منو سایت

برای مرد سروی

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار استارتاپ
برای مرد سروی

یکی از عوارض جانبی خوب نوشتن این خبرنامه دریافت هجوم پاسخ ها هنگام نوشتن در مورد یک موضوع خاص است. هفته گذشته agtech بود. من کمی از این دسته ابراز ناامیدی کردم. بسیاری از شرکت های رباتیک یا شکست خورده اند یا خریداری شده اند. در استارت‌آپ روباتیک این‌گونه است، اما فضای زیادی برای پتانسیل در این دسته وجود دارد. دانه ها کاشته می شوند، زمان برداشت است.

جان دیر موقعیت خوبی برای تسخیر بازار از طریق شناسایی اثر انگشت / برند خود، تحقیقات داخلی و مجموعه ای از خریدها دارد. اما بیایید مردم، این غذاست. من میخورم تو بخور کشاورزان آن را رشد می دهند، بدن ما آن را می شکند و به انرژی تبدیل می کند. بلوک های سازنده زندگی، مردم. آیا هرم غذایی را می شناسید؟ همه در مورد غلات این صحبت می کنند، چربی آن. مسئله این است که همه چیز خوب است.

فضای زیادی برای نوآوری وجود دارد و بسیاری یا بسیاری از عناصر اساسی وجود دارد: رانندگی مستقل (در محیطی بسیار کم خطرتر از یک خیابان شهری)، بینایی کامپیوتر، یادگیری ماشینی، چنگ زدن به روباتیک نرم. نیروی کار کمبود دارد و میانگین سنی یک کشاورز آمریکایی حدود 58 سال است. من از Actuator هفته گذشته تعدادی برنامه دریافت کرده ام، و دیدن این موارد در زمینه های آزمایشی بسیار عالی است.

برای مرد سروی

اعتبار تصویر: گاو آهنی

یکی از قسمت‌های پازل که احتمالاً فضای کافی در ستون‌ها نداده‌ام، گلخانه‌ها هستند. گزارشی برای سال 2019 مجموع هکتارهای کشاورزی گلخانه‌ای در ایالات متحده را 1228000 هکتار تعیین می‌کند و صادقانه بگویم، وقتی صحبت از کشاورزی گلخانه‌ای به میان می‌آید، ایالات متحده از بازارهای دیگر، از جمله هلند، که دهه‌ها پیشرو بوده است، عقب است. مانند کشاورزی عمودی، دلایل متعددی برای نگرانی در مورد آینده گلخانه ها وجود دارد، از جمله پایداری و امنیت غذایی. و بر خلاف بسیاری از مزارع عمودی، گلخانه ها انرژی مستقیم را از خورشید می گیرند.

اگرچه این درست است که این مقوله در مقایسه با کشاورزی سنتی تر، یک سطل در سطل است، اگر من یک ربات بودم، همه چیز را به دقت دنبال می کردم. آنچه را که در مورد خطرات بالقوه کمتر استقرار خودمختاری در مزرعه در سراسر خیابان شهر گفتم را به خاطر دارید؟ خوب، گلخانه‌ها محیطی بسیار کنترل‌شده هستند – چیزی شبیه به دسته انبارهای عملیاتی، که در بسیاری از موارد حتی افراد کمتری برای جابجایی در آن‌ها وجود دارد.

Iron Ox بیشترین جوهر ستون را دریافت کرد (و یک تن پول جمع کرد) در این رده. ربات‌های چرخ‌دار این شرکت، سینی‌هایی از فضای سبز را جمع‌آوری و جابه‌جا می‌کنند تا نیازهای خود را برآورده کنند، در حالی که یک بازوی رباتیک در حال برداشت است. نام های دیگر عبارتند از MetoMotion که یک دستگاه انتخاب رباتیک را توسعه داده است. این شرکت اسرائیلی در اواخر سال گذشته یک دور 5 دلاری را بسته بود.

برای مرد سروی

اعتبار تصویر: ژوئن

اوایل این هفته درباره IUNU نوشتم. این نام خوبی نیست – یا حتی یک نام بسیار خوب. به نوعی “تو می دانستی” است و استایل قبلی “iUNU” استارتاپ اکنون “IUNU” است و این واقعیت که رباتی به نام “LUNA” وجود دارد به همه اینها کمک نمی کند. با این حال، LUNA کاملاً تمیز است و به طور مؤثر در مسیر سقف گلخانه حرکت می کند تا دید پرنده ای از نحوه رشد گیاهان به دست آورد – و کشاورزان را در بسیاری از مراحل اضافی در این فرآیند صرفه جویی می کند. این، همراه با برخی از این روبات‌های جمع‌کننده، تصویری از گلخانه‌های خودمختار بیشتری را در آینده ترسیم می‌کند، اگر مالکان بخواهند در این مسیر حرکت کنند.

