منو سایت

برای استارت‌آپ‌ها، پیام واضح است: سریع رشد کن یا بمیر

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار استارتاپ
Log4Shell برای هک سرورهای VMWare استفاده می شود


خبر عبور Databricks از آستانه 800 میلیون دلاری درآمد مکرر سالانه (ARR) در سال گذشته قابل توجه بود، اما نرخ رشد بیش از 80 درصد در مدت مشابه قابل توجه تر بود. این یک سرعت وحشیانه از گسترش برای شرکتی به اندازه Databricks است و از این احساس عمومی مدیر عامل آن حمایت کرده است که تیم او می تواند در برابر هرگونه تغییر در شرایط بازار از نظر ارزش استارت آپ های نرم افزاری مقاومت کند، به شرط اینکه رشد را حفظ کند.

این شبیه به این است که توجه داشته باشید که به بیش از یک فلش روی نوار نیاز ندارید زیرا قصد دارید در اولین حرکت خود به فلش ضربه بزنید. اکثر مردم با این کار کنار نمی آیند.


این صرافی به بررسی استارت آپ ها، بازارها و پول می پردازد.

آن را هر روز صبح در TechCrunch + بخوانید یا هر شنبه یک خبرنامه از The Exchange دریافت کنید.


بنابراین در مورد شرکت‌هایی که رشد آهسته‌تری در بازار استارت‌آپ دارند، به‌ویژه آن‌هایی که اکنون با بازاری در حال تغییر دست و پنجه نرم می‌کنند که در حال تبدیل آنچه که زمانی خطرناک بود به باد مخالف تمام عیار دست و پنجه نرم می‌کنند، چطور؟ خب، بازارهای عمومی تصویر واضح‌تر و شاید تیره‌تر را برای شرکت‌هایی توصیف می‌کنند که رشد را بیشتر از سودآوری ارزش می‌دهند – یعنی همه شرکت‌های نوپا و بسیاری از تک‌شاخ‌های عمومی اخیر.

Log4Shell برای هک سرورهای VMWare استفاده می شودچیزی شبیه به این اتفاق می‌افتد: نتایج تأخیر شما مهم نیست، و اگر پیش‌بینی رشد شما حتی به اندازه یک تار منحرف شود، ارزش شما را دور می‌اندازیم و شما را نام‌گذاری می‌کنیم.

بزرگ شو یا بمیر

تابستان گذشته، The Exchange به شوخی گفت که شرکت‌های ابری – شرکت‌های نرم‌افزاری که محصولات خود را از طریق اینترنت ارائه می‌کنند – در وضعیت رشد یا مرگ قرار دارند و نتایج دشوار Dropbox و Box را با چندین استارت‌آپ با رشد بالا مقایسه کرد. از جایی که امروز نشسته‌ایم، ژوئن 2021 ممکن است از نظر شرایط بازار یک دهه پیش باشد، اما من یادآوری می‌کنم که تاکید کنم رشد همیشه مهم بوده است. ما اینجا وارد آب جدید نمی شویم.

به نظر می رسد آنچه تغییر کرده است این است که میله آنچه که عملکرد خوب در سود تلقی می شود تقریباً به طور کامل بر روی رشد آتی است. این بدان معناست که البته انتظار می‌رود نتایج بعدی خوب باشد و به جای نتایج آتی، قیمت سهام – ارزش شرکت تعیین شود. یعنی رهنمودها.

برای استارت‌آپ‌ها، درس اینجا این است که مهم نیست که در سال 2021 چقدر خوب عمل می‌کنید، به نظر می‌رسد که احساسات سرمایه‌گذار بیش از هر چیز با برنامه‌ای که برای امسال دارید مرتبط است.