منو سایت

 • خانه
 • اخبار استارتاپ
 • بحران روزانه: شرکت راه‌اندازی شرکتی Ramp با بودجه جدید برآورد خود را دو برابر کرده و به 8.1 میلیارد دلار رسانده است.

بحران روزانه: شرکت راه‌اندازی شرکتی Ramp با بودجه جدید برآورد خود را دو برابر کرده و به 8.1 میلیارد دلار رسانده است.

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار استارتاپ
بحران روزانه: شرکت راه‌اندازی شرکتی Ramp با بودجه جدید برآورد خود را دو برابر کرده و به 8.1 میلیارد دلار رسانده است.

برای دریافت نمای کلی از بزرگترین و مهم ترین داستان های TechCrunch که هر روز ساعت 15:00 PT به صندوق ورودی شما تحویل داده می شود، در اینجا مشترک شوید.

سلام و به Crunch روزانه برای دوشنبه، 21 مارس 2022 خوش آمدید! به طور خلاصه امروز: آخرین استخدام ما را دنبال کنید، ژاکلین ملینک عالیکه به عنوان گزارشگر ارشد ارزهای دیجیتال به تیم TechCrunch + پیوست. ما بسیار هیجان زده هستیم که او را در کشتی داریم! – الکس

TechCrunch برتر 3

 • استعدادهای فنی از روسیه فرار می کنند: در حالی که تهاجم روسیه به اوکراین ادامه دارد، شرکت‌های فناوری با هر اندازه در تلاشند تا چگونگی برخورد با عملیات تجاری و پرسنل خود را بیابند. TechCrunch در حال گفتگو با چندین بنیانگذار و سرمایه گذار در مورد چگونگی مقابله با بحران است. نکته پایانی این است که صنعت فناوری روسیه به یک سرمایه گذاری مخاطره آمیز تبدیل شده است و سرمایه انسانی کمی می خواهد در مرزهای آن بماند.
 • کدام شرکت SaaS بعدی است؟ پس از انتشار اخباری مبنی بر اینکه فروشگاه PE Thoma Bravo بیش از 10 میلیارد دلار از شرکت نرم افزار برنامه ریزی مالی Anaplan آزاد خواهد کرد، TechCrunch می خواست بداند چه کسی ممکن است بعدی باشد. با وجود تعدادی از شرکت‌های نرم‌افزاری که در ماه‌های اخیر دچار انحرافات ارزشی شده‌اند، و سهام خصوصی که پول زیادی دارد، آیا ما به سوی معامله خوبی پیش می‌رویم؟
 • سطح شیب دار بلند می شود (دوباره): نبرد برای شروع تسلط بر بازار هزینه های شرکت بزرگ، پرهزینه و به سرعت در حال رشد است. این را از اخبار امروز گرفتم که رامپ سرمایه بیشتری جذب کرده است، با قیمتی بالاتر و در سال گذشته حدود 10 برابر درآمد را افزایش داده است. برکس نیز مانند ایرباس در فضا مشغول است.

راه اندازی و VC

اخبار را برای شروع روز آغاز می کنیم، گزارشی را برای شروع… نه برای شروع. در عوض، بیایید در مورد تغییرات مالیات کریپتو در هند صحبت کنیم که اتفاق خواهد افتاد تأثیر بسیاری از استارت آپ ها در کشور TechCrunch گزارش می دهد که “قانون پیشنهادی هند در مورد مالیات دارایی های دیجیتال مجازی به افراد اجازه نمی دهد تا از دست دادن یک دارایی را در مقابل سود دیگری جبران کنند.” همانطور که می توانید تصور کنید، در بسیاری از محافل از این خبر استقبال نمی شود.

 • شرکت تایر در راه اندازی شاتل های خودران سرمایه گذاری می کند: من عاشق این داستان هستم. اول، چه کسی در مورد سرمایه گذاری های راه اندازی به شرکت های تایر فکر می کند؟ مهم نیست، بریجستون بخشی از May Mobility، یک استارت آپ مستقر در میشیگان را خرید که بر روی اپراتورهای خود مدیریت کار می کند.
 • گاما از شما می‌خواهد که در آفتاب حرکت کنید: بادبان های خورشیدی عناصر ضروری داستان های علمی تخیلی هستند. من فقط یک رمان کامل خواندم که راه های مفیدی برای دور زدن خلأ پیدا کرد. با این حال، استارت‌آپ‌ها می‌خواهند این مفهوم را از نظر تجاری قابل دوام‌تر کنند و استارت‌آپ فرانسوی گاما به تازگی ۲ میلیون دلار جمع‌آوری کرده است.
 • پلاتلوژیک می خواهد دید حفاری را اصلاح کند: طیف نور مرئی – حداقل برای انسان – تمیز اما ناقص است. چیزهای بیشتری برای دیدن وجود دارد. Plotlogic می خواهد این مفهوم را با “تصاویر فراطیفی” وارد کند. اگر فناوری بتواند استخراج را کارآمدتر کند، می تواند ردپای کربن آن را کاهش دهد، درست است؟
 • در نهایت 95 میلیون دلار برای بسته مالی SME خود جمع آوری می کند: همه اینها فین تک است، بنابراین جای تعجب نیست که شرکت نهایی که حسابداری و سایر محصولات نرم افزاری را به مشاغل کوچک و متوسط ​​ارائه می دهد، روی اجرای یک محصول وام کار می کند. همه داده ها را جمع آوری می کنند. قدرت تصاحب اطلاعات بنابراین انتظار داشته باشید که خواربارفروشی شما یک خط اعتباری گردان بر اساس غلاتی که به زودی خریداری کرده اید به شما پیشنهاد دهد.
 • امروز در تک شاخ: یک روز دیگر، دو تک شاخ جدید دیگر. امروز، این یک دور 9 رقمی برای CommerceIQ برای نرم افزار تجارت الکترونیک آن است که ادعا می کند می تواند رشد فروش واقعی را ارائه دهد، و Glia، چیزی که ما به عنوان یک ارائه دهنده راه حل مبتنی بر AI CRM توصیف کردیم که به تازگی 45 میلیون دلار جمع آوری کرده است. دور به ارزش 1 میلیارد دلار.

