منو سایت

برش بزنید و به صورت مکعبی برش بزنید، این یک دایره با دانه است

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار استارتاپ
برش بزنید و به صورت مکعبی برش بزنید، این یک دایره با دانه است

به هفته نامه استارتاپ ها خوش آمدید، نگاهی تازه به اخبار و روندهای این هفته. برای دریافت این در صندوق پستی خود، اینجا مشترک شوید

یک برخورد در بازار در مراحل اولیه وجود دارد.

در یک دنیا، سرمایه‌گذاران در مراحل بعدی به اصلاح عدم تعادل‌های تکنولوژیک با فشار برای دنیای سرمایه‌گذاری در مراحل اولیه واکنش نشان می‌دهند و سرمایه‌گذاران تازه‌کار را مجبور می‌کنند حتی زودتر برای محافظت از دارایی و بازده بالقوه اقدام کنند. این روند توسط شرکت هایی مانند Andreessen Horowitz برجسته شده است، که ماه ها پس از راه اندازی یک صندوق راه اندازی 400 میلیون دلاری، برنامه پیش شارژ را راه اندازی کردند. علاوه بر این، Techstars، شتاب‌دهنده‌ای که به معنای واقعی کلمه برای کمک به استارت‌آپ‌ها راه‌اندازی شد، صندوقی را برای حمایت از شرکت‌هایی که برای برنامه‌نویسی سنتی آن خیلی زود بودند، راه‌اندازی کرد.

اگرچه همه اینها اتفاق می افتد، سرمایه گذاران در مراحل اولیه دوام می آورند تصحیح ارزیابی و کاهش پرتفوی برخی اعتراف می‌کنند که به شرکت‌های پرتفوی می‌گویند که دوباره روی حفاظت از پول، سودآوری و نظم و انضباط تمرکز کنند، نه فقط رشد.

بیایید وانمود کنیم که این دو دنیای بسیار متفاوت در یک جهان هستند: سرمایه‌گذاران در مراحل اولیه منظم‌تر و ثروتمندتر می‌شوند، اما در عین حال، اولین سرمایه‌گذاران زودتر ترک می‌کنند. سرمایه گذاران به دنبال این هستند که بنیانگذاران باریک و سبز باشند، اما در عین حال به آنها 10000 دلار پیشنهاد می دهند تا برای یک هفته یک PTO بگیرند و دست خود را در کارآفرینی امتحان کنند. رشد، سود ناخالص و سوزاندن اولویت های جدید مدیران عامل هستنداما در عین حال، سرمایه‌گذاران خطرپذیر برای ارائه وجوه بیشتر، زودتر، در زیرمجموعه‌های تازه اختراع‌شده سرمایه‌گذاری در مراحل اولیه تلاش می‌کنند.

این به یکباره اتفاق می‌افتد و باعث می‌شود من نگران مسابقه به سمت پایین – یا مسابقه به مرحله اولیه – و عواقب آن باشم. برای افکار بیشتر، مقاله TechCrunch + من را بخوانید: “اگر اولین سرمایه گذاران زودتر حرکت کنند، چه اتفاقی خواهد افتاد؟”

در این خبرنامه در مورد اخبار مربوط به ایلان ماسک و اخباری که ربطی به ایلان ماسک ندارند صحبت خواهیم کرد. مثل همیشه، می توانید با ارسال این خبرنامه به یکی از دوستان، از من حمایت کنید. من را در توییتر دنبال کنید یا در وبلاگ شخصی من مشترک شوید.

بیایید در مورد ایلان ماسک صحبت کنیم

همانطور که مطمئن هستم بسیاری از شما به خوبی می‌دانید، پیشنهاد 44 میلیارد دلاری الون ماسک در توییتر این هفته پذیرفته شد، که لحظه‌ای بزرگ در تاریخ فناوری و بازگشت قریب‌الوقوع بازارهای خصوصی به یک پلتفرم اساسی رسانه‌های اجتماعی است. ما کل جدول زمانی خرید ماسک را نوشته ایم، از توییت تا بسته شدن، اما فقط بدانید که حماسه تقریباً کامل نشده است – معامله هنوز به طور رسمی به پایان نرسیده است.

به همین دلیل مهم است: منظورم این است که وقتی این فرمت کار نمی کند، زیرا زوایای زیادی در مورد اینکه چرا خرید توییتر از ماسک مهم است وجود دارد. در عوض، من فقط برخی از زوایای خاص را که TechCrunch به آنها پرداخته است، فهرست می کنم.

 • ماسک 8.5 میلیارد دلار از سهام تسلا را می فروشد
 • مافیای توییتر را روشن کنید
 • جک دورسی در صورت تکمیل خرید ایلان ماسک در توییتر، 978 میلیون دلار درآمد خواهد داشت
 • شما خوب می دانید که ترامپ به توییتر بازگشته است
 • معامله توییتری ایلان ماسک شامل یک میلیارد دلار هزینه فسخ برای هر دو طرف است
 • و یک قسمت ویژه از چهارشنبه Equity با الکس و آماندا: بله، ما در مورد ایلان صحبت می کنیم.

