • بوش تمیز می کندبوش 135 ساله که به دلیل ابزارهای دستی و ماشین لباسشویی شناخته شده و کمتر شناخته شده (اما در صنعت بسیار معروف) برای قطعات خودرو شناخته شده است، به تازگی اعلام کرده است که یک صندوق سرمایه گذاری خطرپذیر 295 میلیون دلاری برای سرمایه گذاری در آب و هوا دارد. تغییر، اینترنت اشیا و وسایل نقلیه خودمختار، هری گزارش ها.
 • چیپس: سازنده تراشه های هوش مصنوعی کره جنوبی Rebellions به تازگی یک سرمایه گذاری 50 میلیون دلاری از Pavillion Capital جمع آوری کرده است. کیت گزارش ها.
 • بله، لطفا هوش مصنوعی: از آنجایی که Pinterest بر روی بهبود تجربه خرید آنلاین در پلتفرم خود تمرکز دارد، این شرکت امروز بعد از ظهر اعلام کرد که در حال خرید یک سرویس اطلاعات مد برای مد به نام The Yes است. سارا گزارش ها.
 • مویر امروز برش دارد: هم اپلیکیشن اجتماعی IRL و هم Insurtech PolicyGenius 25 درصد از نیروی کار خود را با ادامه سفت کردن کمربند بزرگ 2022 کاهش می دهند.

Black Founders Matter سرمایه گذاری خطرپذیر را برای تعهد به تنوع تحت فشار قرار می دهد

مردی با کلاه زرد به دوربین نگاه می کند

اعتبار تصویر: مارسو میشل

مارسئو میشل، بنیانگذار و شریک مدیریت Black Founders Matter VC Fund، در مصاحبه ای با دومینیک-مادوری دیویس، خبرنگار جدید TechCrunch، در مورد یک ابتکار جدید برای ترویج تنوع در فناوری صحبت کرد.

او به TechCrunch گفت: «این در مورد تغییر پویایی قدرت در سرمایه گذاری خطرپذیر است. “شما باید با کسانی که رها شده اند شروع کنید و آنها را به خط شروع بیاورید.

بر اساس وعده 25 تا 25، سرمایه گذاران قول خواهند داد تا سال 2025 25 درصد از سرمایه خود را به زنان بنیانگذار BIPOC اختصاص دهند.

میشل گفت: “اگر صندوقی نمی خواهد به این وعده عمل کند، سوال این است که چرا.” «وضعیت موجود دیگر نمی تواند آن را تحمل کند. دور نگه داشتن افرادی که شبیه ما هستند، کارساز نیست.”

Black Founders Matter سرمایه گذاری خطرپذیر را برای تعهد به تنوع تحت فشار قرار می دهد

TechCrunch + برنامه عضویت ما است که به بنیانگذاران و استارت آپ ها کمک می کند تا به جلو حرکت کنند. می توانید در اینجا ثبت نام کنید.)

شرکت بزرگ فناوری

مایکروسافت گفته است که طرح یک گروه هکر مستقر در لبنان را که گمان می رود با اطلاعات ایران برای هدف قرار دادن سازمان های اسرائیلی کار می کند، خنثی کرده است. این گروه که پولونیوم نام دارد، حساب‌های مایکروسافت OneDrive ایجاد کرد و سپس از آنها برای هک کردن استفاده کرد.

دیو کلارک، مدیر اجرایی قدیمی بخش مصرف کنندگان آمازون، گفت که در ماه جولای پس از 23 سال حضور در این شرکت از سمت خود کناره گیری می کند. مشخص نیست چرا او پس از بازی در این نقش تنها دو سال پیش آن را ترک کرد، اما کلارک توییت کرد که “زمان ساخت دوباره فرا رسیده است.”

در اخبار ویژگی های جدید:

 • TikTok در حال گسترش پیشنهاد اشتراک زنده خود با یک سریال کمدی جدید با همکاری خالق جریکو منکه و Pearpop است. قیمت اشتراک 4.99 دلار است.
 • کاربران اسنپ چت اکنون توصیه هایی برای رستوران ها را در اسنپ مپ خود در شهرهای منتخب مشاهده خواهند کرد. این ویژگی بخشی از همکاری با وب سایت بررسی رستوران The Infatuation است.
 • موزیلا در حال حاضر یک گزینه ترجمه برای فایرفاکس دارد که بر اساس فرآیند یادگیری ماشینی از رایانه شما در مقابل فرآیند ابری است.
 • حلقه درب شما در عرض یک ماه برخی از ویژگی‌های هشدار بهبود یافته و بارگیری ویدیو را دریافت می‌کند. با این حال، شرکت درب ویدیویی با افزایش طرح Protect Basic خود که آماده است در ماه جولای به 3.99 دلار در ماه افزایش یابد، از مشترکین خود راضی نیست.

ممکن است این جواهرات را از دیروز از دست داده باشید، اما کوین بیس با اعلام اینکه فرآیند استخدام را متوقف می کند ما را شگفت زده کرد. گزارش های اولیه می گوید که این شرکت در حال لغو پیشنهادات برای کارمندان جدیدی است که قبلاً پذیرفته شده اند اما این افراد هنوز شروع به کار نکرده اند. اکنون اطلاعاتی دریافت می کنیم که کار آنها ایمن است. نگران نباشید، ما در این مورد هستیم و امیدواریم بتوانیم به زودی این موضوع را روشن کنیم. در مرحله بعد، خودروی خودران جنرال موتورز کروز اکنون می تواند رباتیک بدون سرنشین را در سانفرانسیسکو شارژ کند. و ما به گزارشی نگاه می کنیم که نشان می دهد دریافت یک برنامه در بالای اپ استور چقدر دشوار است.