منو سایت

 • خانه
 • اخبار استارتاپ
 • بحران روزانه: هکرهای تحت حمایت دولت آدرس های ایمیل خصوصی ارتش اوکراین را هدف قرار می دهند

بحران روزانه: هکرهای تحت حمایت دولت آدرس های ایمیل خصوصی ارتش اوکراین را هدف قرار می دهند

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار استارتاپ
تصاویر پس زمینه از جولای 1401

برای دریافت نمای کلی از بزرگترین و مهم ترین داستان های TechCrunch که هر روز ساعت 15:00 PST به صندوق ورودی شما تحویل داده می شود، در اینجا مشترک شوید.

سلام و به Daily Crunch برای جمعه 25 فوریه 2022 خوش آمدید. هفته سختی بود، بنابراین امیدوارم وقتی این نامه به دست شما می رسد در سلامتی و روحیه (در صورت امکان) باشید. به دنیای عادلانه تر و عادلانه تر. – الکس

TechCrunch برتر 3

 • ابرهای طوفانی برای شروع دیرهنگام: TechCrunch برای پایان دادن به یک هفته شاد با توجه به رکود در بازار عمومی، ارزیابی‌های اواخر مرحله خود را عمیق‌تر کرد. به طور خلاصه، به نظر می رسد که بسیاری از استارت آپ ها در سال گذشته زمانی که برآوردها – و بنابراین چندین برابر درآمد – داغ بود، سرمایه جدیدی جذب کردند. در دنیای تغییر یافته، چگونه این شرکت ها می توانند پول بیشتری جمع آوری کنند و در عین حال از رکود اجتناب کنند؟
 • جدیدترین اخبار اوکراین: TechCrunch همچنان به پوشش تهاجم روسیه به اوکراین ادامه می دهد، زمانی که در محدوده وظایف ما قرار می گیرد. امروز ما داستانی از تلاش‌های هکری داریم که بر دفاع اوکراین تأثیر می‌گذارد و مقاله‌ای در مورد محدودیت‌های اینترنت در روسیه که مربوط به خدمات شبکه‌های اجتماعی ایالات متحده است، بحث می‌کند.
 • مقدر بود که با هر معیاری، MWC عجیبی باشد“، برایان هدر خودمان می نویسد که در وضعیت صنعت گوشی های هوشمند غوطه ور است. MWC یا کنگره جهانی موبایل، یک کنفرانس سالانه فناوری است که به گفته هدر، به یک “نمایش گوشی های هوشمند” تبدیل شده است. اما از آنجایی که به نظر می رسد نوآوری در بازار گوشی های هوشمند در حال کاهش است، نحوه نگاه MWC در آینده ممکن است موضوع بحث باشد.

شروع / VC

امروز ما سه بخش با اخبار برای استارت‌آپ‌ها داریم، از تحرک شروع می‌کنیم، با اخبار مربوط به صندوق‌های خطرپذیر ادامه می‌دهیم و با یک حلقه پاک برای استارت‌آپ‌ها پایان می‌دهیم. برای کار!

از جلوی تحرک:

 • Beam 93 میلیون دلار جمع آوری می کند و ثابت می کند که بازار اسکوترهای الکترونیکی کاپوت نیست: Beam، یک شرکت مستقر در سنگاپور، اسکوترهای الکترونیکی و سایر ماشین‌های حمل و نقل شخصی الکتریکی را اجاره می‌دهد. پس از کاهش بازی Bird and Lime، ممکن است فکر کنید که سرمایه گذاران بیش از حد روی بازی تحرک شخصی مشترک سرمایه گذاری می کنند. با این حال، آخرین افزایش بیم دقیقا برعکس را نشان می دهد.
 • آیا Taur می تواند اسکوترهای الکترونیکی را خنک کند? یکی از مشکلات اسکوترها و دوچرخه های برقی این است که آنها هنوز نفس خود را حمل می کنند dweeb برای آنها. شاید به این دلیل است که کارگران فنی مدتهاست که پایگاه اصلی مشتریان محصولات بوده اند. با این حال، Taur Technologies در لندن معتقد است که “زمان آن رسیده است که اشتراک اسکوترها را از اسکوترها به عنوان وسیله نقلیه جدا کنیم”. اگر این اتفاق بیفتد، من مشکلی ندارم. من از رانندگی متنفرم، بنابراین اگر اسکوتر سواری خوب شود، خوب است.

