منو سایت

 • خانه
 • اخبار استارتاپ
 • بحران روزانه: Better.com با استناد به “بازار نامشخص وام مسکن” طرح خرید را راه اندازی می کند

بحران روزانه: Better.com با استناد به “بازار نامشخص وام مسکن” طرح خرید را راه اندازی می کند

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار استارتاپ
بحران روزانه: Better.com با استناد به "بازار نامشخص وام مسکن" طرح خرید را راه اندازی می کند

برای دریافت نمای کلی از بزرگترین و مهم ترین داستان های TechCrunch که هر روز ساعت 15:00 PT به صندوق ورودی شما تحویل داده می شود، در اینجا مشترک شوید.

به کرانچ روزانه برای چهارشنبه، 6 آوریل 2022 خوش آمدید! امروز Pinterest اعلام کرد که هرگونه اطلاعات نادرست در مورد تغییرات آب و هوایی را در پلتفرم خود ممنوع می کند و آیا می توانیم فقط بگوییم … زمان! بگذارید همه پلتفرم های دیگر دنبال شوند.

همچنین، در حالی که ما در صابون کوچک خود هستیم: زمین مسطح نیست و واکسن ها تأثیر کمی بر مصرف 5G شما دارند. که مایه تاسف است زیرا ما هستیم هنوز بیشتر از چند بار در سوپرمارکت وجود ندارد.

برای شما یک روز عالی و پذیرایی بی عیب و نقص از قفس آرزو می کنیم – کریستین و سلام

TechCrunch برتر 3

 • منابع می گویند Better.com “50 میلیون دلار در ماه” ضرر می کند.: ما فکر می کنیم که گزارشگر مری آن آزودو با زیر نظر گرفتن درام Better.com کار بزرگی انجام داده است. در قسمت آخر، منابع برخی از جزئیات جلسه داخلی را فاش کردند که وام دهنده دیجیتالی وام مسکن “حدود 50 میلیون دلار در ماه” ضرر می کند. جای تعجب نیست که این شرکت اکنون به کارکنانی که هنوز اخراج نکرده است غرامت می دهد. امروز جلسه تالار شهر برگزار می شود، بنابراین مری آن احتمالاً در روزهای آینده چیزی برای به اشتراک گذاشتن خواهد داشت.
 • پیمایش در دریاهای طوفانی برای تجارت الکترونیک: همانطور که خبرنگار اینگرید لوندن می نویسد، “تجارت الکترونیک مترادف با خرید در آمازون است، اما واقعیت این است که خرده فروش توانایی استفاده از مجموعه ای از کانال های مختلف فروش و بازاریابی را دارد.” Productsup می خواهد به خرده فروشان کمک کند تا این پیچیده و پراکنده را رمزگشایی کنند. جهان با برخی از ابزارهای بازاریابی و فروش که می توانید از یک مکان مدیریت کنید.
 • بله، توییتر به دنبال دکمه ویرایش است: ما قبلاً این مورد را با دکمه ویرایش بازی کرده ایم، اما حتی بعد از آن هفته پیش باهاش ​​شوخی کردمتوییتر اکنون می گوید که در سال گذشته روی دکمه ویرایش کار کرده است و نه به این دلیل که ایلان ماسک نظرسنجی را انجام داده است. ویرایش یا عدم ویرایش برای TC Slack در این هفته یک علوفه بود و به نظر می رسد مردم انتظار یکی از این دو سناریو را دارند: اشتباهات تایپی تصحیح شود یا اطلاعات نادرست منتشر شود.

راه اندازی و VC

TechCrunch امروز به اندازه تگزاس تبدیل شده است، با اولین مرکز توجه شهری ما برای سال 2022، جایی که ما در حال انجام هر کاری هستیم تا به حفظ آستین وایرد کمک کنیم. کانی با سرمایه‌گذار میلیاردر جیم بریر در مورد دور کردن او از سیلیکون ولی به نفع آستین صحبت می‌کند، برایان به این می‌پردازد که چگونه سیاست جهانی و امور مالی می‌تواند منجر به تولید بیشتر در مرکز تگزاس شود، لورا لورک از آستین ورلی فوق‌العاده فناوری و مری آن خلاصه کردند که چگونه آستین خود را دوباره کشف کرد و شهرت فعلی خود را به عنوان یک مرکز فناوری به دست آورد.

در خارج از Lone Star State، روز بزرگی برای اخبار EV بود. Rivian مراحل اصلی تولید را جشن می گیرد که آن را در مسیر رسیدن به اهداف خود در سال 2022 قرار داده است، که برای من خبر خوبی است زیرا می تواند به این معنی باشد که در مقطعی لیست انتظار را پاک کرده و تحویل یکی از آفرودها را تحویل خواهم گرفت. پیکاپ‌ها، زیرا بدیهی است که این همان چیزی است که من باید به هول فودز محلی خود بروم. جنرال موتورز بالاخره متوجه مشکلات زنجیره تامین و خروج 141000 پیچ و مهره شد و خط تولید خود را دوباره فعال کرد. و دولت ایالات متحده در نهایت متوجه شد که اگر می خواهد کاملاً برقی شود، 99000 مشکل در قالب کمبود شدید ایستگاه های شارژ برای تأمین انرژی تمام وسایل نقلیه ای که می خواهد رانندگی کند، دارد.