در همین حال، IUNU به تازگی 24 میلیون دلار جمع آوری کرده است. آدام گرینبرگ، مدیرعامل این شرکت در بیانیه ای گفت: این طیف از سرمایه گذاری ها نشان دهنده اعتمادی است که سرمایه گذاران نهادی به ما دارند. گفت‌وگو درباره کشاورزی خودمختار طی سال گذشته سرعت گرفته است و ما مفتخریم که در این جبهه پیشرو هستیم.»

این هفته، موسسه استنفورد برای هوش مصنوعی انسان محور (HAI) گزارش سالانه خود را در مورد شاخص هوش مصنوعی منتشر کرد. چندین واقعیت به منافع ما در اینجا مربوط است. من برخی از گلوله ها را مستقیماً از یک پست در وبلاگ HAI نقل می کنم:

  • سرمایه‌گذاری خصوصی در هوش مصنوعی از سال 2020 بیش از دو برابر شده است که بخشی از آن به دلیل دورهای بیشتر تأمین مالی است. در سال 2020، چهار دور تأمین مالی به ارزش 500 میلیون دلار یا بیشتر وجود داشت. در سال 2021، 15 مورد وجود داشت.
  • هوش مصنوعی در دسترس تر و سازنده تر شده است. هزینه آموزش طبقه بندی تصاویر 63.6 درصد کاهش یافته است و زمان آموزش از سال 2018 تا 94.4 درصد بهبود یافته است. میانگین هزینه بازوهای رباتیک نیز در شش سال گذشته چهار برابر کاهش یافته است.
  • ایالات متحده و چین بر همکاری تحقیقاتی هوش مصنوعی تسلط دارند زیرا تعداد کل انتشارات هوش مصنوعی همچنان در حال افزایش است. این دو کشور بیشترین تعداد همکاری های فرامرزی در اسناد هوش مصنوعی را در یک دهه داشتند و در سال 2021 2.7 برابر بیشتر از بریتانیا و چین اسناد مشترک تولید کردند که دومین رتبه در فهرست است.
  • تعداد پتنت های ثبت شده برای هوش مصنوعی افزایش یافته است – بیش از 30 برابر بیشتر از سال 2015 که نرخ رشد سالانه ترکیبی 76.9٪ را نشان می دهد.

واقعاً هیچ شوکی روی نرخ بهره – یا پول – وجود ندارد، اما پس از پوشش کل وضعیت هواوی در چند سال گذشته، خوب است که ببینیم امکانات تحقیقاتی آمریکایی و چینی در اینجا چگونه با هم کار می کنند.

برای مرد سروی

اعتبار تصویر: میسو رباتیک

در همین حال، در Miso Robotics، فلیپر و سیپی با چیپ آشنا می شوند. منو نابود کن.

Bear Robotics با علاقه به بودجه در میان کمبود کارکنان همچنان به رشد خود ادامه می دهد. شرکت روباتیک رستوران به تازگی 81 میلیون دلار جمع آوری کرده است.

جان ها، بنیانگذار/مدیر عامل، می‌گوید: «پس از راه‌اندازی رستوران خودم سال‌ها پیش، از نزدیک یاد گرفتم که کارها چقدر می‌توانند سخت شوند. «من فکر می‌کردم باید راهی برای خودکار کردن برخی از این کارهای تکراری وجود داشته باشد بدون اینکه چیزی که یک رستوران را عالی می‌کند از دست بدهم. به همین دلیل ما Servi را ایجاد کردیم. این راه حلی است که برای بهبود تجربه مشتریان، کارمندان و اپراتورها طراحی شده است. در حالی که دیگران در تلاش هستند تا کار را کاملاً خودکار کنند، ما در تلاشیم آینده کار را برای سهامداران این صنعت که هر روز از آن حمایت می‌کنند، ارتقا دهیم.»

برای مرد سروی

اعتبار تصویر: رباتیک خرس

بیر می گوید ربات سروی او تاکنون 28 میلیون ظرف را در مجموع 335000 مایل تحویل داده است.

ما سال گذشته 40 میلیون دلار اتوماسیون موج سری سوم را پوشش دادیم. این هفته، Bay Area یک لیفتراک مستقل جدید به نام TWA Reach را معرفی کرد. این اولین محصول در نتیجه همکاری با سازنده لیفتراک کلارک است. به گفته این شرکت‌ها، “کامیون خودکار برای آن دسته از انبارها و مراکز توزیع که می‌خواهند بهره‌وری کلی حرکت پالت و کارایی اپراتور را در داخل و اطراف قفسه‌بندی‌های موجود بهبود بخشند، مناسب‌تر است.”