در پایان، فقط به شما یادآوری می کنم که توییتر در درآمد این هفته خود گفته است که کاربران خود را در 3 سال گذشته شمارش کرده است. با 1.9 میلیون حساب. خدای من! این ظاهر بدی برای توییتر است، اما همچنین خبر بدی برای تبلیغ‌کنندگان است – جریان درآمدی که پلتفرم به آن بستگی زیادی دارد. پسندیدن سارا پرز او گفت: “برای شرکتی که به اندازه توییتر به درآمد تبلیغات وابسته است، تعجب می کنم که چرا آنها با معامله ای موافقت می کنند که یک مطلقه را در راس آزادی بیان قرار می دهد.”

ایلان ماسک با بال های توییتری

اعتبار تصویر: برایس دوربین / TechCrunch

خوب، اجازه دهید تا پایان خبرنامه در مورد ایلان ماسک صحبت نکنیم

بله، ما در این لحظه هستیم [insert high–profile news cycle] تاریخ. اول، نشتی و قاشق وجود دارد. سپس افکار کمی پرچین وجود دارد. پس از آن، تأییدیه اساسی وجود دارد. سپس مضامین و نوشته های وحشی وجود دارد که با نشت های بیشتر، قاشق های بیشتر و جزئیات کلیدی پر شده است. در نهایت داستان هایی که می خواهند وقفه ای کوتاه از جنون فوق الذکر فراهم کنند. بیایید این مرحله آخر را در آغوش بگیریم!

معامله هفته ای که ممکن است در رادار شما رخنه کرده باشد این است که Robinhood 9٪ از کارکنان تمام وقت خود را اخراج می کند.

به همین دلیل مهم است: رابینهود تنها چند روز قبل از درآمد سه ماهه اول سال 2022 و پس از کاهش ارزش آن در بازارهای عمومی، اخراج خود را اعلام کرد. بنابراین این حرکت تدافعی به نظر می رسد و تلاش شرکت برای اثبات اینکه در مسیر تبدیل شدن به یک موسسه مالی کارآمدتر و رشد محور است. همچنین در اخبار فین‌تک، PayPal دفتر خود در سانفرانسیسکو را می‌بندد.

اوضاع متشنج می شود:

 • افزایش سری A در بازار پیام‌رسانی مختلط
 • اخراج‌های نت‌فلیکس تنها پنج ماه پس از انتشار به سرمقاله Tudum رسید
 • تخمین زده می شود که دور سوم اخراج Better.com در پنج ماه آینده بر بیش از 1000 کارمند تأثیر بگذارد.
 • صندوق جدید ژانویه Ventures به استارت آپ های جوان کمک می کند تا در این “لحظه داروینی” حرکت کنند.

یک ماهی قرمز به یک کاسه بزرگتر می پرد

اعتبار تصویر: عقاب (در یک پنجره جدید باز می شود) / گتی ایماژ

در طول هفته

 • خرید بلیط برای رویداد ماه آینده: TechCrunch Mobility، یک کنفرانس هیبریدی دو روزه با حضور بهترین سرمایه گذاران، بنیانگذاران و رهبران فکری در صنعت خودرو.
 • اگر خبرنامه هفته گذشته را از دست دادید، آن را بررسی کنید: “شرایط معامله امروز مانند دارت است.”
 • درود به همکارم مری آن، در راه اندازی از خبرنامه فین‌تک او The Interchange. مشترک شوید تا بتوانید وضعیت پذیرش زودهنگام خود را در ستون هفتگی جدید تغییر دهید، که نمی توانید آن را از دست بدهید.

در TechCrunch دیده می شود
چگونه لیدیا می خواهد پرداخت ها را شخصی و اجتماعی تر کند

بوی روحیه نوجوانی می دهد یا ورشکستگی نوجوان؟

Airbnb متعهد به یک محل کار کاملاً از راه دور است: “در همه جا زندگی و کار کنید”

پس از اینکه ارزش هارنس به 3.7 میلیارد دلار رسید، لمس بنیانگذار AppDynamics Midas دوباره ضربه خورد.

اسنپ ​​یک پهپاد کوچک به نام Pixy را معرفی کرد

در TechCrunch + دیده می شود

به گفته دالتون کالدول از YC، چگونه وارد ترکیب YC شویم

لطفاً 401 (k) خود را در شیت‌کوین‌ها یولو نکنید

داشتن کمی ارز دیجیتال در 401 (k) شما نه غیرمنطقی است و نه فراوان.

چرا امکان حمل و نقل در آمریکای لاتین هنوز سرمایه را جذب می کند

با میلیاردها سرمایه شارژ شده، امروز با 9 استارتاپی که باتری های فردا را توسعه می دهند ملاقات کنید.

تا دفعه بعد،

n