منو سایت

  • خانه
  • اخبار استارتاپ
  • برای تحریک رشد در مراحل اولیه، رویکردی را برای بازاریابی در نظر بگیرید که باید انجام شود

برای تحریک رشد در مراحل اولیه، رویکردی را برای بازاریابی در نظر بگیرید که باید انجام شود

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار استارتاپ
برای تحریک رشد در مراحل اولیه، رویکردی را برای بازاریابی در نظر بگیرید که باید انجام شود

JTBD چارچوبی را برای تعریف، دسته بندی، جمع آوری و سازماندهی تمام نیازهای مشتریان شما فراهم می کند.

این به ما می آموزد که در مورد نیازهای مصرف کنندگان فکر کنیم و محصولی را توسعه دهیم که این نیازها را برآورده کند. این چارچوب همچنین به ما این امکان را می دهد که از طریق منشور وظایفی که کاربر به دنبال انجام آنها هستند، با کاربر ارتباط برقرار کنیم و روی توسعه عملکردهایی که مطابق با نیاز آنها هستند متمرکز بمانیم.

در اینجا سه ​​راه وجود دارد که در شروع زودهنگام می توانید از چارچوب بازاریابی JTBD استفاده کنید:

  • ترافیک ارگانیک اولیه را برای وب سایت خود دریافت کنید.
  • افزایش تبدیل صفحات اطلاعاتی
  • ویروسی بودن محصول را افزایش دهید.

نحوه استخدام JTBD در مراحل اولیه SAAS

استارت آپی که من می سازم با هدف توسعه اکوسیستمی از فروش و برنامه های اتوماسیون حسابداری است که هر کدام می توانند مشکل خاصی را حل کنند. این برنامه ها در زیر هود ادغام شده اند تا مشتریان بتوانند از برنامه های کاربردی دیگر برای کارهای مرتبط استفاده کنند.

به عنوان مثال، هنگامی که مشتری از برنامه صورتحساب ما استفاده می کند، در صورت انتخاب، ما به طور خودکار اطلاعات درآمد و حساب های دریافتنی را در برنامه مالی شخصی خود بازیابی می کنیم. و اگر کاربر مجبور باشد مسافت پیموده شده را در آینده ردیابی کند، فقط می تواند برنامه ردیابی مسافت پیموده شده ما را دانلود کند و تمام اطلاعات او از قبل در آنجا موجود خواهد بود.

ما همین رویکرد را در بازاریابی خود اعمال می کنیم.

وب سایت خود را با کلمات کلیدی JTBD برای سئو بهینه کنید

برای به دست آوردن ترافیک کم‌هزینه، ابتدا باید تحلیل کنید که کاربران آینده‌تان چه کاری باید انجام دهند، دریابید که چگونه به دنبال راه‌هایی برای انجام این وظایف هستند و از این کلمات کلیدی در وب‌سایت خود استفاده کنید.

به عنوان مثال، به جای مبارزه برای کلمه کلیدی “بهترین سازنده فاکتور” در SEO برای برنامه صورتحساب خود، می توانیم از عبارات جستجوی مستقیم تری مانند “فاکتور چاپ خالی “یا” الگوی فاکتور برای اسناد پزشکی استفاده کنیم.

با استفاده از چارچوب JTBD برای جست‌وجو، فرض کردیم که بسیاری از مردم می‌خواهند یک الگوی فاکتور برای خدمات خاص، مانند لوله‌کشی یا سوابق پزشکی پیدا کنند. همه این عبارات جستجو بسیار شبیه هستند، اما مردم از این طریق به دنبال راه حل هستند.

به همین دلیل است که ما صفحات فرود ساده با الگوهای فاکتور برای انواع صنایع و وظایف ایجاد کرده ایم. ما در حال حاضر صدها مورد از این الگوها را داریم و آنها 80٪ از ترافیک ورودی جدید ما را تولید می کنند.

پس از شش ماه انجام این کار، دیدیم:

  • 300000 بازدید وب سایت در هر ماه.
  • 25% تبدیل ترافیک ورودی به نماهای قالب های ما.
  • صفحات فرود ایجاد شده با چارچوب JTBD بیش از 15 درصد از بازدیدکنندگان را به ثبت نام تبدیل کردند.

ترافیک موتورهای جستجو به قالب‌های ما بسیار سریع‌تر از وبلاگ‌های ما در حال رشد است، زیرا صفحات الگو از نظر زمان مرور و تعاملات صفحه دارای ویژگی‌های عالی هستند.