از سرزمین ریسک:

 • $200 میلیون برای صندوق رمزنگاری Hack VC: تیم hack.summit () که آنچه را TechCrunch به عنوان “بزرگترین رویداد توسعه دهنده بلاک چین در جهان” توصیف می کند، سازماندهی می کند، یک صندوق رمزنگاری جمع آوری کرده است. چرا که نه! این روزها همه یک صندوق دارند، و با توجه به میزان شور و شوق بازار برای تامین مالی پروژه های بلاک چین، ما از دیدن صندوق دیگری شوکه نمی شویم.
 • Day One Ventures یک شریک متمرکز بر آب و هوا اضافه می کند: TechCrunch در حال ساخت دفتر آب و هوای خود در سال جاری است زیرا ما فکر می کنیم که استارت آپ ها در این بازار واقعا اهمیت خواهند داشت. به همین دلیل است که ما می خواهیم آماده باشیم تا در مورد آنها بنویسیم. Day One Ventures با روحیه عمومی ما موافق است و یکی از بنیانگذاران ClassPass Sanjeev Sangavi را به عنوان یک سرمایه گذار متمرکز بر آب و هوا به کارکنان خود اضافه می کند.
 • آیا مدارک دانشگاه سیلیکون ولی هنوز اهمیت دارد؟? مقاله ای در TechCrunch ادعا می کند که آنها این کار را انجام می دهند. برخی از افراد مخالف خواهند بود، اما اگر فایل های اکثر کارگران فنی را بررسی کنید، آنها چیزی مشترک دارند. و این یک سابقه کلی از عدم تکمیل آموزش عالی نیست.

و در نهایت از پوشش استارتاپ امروز ما، Leasy مستقر در پرو به تازگی 17 میلیون دلار جمع آوری کرده است – ترکیبی از پول و بدهی – برای ارائه وام خودرو به رانندگان در آمریکای لاتین.

چرا من از تسهیلات اعتباری برای تمدید راه اندازی خود استفاده می کنم

سنگ انتهایی با دست روی یک مدل پل مینیاتوری متعادل ساخته شده از صخره های مسطح کوچک در خارج قرار می گیرد

اعتبار تصویر: هنریک سورنسن (در یک پنجره جدید باز می شود) / گتی ایماژ

سرمایه گذاران همیشه به دنبال یک فرصت هستند، اما تامین مالی جایگزین گزینه مناسبی برای بنیانگذارانی است که می خواهند رشد را تسریع کنند و سهام خود را بیشتر نگه دارند.

او گفت، زمانی که مدیر عامل Torpago، برنت جکسون، می خواست پیشنهادات شرکت خود را گسترش دهد، شرکت 77 میلیون دلار تأمین مالی کرد که 75 میلیون دلار آن یک تسهیلات اعتباری چرخشی و بقیه سهام بود.

این به شرکت اجازه داد تا “خطوط اعتباری مشتری” را گسترش دهد و این بدهی را در بسته سرمایه خود بگنجاند به گونه ای که هزینه سرمایه بلندمدت را به حداقل برساند.

(TechCrunch + برنامه عضویت ما است که به بنیان‌گذاران و استارت‌آپ‌ها کمک می‌کند تا پیشرفت کنند. می‌توانید در اینجا ثبت‌نام کنید.)

چرا من از تسهیلات اعتباری برای تمدید راه اندازی خود استفاده می کنم

شرکت بزرگ فناوری

 • SEC 👀 برادران ماسک: شاید همه این توییت های ایلان چیزی پشت سر خود داشته باشند. به نظر می رسد که کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده در حال بررسی هر دو ایلان و کیمبال در مورد معاملات داخلی بالقوه است. ما فکر می کنیم آخرین چیزی که تسلا به آن نیاز دارد.
 • کاروانا تجارت حراج آدسا را ​​در ایالات متحده خریداری می کند: کاروانا بیشتر به دلیل نصب و راه اندازی ماشین های فروش بزرگ، رشد سریع ارزش در سال 2021 و کاهش سریع ارزش در هفته های پایانی سال گذشته و اوایل سال 2022 شناخته شده است. امروز، سهام آن پس از صورت سود و زیان و این واقعیت که این شرکت در حال افزایش است. با خرید شرکت حراج کار گلوبال آدسا در ایالات متحده به مبلغ 2.2 میلیارد دلار به صورت نقدی موافقت کرد.

کارشناسان TechCrunch

کارشناسان dc

اعتبار تصویر: SEAN GLADWELL / Getty Images

TechCrunch برای کارشناسان TechCrunch استخدام می‌کند، پروژه‌ای در حال انجام که در آن از متخصصان برتر در مورد مشکلات و چالش‌هایی که در مراحل اولیه برای استارت‌آپ‌ها رایج است می‌پرسیم. اگر شما یا کسی که می شناسید، می توانید از اینجا به ما اطلاع دهید.