Moar News، تازه از آتش نشانی TechCrunch با اخبار و نظرات خوشمزه:

 • من برای میلان، نیویورک و هانگژو خیلی سکسی هستم: Zhiyi Tech 100 میلیون دلار جمع آوری می کند تا به برندهای مد در پیش بینی پرفروش ها کمک کند.
 • تو منو به راست بچرخون عزیزم به راست مثل موشک عزیزم: SpinLaunch یک ماموریت آزمایشی ناسا را ​​جشن می گیرد تا روش پرتاب منحصر به فرد خود را نشان دهد.
 • بدانید چه زمانی باید بروید، بدانید چه زمانی باید فرار کنید: تنها شکست، شکست در یادگیری است، و در آخرین قسمت از پادکست TC Equity، تیم بحث می کند که چگونه شکست برای استارتاپ ها یک ماجراجویی است، خودتان انتخاب کنید.
 • یک دلار چیزی است که من نیاز دارم (هی، هی)Docyt 11.5 میلیون دلار در سری A برای خدمات اتوماسیون حسابداری مبتنی بر هوش مصنوعی خود جمع آوری کرده است.
 • نه اینترنت نیست: Stackblitz 7.9 میلیون دلار جمع آوری می کند تا IDE بهتری را به مرورگر شما بیاورد.
 • بیپ-پاک، این صدای پلیس است: آماده می خواهد سیستم 911 ایالات متحده را به دوران مدرن بکشاند.
 • مرا مانند یکی از گریل های فرانسوی خود بکشید: OpenAI DALL-E جدید همه چیز را به جز بزرگتر، بهتر و سریعتر از قبل رنگ می کند.
 • با آهنگش به آرامی مرا می پزد: Anker که عمدتاً به خاطر باتری هایش شناخته می شود، کمپین Kickstarter را برای اولین چاپگر سه بعدی خود راه اندازی کرده است.

6 سوالی که سرمایه گذاران باید هنگام ارزیابی شرکت های بیوتکنولوژی روانگردان بپرسند

آزمایشگاه نگهداری اسفنج سیلوسایبین

اعتبار تصویر: یاریگین (در یک پنجره جدید باز می شود) / گتی ایماژ

چند سال پیش، مصرف مقادیر کمی از روانگردان ها برای تقویت خلق و خو یا بهره وری موضوع بحث کمی در سیلیکون ولی بود.

امروزه از درمان های روانگردان برای درمان انواع مشکلات سلامت روان استفاده می شود. و از آنجایی که مناطق بیشتر و بیشتری استفاده از مواد گیاهی را غیرقانونی می کنند، سرمایه گذاران به آن توجه می کنند.

PsyMed Ventures با برنامه‌ریزی برای جمع‌آوری 25 میلیون دلار و سرمایه‌گذاری بیش از 15 میلیون دلاری، بر روی استارت‌آپ‌های اولیه در حال توسعه درمان‌های روانگردان تمرکز دارد.

در یک پست مهمان در TC +، شرکای ماتیاس سربرینسکی و گرگ کوبین در مورد تز سرمایه گذاری خود توضیح می دهند: “ما به آینده ای اعتقاد داریم که در آن درمان روانگردان به اندازه رفتن به دندانپزشک رایج خواهد بود، اما مسیر آسان نخواهد بود.”

(TechCrunch + برنامه عضویت ما است که به بنیانگذاران و استارت آپ ها کمک می کند تا به جلو حرکت کنند. می توانید در اینجا ثبت نام کنید.)

6 سوالی که سرمایه گذاران باید هنگام ارزیابی شرکت های بیوتکنولوژی روانگردان بپرسند

شرکت بزرگ فناوری

اینتل به دیگر شرکت‌های بزرگ فناوری مانند اپل، AMD، Adobe و جنرال الکتریک در تعلیق فعالیت‌های تجاری در روسیه پیوسته است. به دنبال آن اقدام او برای تعلیق تحویل به مشتریان در روسیه و بلاروس انجام شد. و ویژگی جدید TechCrunch از گزارشگر Vadim Smislov را از دست ندهید، که منعکس کننده تأثیر جنگ بر تکنسین های روسی است.

همچنین امروز مطلع شدیم که دفتر تحقیقات فدرال یک بات نت عظیم تحت کنترل اطلاعات روسیه را هدف قرار داده و موفق به حذف آن شده است. این بدافزار که Cyclops Blink نام دارد، ظاهراً به هزاران دستگاه نفوذ کرده است، و ما گزارش می دهیم که “محققان امنیتی می گویند بات نت قادر به جمع آوری اطلاعات و جاسوسی با راه اندازی حملات انکار سرویس توزیع شده است که وب سایت ها و سرورها را با ترافیک ناخواسته تحت الشعاع قرار می دهد، زیرا و همچنین حملات مخربی که دستگاه ها را از کار انداخته و سیستم و شبکه را مختل می کند. «همه اینها ما را خوشحال می کند که این یکی از کار افتاده است.

در اینجا دو خبر دیگر وجود دارد که می توانید دندان های خود را در آنها فرو کنید:

 • دانلودهای CNN + بیشتر شبیه منهای هستند: CNN + هفته گذشته راه اندازی شد و اکنون تقریباً نیمی از بارگیری ها را از روز افتتاحیه مشاهده می کند. ما می توانیم یک یا دو اتفاق را تماشا کنیم: مردم از داشتن یک برنامه کاربردی برای هر کانال خسته شده اند و / یا کانال باید بازی خود را با محتوا بهبود بخشد.
 • ویزا اولین مرکز نوآوری آفریقا را افتتاح کرد: استودیو در کنیا به غول پرداخت دیجیتال جهانی ارتباط عمیق تری با توسعه دهندگان و شرکای این کشور با هدف ایجاد ابزارهای پرداخت و تجارت فراهم می کند.