منو سایت

  • خانه
  • اخبار استارتاپ
  • برای زندگی در نزدیکی اقیانوس؟ هدف از داده های بیمه Kin این است که ریسک خانه را با دقت بیشتری پیش بینی کند

برای زندگی در نزدیکی اقیانوس؟ هدف از داده های بیمه Kin این است که ریسک خانه را با دقت بیشتری پیش بینی کند

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار استارتاپ
برای زندگی در نزدیکی اقیانوس؟ هدف از داده های بیمه Kin این است که ریسک خانه را با دقت بیشتری پیش بینی کند

یک خانه در کالیفرنیا نیازهای بیمه خانه متفاوتی در نبراسکا دارد و Kin Insurance معتقد است داده ها و فناوری می تواند بهترین راه را برای بیمه کردن خانه هایی که در آنها بیمه سخت تر است تعیین کند.

چندین سال است که ما با شرکت بیمه خانه مستقر در شیکاگو پس از جمع‌آوری 4 میلیون دلاری، مستقیماً با مصرف‌کنندگان تماس گرفته‌ایم، اما شان هارپر، مدیرعامل این شرکت به TechCrunch گفت که نیمی از خانه‌های موجود در بازار 110 میلیارد دلاری بیمه خانه در مناطقی هستند که در معرض خطر قرار دارند. آب و هوای شدید و آتش سوزی

وی افزود: «تقاضای زیادی برای بیمه وجود دارد، زیرا مردم به طور فزاینده ای به این مکان ها نقل مکان می کنند. «برخی مکان‌ها در ایالات متحده وجود دارند که مجبور نیستید در آن‌ها زندگی کنید، مانند جزیره‌های حائل یا هواپیماهای تاریخی. با این حال، اگر تصمیم دارید در آنجا زندگی کنید، بیمه گران است. با استفاده از یک سس خاص از فناوری، ما به خوبی درک می کنیم که یک شهرستان بزرگ است و شما نباید هر خانه را با یک قلم مو رنگ کنید.

هارپر، یکی از بنیانگذاران شرکت به همراه لوکاس وارد، جیسون هایدکمپ و سباستین ویارئال، توضیح داد که شرکت‌های بیمه به ارث رسیده اطلاعات مورد نیاز برای تعیین اینکه کدام خانه‌ها خطرناک هستند و کدام خانه‌ها خطرناک نیستند، ندارند، بنابراین اغلب در قیمت‌ها جهش می‌کنند. منجر به بیمه بالاتر می شود.

کین با بودجه 4 میلیون دلاری می‌خواهد روشی را که صاحبان خانه بیمه می‌کنند تغییر دهد

در عوض، با استفاده از داده‌ها برای ارزیابی دقیق ریسک، بیمه Kin ممکن است همیشه کمترین هزینه را نداشته باشد، اما به طور متوسط ​​ارزان‌تر است زیرا شرکت در تقسیم‌بندی ریسک و استفاده از فناوری برای تحمل بخشی از هزینه‌های آن بهتر است. ، به عنوان نماینده او تخمین می زند که فروش بیمه از طریق نمایندگان 20 درصد از کل حق بیمه به صورت جاری هزینه دارد.

هارپر همچنین می‌گوید 50 سال پیش داشتن نمایندگی‌های محلی منطقی بود، اما فناوری به گونه‌ای است که شرکت‌های بیمه نمی‌توانند مستقیماً به مشتری مراجعه کنند و همچنان خدمات مشابهی را به مشتریان از طریق ایمیل، پیامک، چت یا تلفن ارائه دهند.

پس از جمع آوری 80 میلیون دلار سرمایه از سری C در آوریل گذشته، Kin Insurance آماده ادغام با Omnichannel Acquisition Corp.، یک وسیله نقلیه با هدف ویژه، برای عرضه عمومی شد. هارپر گفت، با این حال، در ماه ژانویه، این شرکت تصمیم گرفت به این معامله ادامه ندهد.

او افزود: “بخشی از آن این بود که شرایط بازار عمومی عالی نبود.” ما کل فرآیند SEC را طی کردیم، اما بازار شرکت های فناوری را که یک سال پیش وجود داشت، مشاهده نکردیم. زمانی در آینده فرا می رسد که بازار دوباره برای شرکت های فناوری خوب است و Kin به بازار عرضه می شود.

از آنجایی که شرکت تصمیم گرفت خصوصی بماند یا خیر، شرکت‌های سرمایه‌گذاری خطرپذیر در صورت عدم انجام این کار صف کشیدند.

این شرکت امروز اعلام کرد که 82 میلیون دلار از دور سری D که هارپر انتظار دارد به طور رسمی با 100 میلیون دلار به پایان برسد، جمع آوری کرده است. سرمایه‌گذاران QED دور را رهبری کردند و سرمایه‌گذاران موجود Commerce Ventures، Flourish Ventures، Hudson Structured Capital Management Ltd به آنها پیوستند. (HSCM Bermuda)، Alpha Edison، Allegis NL Capital، Avanta Ventures و August Capital، و همچنین سرمایه گذاران جدید Geodesic Capital و PROOF.VC. هارپر تأیید کرد که در مجموع، این شرکت 133 میلیون دلار سرمایه و 50 میلیون دلار بدهی جذب کرده است.

بیمه Kin از جمله مشابه های خود در زمینه فناوری بیمه است که رشد سریعی را تجربه می کند و در مورد خود سال 2021 را با 150 میلیون دلار حق بیمه در مقایسه با 25 میلیون دلار در سال 2020 به پایان رساند و در نتیجه سرمایه های جدیدی را جذب کرد. هارپر انتظار دارد که این مسیر رشد در سال جاری ادامه یابد و شرکت با بیش از 250 میلیون دلار حق بیمه در سال 2022 بسته شود.

این شرکت علاوه بر افزایش حق بیمه خود در سال گذشته، کارکنان خود را از 250 نفر در اوایل سال 2021 به 450 نفر افزایش داد.

این شرکت در حال حاضر در فلوریدا، لوئیزیانا و کالیفرنیا فعالیت می کند، که هارپر گفت که بازار بیمه ای نزدیک به 25 میلیارد دلار تنها با این سه ایالت است، و بودجه جدید به شرکت اجازه می دهد تا در سال جاری به 12 ایالت دیگر منتقل شود. بیمه Kin همچنین بر سرمایه گذاری در بازاریابی، علم داده و فناوری تمرکز خواهد کرد.

هارپر افزود: «اطلاعات بیشتر درباره ادعاها قیمت گذاری را دقیق تر می کند. “این تفاوت بزرگ در روشی است که ما شرکت های قدیمی خود را تصاحب می کنیم و می خواهیم این تفاوت را بزرگتر کنیم.

استارت آپ های Insurtech از رشد سریع برای جمع آوری پول کلان استفاده می کنند