اگر زمان زیادی را در اطراف انبارها سپری نکرده اید، ممکن است از اینکه تصادفات لیفتراک چقدر رایج است شوکه شوید. OSHA تعداد 34900 حادثه جدی، 61800 غیرجدی و 85 مرگ را هر سال تنها در ایالات متحده تخمین می زند.

برای مرد سروی

اعتبار تصویر: رباتیک بصری

سرانجام، ربات مراقبت از بزرگسالان ElliQ بالاخره از شرکت Intuition Robotics در دسترس قرار گرفت. از اولین باری که ربات کوچک را در حال اجرا دیدیم، چندین سال از آزمایش بتا و دورهای زیادی سرمایه گذاری می گذرد و اکنون بالاخره در دسترس است. این محصول برای کاربران مسن‌تری در نظر گرفته شده است که ممکن است هنوز به تنهایی زندگی کنند اما ممکن است به کمک نیاز داشته باشند. او 250 دلار پیش و 30 دلار در ماه کار می کند.

در دنیای خودرو، فورد برنده یکنوع بازی شبیه لوتو سخت افزاری با بازوی روباتیکی است که برای هدایت یک چاپگر کربن سه بعدی طراحی شده است. همانطور که در مقاله ما اشاره شد، ربات ها برای مدت طولانی به ساخت خودروهای فورد کمک می کنند. این آخرین برنامه از ربات‌های KUKA برای چاپ دسته‌های کوچک قطعات سفارشی، از جمله مواردی مانند براکت خط ترمز برای موستانگ شلبی GT500 استفاده می‌کند. آنها امیدوارند که همه چیز را گسترش دهند – اما همه افراد در سرزمین پرینت سه بعدی نیز همینطور هستند.

ربات ساخت خانه

اعتبار تصویر: عصر الماس

حدس می‌زنم می‌توان گفت که عصر الماس چیزها را به معنای واقعی‌تر افزایش داده است. این شرکت از ترکیب دست ربات و تولید مواد افزودنی برای خانه های چاپ سه بعدی استفاده می کند. پس از 8 میلیون دلار افزایش اخیر، او به سادگی 50 دلار دیگر به خزانه خود اضافه کرد.

«مسکن مقرون به صرفه بر مردم سراسر جهان تأثیر می گذارد. از آنجایی که میانگین سنی خریداران خانه برای اولین بار از اواسط دهه بیست به اواسط دهه 30 تغییر کرد، تقاضا برای ملک های اجاره ای بیشتر افزایش یافته است و کل سلسله مراتب مستاجران را مجبور می کند تا وارد بازار رقابتی تری برای مسکن با کیفیت شوند. بنیانگذار / مدیر عامل جک اوسلان. “کمک به نسل بعدی خریداران خانه برای ورود سریعتر به خانه اول خود به کل اکوسیستم مسکن کمک می کند.”

برای مرد سروی

اعتبار تصویر: با CSAIL

ما یک دوست قدیمی داریم که این هفته برای ما باز می گردد. مینی یوزپلنگ MIT CSAIL اخیراً یاد گرفته است خیلی سریعتر بدود. تیم می گوید:

در قلب تحقیقات هوش مصنوعی، مبادله بین آنچه که انسان باید در آن گنجانده شود (طبیعت) و آنچه ماشین می تواند به تنهایی بیاموزد (تزکیه) است. پارادایم سنتی در رباتیک این است که مردم به ربات می گویند که چه کاری را انجام دهد و چگونه آن را انجام دهد. مشکل این است که چنین چارچوبی مقیاس‌پذیر نیست، زیرا برای برنامه‌ریزی دستی یک ربات با توانایی کار در محیط‌های مختلف، به تلاش مهندسی انسانی زیادی نیاز است. یک راه عملی تر برای ساخت یک ربات با مهارت های مختلف این است که به ربات بگویید چه کاری انجام دهد و به او بگویید چگونه. سیستم ما نمونه ای از این است. در آزمایشگاه خود، ما شروع به اعمال این پارادایم در سایر سیستم های رباتیک، از جمله دست هایی که می توانند اجسام مختلف را بلند کرده و دستکاری کنند، کرده ایم.

برای مرد سروی

اعتبار تصویر: برایس دوربین / TechCrunch

اجرا کنید، به صفحه اشتراک Actuator نروید. یا پیاده. برایم مهم نیست. یک هفته کامل فرصت دارید تا به آنجا برسید.