و برای بستن پوشش امروز ما از استارتاپ‌ها، همه استارت‌آپ‌ها نمی‌خواهند کسب درآمد کنند و برخی اهداف مأموریت‌محور بیشتری نسبت به اهداف رشد دارند. این ممکن است در مورد آخرین گروه از شتاب دهنده بریتانیایی سوباک – شش شرکت از گروه آن برای سال 2022، که ما آنها را به عنوان “داده های آب و هوایی غیر انتفاعی” توصیف می کنیم، صادق باشد. تماشای جدیدترین و کوچکترین شرکت ها همیشه سرگرم کننده است.

چرا بسیاری از شرکت های SaaS عملیات رسانه ای خود را راه اندازی می کنند

رایانش ابری در استودیو عکس

اعتبار تصویر: پیتر دیزلی (در یک پنجره جدید باز می شود) / گتی ایماژ

محتوا به عنوان یک سرویس؟

در چند سال گذشته، Salesforce، Hubspot، Shopify و دیگر شرکت‌های شرکتی شروع به گسترش فعالیت‌های رسانه‌ای خود کرده‌اند.

مخاطبان آنلاین به مصرف ویدیوها، پادکست ها، اینفوگرافیک ها و سایر رسانه ها عادت دارند. گزارشگر ران میلر گفت که در نتیجه، پست های ساده وبلاگ سال ها پیش درخشش خود را از دست دادند. او برای اینکه ببیند استارت آپ ها از رویکرد جدید SaaS در بازاریابی محتوا چه چیزی می توانند بیاموزند، با چندین تحلیلگر و متخصص مصاحبه کرد.

رابرت رز، بنیانگذار و تحلیلگر ارشد در مشاوره محتوا، می گوید: «اگر من مدیر ارشد مدیریت مالی هستم، باید بپرسم چگونه می توانم به این مخاطبان دسترسی داشته باشم.

«من می‌توانم از طریق دسترسی‌های فیسبوک یا گوگل که باغ‌های حصارکشی شده‌اند به اجاره آن ادامه دهم، یا می‌توانم خودم شروع به ساختن آن کنم یا آن را خریداری کنم.

(TechCrunch + برنامه عضویت ما است که به بنیان‌گذاران و استارت‌آپ‌ها کمک می‌کند تا پیشرفت کنند. می‌توانید در اینجا ثبت‌نام کنید.)

چرا بسیاری از شرکت های SaaS عملیات رسانه ای خود را راه اندازی می کنند

شرکت بزرگ فناوری

 • رشد تجارت الکترونیک در سطح جهانی در حال کاهش است: ردیابی رشد تجارت الکترونیک در سراسر جهان در سال 2020 صرفاً خلاصه ای از دستاوردهای اخیر بود، اما سال 2021 تصویر دقیق تری از بازار تجارت دیجیتال به ارمغان آورد. یکی که به گفته شرکت سهامی عام در حال کند شدن است. برای استارت آپ هایی که در فضا می سازند، هنوز رشد وجود دارد، اما کمتر از قبل.
 • Zomato می خواهد یک تحویل 10 دقیقه ای انجام دهد: رقابت برای کالاهای مصرفی و مواد غذایی سریعتر یک رقابت جهانی است. Zomato هندی قصد دارد سرویسی به نام Zomato Instant راه اندازی کند. خوب ما نمی دانیم که آیا هزینه های فعالیت های شرکت از نظر ارزش مصرف کننده ارزش آن را دارد؟
 • تسلا از طرح جامع خبری رونمایی کرد: ایلان ماسک، مدیرعامل این شرکت امروز اعلام کرد که شرکت سازنده مشهورترین خودروهای الکتریکی جهان، یک برنامه بلندمدت جدید دارد. به گفته یکی از کاربران معروف توییتر، موضوعات این طرح شامل «مقیاس‌سازی تسلا به نسبت‌های شدید»، از جمله موضوعات دیگری مانند موشک‌های فضایی و حفاری در زمین است. تماس برای اضافه شدن اخیر به پیشخوان حمل و نقل عمومی، ژاکلین تروپبرای این یکی