منو سایت

 • خانه
 • اخبار استارتاپ
 • بحران روزانه: Salesforce، AWS برای ارائه خدمات همراه برای ارائه دهندگان محتوای جریانی همکاری می کنند

بحران روزانه: Salesforce، AWS برای ارائه خدمات همراه برای ارائه دهندگان محتوای جریانی همکاری می کنند

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار استارتاپ
بحران روزانه: Salesforce، AWS برای ارائه خدمات همراه برای ارائه دهندگان محتوای جریانی همکاری می کنند


برای دریافت نمای کلی از بزرگترین و مهم ترین داستان های TechCrunch که هر روز ساعت 15:00 PST به صندوق ورودی شما تحویل داده می شود، در اینجا مشترک شوید.

سلام و به Crunch روزانه برای پنجشنبه، 17 فوریه 2022 خوش آمدید! با رفتن به یک تعطیلات آخر هفته طولانی اینجا در ایالات متحده، ممکن است فکر کنید سرعت اخبار در حال کاهش است، اما اینطور نیست. اینطور نیست.بنابراین ما اخبار عالی در زمینه فوتبال کریپتو، تجزیه و تحلیل استارت آپ های اروپایی و حتی نکاتی در مورد پویایی پلتفرم داریم. روز شلوغ است، پس بیایید شیرجه بزنیم! – الکس

TechCrunch برتر 3

 • پول رایگان محبوب است: روش دیگر، تبلیغات کار می کند. TechCrunch گزارش می دهد که داده ها نشان می دهد که تبلیغات ارزهای دیجیتال در طول بازی بزرگ فوتبال آمریکا منجر به افزایش دانلود برای شرکت های مربوطه شده است. غافلگیر شدن؟ ما نیستیم، زیرا هدایایی به برخی از تبلیغات پیوست شده است. با این حال، گروهی از افراد جدید به تازگی وارد بازی کریپتو شده اند – ما می توانیم درآمد بیشتری را از Q1 مشاهده کنیم.
 • رونق عمیق تکنولوژی در اروپا: غوطه‌ور شدن عمیق‌تر در رونق استارت‌آپ‌ها در سال 2021 نشان می‌دهد که سرگرمی خوبی است، به‌ویژه وقتی روی گروه‌های کلیدی تمرکز می‌کنیم. امروزه، TechCrunch به اروپا و بازار عمیق فناوری کاوش کرده است، بخشی از چشم انداز فناوری که اغلب به عنوان نبرد بین ایالات متحده و چین به تصویر کشیده می شود، اما ممکن است مرکز سوم یا مجموعه ای از مراکز در ترکیب داشته باشد.
 • ببینید، همه SPAC ها از هم نمی پاشند: قرارداد ارائه عمومی استارت‌آپ مبتنی بر کریپتو Circle از طریق SPAC شکست خورده است. اما صبر کن! علاوه بر این، با قیمت بسیار بالاتری ساخته می شود. امروزه شنیدن اخبار مثبت در مورد SPAC به ندرت اتفاق می افتد، بنابراین به روز رسانی Circle توجه ما را به خود جلب کرد. برای اطلاعات بیشتر بخوانید، اما به نظر می‌رسد که سکه‌های پایدار راهی سودآور برای ذخیره‌سازی هستند.

شروع / VC

قبل از ورود به خبرنامه روزانه، گروهی از دانشمندان مقاله ای درباره Spotify، پویایی پلت فرم و وضوح برای TechCrunch نوشتند. اگر چیزی ایجاد می کنید که به محتوای شخص ثالث بستگی دارد، ارزشش را دارد و اگر قصد دارید محتوای شخص اول و شخص ثالث را ترکیب کنید، ارزشش را دارد.

حالا خبر:

 • TechCrunch Live بازگشته است!! مال ما مت برنز با Emalin Shaw از Flourish Ventures و Itai Damti، یکی از بنیانگذاران Unit صحبت کرد. TechCrunch این واحد را در اواسط سال گذشته پوشش داد، زمانی که بیش از 50 میلیون دلار در یک دور جمع آوری کرد.
 • امروز در تیترهای خوب: حاج جان کمپس امروز با بازی معمول خود برمی گردد، این بار در طول بررسی Metriport، که “تمام داده های کمی درباره خودتان را در یک مکان گرد هم می آورد و ویژگی های هوشمندی مانند ردیابی خلق و خو، ردیابی دارو و دفتر خاطرات را اضافه می کند.” عنوان؟ Metriport به شما کمک می کند تا خود کمی خود را به افزایش بعدی برسانید. علاوه بر این، URL تاریخچه با رشته زیر به پایان رسید: متری پورت با خوشحالی آیه شما را می سنجد. باشه حاجی فهمیدیم تو زرنگی!
 • 110 میلیون دلار برای تجاری سازی Apache Arrow: این خبر از Voltron Data است که به تازگی یکی از بزرگترین راندهای سری A را که می توانیم به خاطر بسپاریم مطرح کرده است. چگونه ولترون توانست به این سرعت پول زیادی جمع کند؟ این توسط “کارمندان NVidia، Ursa Computing، BlazingSQL و یکی از بنیانگذاران Apache Arrow” تاسیس شده است، که ما مطمئنیم کمک کرده است. و این شرکت در حال کار برای تجاری سازی یک ابزار منبع باز است. که، همانطور که می دانیم، واقعاً می توان به خوبی مقیاس بندی کرد.
 • Deel می‌خواهد به شما از طریق ارز دیجیتال پول پرداخت کند: داستان Deel، یک استارت آپ جوان که با موضوع پرداخت حقوق به کارمندان از راه دور درست قبل از همه گیری شروع شد، یکی از رشد سریع و جمع آوری کمک های مالی بزرگ است. و اخیراً کمی رمزنگاری شده است. این استارتاپ اکنون راهی را برای کارمندان ارائه می دهد تا حقوق خود را با سکه های پایدار دریافت کنند که می تواند هزینه های مربوط به ارز را کاهش دهد، فکر می کنیم؟
 • من را پخش کن، بیم: همه ما از تماس‌های زوم و سایر سرویس‌های ویدیویی تخت بسیار خسته شده‌ایم، زیرا سال‌هاست به آن‌ها وابسته بوده‌ایم. با این حال، Beam معتقد است که کار ما تمام نشده است همه چيز محصولات ویدیویی، بنابراین به قول TechCrunch راهی برای “پخش زنده در AR” ایجاد کنید. فقط 4 میلیون دلار جمع آوری کرد. ببینیم گیر میاد یا نه
 • Havenly The Inside را خریداری می کند: در اینجا یک مزیت برای شما وجود دارد، با Havenly، “راه اندازی طراحی داخلی آنلاین”، خرید “برند مبلمان خانگی داخلی مصرف کننده”، همانطور که ما بیان کردیم. قیمت آن فاش نشده است، اما دفعه قبل، Havenly 32 میلیون دلار از سری C جمع آوری کرد، بنابراین ما معتقدیم که این پول برای معامله در دسترس بود.
 • تله مدیسین برای حیوانات خانگی: رونق خدمات درمان از راه دور ادامه دارد و هلند این مدل را به دنیای حیوانات خانگی آورده است. و او فقط 20 میلیون دلار برای تلاش های خود برنده شد. هرکسی که مجبور شده حیوان خانگی را به دامپزشکی IRL بکشد، می داند که این کار چقدر می تواند مفید باشد.

آیا بیشتر می خواهی؟ در مورد دور 45 میلیون دلاری Dealshare که توسط سازمان سرمایه گذاری ابوظبی رهبری می شود، یا اینکه Thrive Capital به تازگی یک صندوق هشتم را به ارزش 3 میلیارد دلار بسته است، چطور؟?

3 کلیدی که جمع آوری سرمایه مبتنی بر داده را باز می کند

سه کلید آنتیک نقره و طلاکاری شده

اعتبار تصویر: ماریو مارکو (در یک پنجره جدید باز می شود) / گتی ایماژ

زمان مناسب برای راه اندازی یک شرکت جدید است، اما افزایش نرخ بهره، تورم و انواع عوامل ناشناخته دیگر ممکن است سرمایه گذاران را در شرط بندی عاقل تر کند.

به گفته بلر سیلوربرگ، یکی از بنیانگذاران و مدیر عامل شرکت Hum Capital، بنیانگذاران مبتنی بر داده، که می توانند با معیارهای مناسب داستان شیرینی را بیان کنند، احتمالاً توجه سرمایه گذاران را به خود جلب می کنند.

متأسفانه، بسیاری از شرکت‌ها روش مؤثری برای جمع‌آوری، ترکیب و تفسیر داده‌ها در بینش‌های بلادرنگ ندارند، که منجر به اتکای پیش‌فرض به نمونه‌های ثابت و مبتنی بر اکسل می‌شود که ممکن است تصویر کاملی از پتانسیل شرکت شما را نشان ندهد.» می گوید.

(TechCrunch + برنامه عضویت ما است که به بنیانگذاران و استارت آپ ها کمک می کند تا به جلو حرکت کنند. می توانید در اینجا ثبت نام کنید.)

3 کلیدی که جمع آوری سرمایه مبتنی بر داده را باز می کند

شرکت بزرگ فناوری

 • این باعث نجات پلتون خواهد شد: شرکت ورزش خانگی شروع به بازی می کند. نه، شما نمی توانید Doom را روی دوچرخه خود بازی کنید – نه به طور رسمی، اگرچه ما گمان می کنیم که شخصی قبلاً این کار را انجام داده است – اما فروشگاه دوچرخه یک عنوان تعاملی ایجاد کرده است تا دوچرخه سواری شما را جذاب کند. من در حال حاضر اشک در انتظار این است که به الاغ من لگد بزند.
 • فورد و ولوو برای فناوری بازیافت باتری Redwood ثبت نام می کنند: ماشین های برقی خیلی باحال و اکثرا خوبن ولی نه کاملا. ایجاد آنها مستلزم حفاری انواع چیزهای ناخوشایند در این سیاره است و زمانی که از این مواد استفاده می شود، باید با خیال راحت دور ریخته شود. این همان چیزی است که ردوود می خواهد روی آن کار کند و به تازگی شرکای کلیدی پیدا کرده است.
 • و برای بستن، اکنون می توانید نام خود را به اسنپ چت تغییر دهید.

کارشناسان TechCrunch

کارشناسان dc

اعتبار تصویر: SEAN GLADWELL / Getty Images

TechCrunch برای کارشناسان TechCrunch استخدام می‌کند، پروژه‌ای در حال انجام که در آن از متخصصان برتر در مورد مشکلات و چالش‌هایی که در مراحل اولیه برای استارت‌آپ‌ها رایج است می‌پرسیم. اگر این شما یا فردی که می شناسید، می توانید از اینجا به ما اطلاع دهید.