منو سایت

  • خانه
  • اخبار استارتاپ
  • برنامه اجتماعی IRL 25 درصد از تیم را اخراج می کند، می گوید که پول کافی برای دوام تا سال 2024 دارد.

برنامه اجتماعی IRL 25 درصد از تیم را اخراج می کند، می گوید که پول کافی برای دوام تا سال 2024 دارد.

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار استارتاپ
برنامه اجتماعی IRL 25 درصد از تیم را اخراج می کند، می گوید که پول کافی برای دوام تا سال 2024 دارد.

آبراهام شفیع، مدیرعامل و یکی از بنیانگذاران شرکت IRL در یادداشتی در سراسر شرکت نوشت: «همه ما وضعیت بازار را دیده‌ایم، جایی که این برنامه اجتماعی اعلام کرد که کارکنان را به طرز چشمگیری کاهش می‌دهد. مانند ده‌ها استارت‌آپ در چند هفته گذشته، IRL به تازگی اعلام کرده است که 25 درصد از تیم خود یا حدود 25 نفر را با استناد به پویایی بازار کاهش می‌دهد. این کاهش حدود یک سال پس از دریافت 170 میلیون دلار توسط استارت‌آپ سافت‌بانک، سری C و رسیدن به جایگاه تک‌شاخ صورت می‌گیرد.

با این حال، آنچه با کاهش های اخیر متفاوت است، لحن شرکت است.

شفیع در یادداشتی که از تک کرانچ دریافت کرده، نوشته است: «شجاعت راه حل است و ما شجاعت را انتخاب خواهیم کرد. “هر چیزی که امروز با آن روبرو هستیم نمی تواند بدتر از عدم اطمینانی باشد که در ابتدای همه گیری کووید 19 با آن روبرو شدیم.”

با این حال، صرف نظر از وضعیت همه‌گیری، تعدیل نیرو کارگران را مجبور می‌کند در دوره‌ای غیرمنتظره از بلاتکلیفی قرار بگیرند که با از دست دادن قریب‌الوقوع بیمه سلامت تکمیل می‌شود.

شفیع در مورد تصمیم برای اخراج کارکنان نوشت که IRL “بیش از آنقدر پول دارد که تا سال 2024 دوام بیاورد.” در سال گذشته، این استارتاپ تعداد کارکنان خود را 3.5 برابر افزایش داده است، اما شفیع خاطرنشان کرد که واتس اپ با یک تیم 55 نفره توانسته است به 450 میلیون کاربر افزایش یابد. مسیر و اندازه صحیح تر تیم پس از یک دوره استخدام بیش از حد.

«تبدیل شدن به یکی از این شرکت‌های نمادین و تأثیرگذار مانند کسب مدال طلا در بازی‌های المپیک است. در واقع، احتمالاً چالش برانگیزتر است، “مدیر عامل شرکت نوشت. مانند بازی های المپیک، ما می دانیم که اکثر مردم نمی خواهند المپیکی شوند. به همین ترتیب، همه نمی خواهند مسیری را که ما دنبال می کنیم دنبال کنند. اما برای کسانی که می خواهند مرزهای خود را کنار بگذارند و کشف کنند که چه توانایی هایی دارند، این فرهنگ برای شما مناسب است.

شفیع در سراسر یادداشت بر لزوم «سازگاری» و «انضباط» بودن کارکنان تأکید می کند.

شفیع می‌نویسد: «به مشاهدات داروین فکر می‌کردم که بالاترین میزان بقا برای هر موجود زنده‌ای، نیروی بی‌رحمانه نیست، بلکه این است که چقدر سریع می‌تواند با یک محیط در حال تغییر سازگار شود. “این شرکت یک موجود زنده است و توانایی ما برای سازگاری با محیط در حال تغییر بسیار مهم است.

در آینده، IRL بر روی یک سازمان تحت رهبری مهندسی تمرکز خواهد کرد، که نشان می دهد اخراج سایر تیم ها را تحت تاثیر قرار داده است.

یک سخنگوی IRL که به شرط ناشناس ماندن با TechCrunch صحبت می کرد، این کاهش ها را تایید کرد و گفت که آنها “از این اقدام حمایت و احترام می کنند.”

آنها می‌گویند: «این نشان می‌دهد که یک شرکت سافت‌بانک مسئولیت می‌پذیرد، معمولاً شرکت‌های سافت‌بانک بسیار مورد انتقاد قرار می‌گیرند. من می دانم که از نظر مالی خوب هستیم زیرا شنیده ام که هنوز حدود 100 میلیون دلار در بانک داریم … سال ها و سال ها در مسیر حرکت هستیم. این کارمند که تحت تأثیر این اخراج قرار نگرفت، گفت که این استارتاپ دارای ویژگی‌های جدید، مشارکت و نمونه‌های اولیه در محل کار است تا خدمات معنادارتری در آینده ایجاد کند.

IRL در سال 2017 به عنوان راهی برای کمک به کاربران برای یافتن رویدادهای دنیای واقعی تأسیس شد، اما زمانی که همه‌گیری شیوع پیدا کرد، پلتفرم بر روی اولویت‌بندی کشف رویدادهای آنلاین تمرکز کرد. این شرکت در خلال سری C خود به TechCrunch گفت که 20 میلیون کاربر ثبت نام کرده است که در طی 15 ماه 400 درصد افزایش داشته است. اما برخی از مقامات به The Information گفتند که در مورد صحت این اعداد تردید دارند. مشخص نیست که آیا رشد کاربران بیجاشده داخلی در کاهش‌های امروز نقشی داشته است یا خیر، اما به احتمال زیاد ترکیبی از عوامل از جمله رکود اقتصادی فعلی است که صنعت فناوری را به طور گسترده‌تری تحت تأثیر قرار می‌دهد.

حتی با کاهش انسداد جهانی، IRL به استراتژی جدید دیجیتال خود متعهد ماند و در عین حال از سری C خود برای کمک به بازگرداندن رویدادهای شخصی پول اختصاص داد. در همان زمان، IRL همچنین در حال سرمایه گذاری در یکپارچگی خود با TikTok بود و به عنوان یک “WeChat of the West” بالقوه در نظر گرفته شد. او بعداً شرکت غذای دیجیتال استارت آپ AeBeZe Labs را خریداری کرد تا خدمات خود را به یک “برنامه اجتماعی سالم تر” تبدیل کند.

در حالی که یکی از بنیانگذاران محیط اقتصاد کلان را انگیزه ای برای انطباق ذکر می کند، او همچنین در مورد اینکه چگونه مشکلات اقتصادی فردی و تراژدی های اخیر مانند تیراندازی های دسته جمعی می تواند تقاضا برای “نیاز مردم به احساس ارتباط و صمیمیت” را افزایش دهد، صحبت می کند. ماموریت . .

«مأموریت ما اکنون برای افراد ضعیف نیست. او ادامه داد که شکاکان، منتقدان، هکرها، اسپمرها و غیره وجود خواهند داشت. تا زمانی که بر آنچه می دانیم و می توانیم کنترل کنیم تمرکز کنیم، موفق خواهیم شد. نه فقط برای ما، بلکه برای مشتریان ما در سراسر جهان.”

شفیع بیانیه زیر را به TechCrunch در رابطه با تعدیل ها ارائه کرد:

در حین ارزیابی مسیر خود، مجبور شدیم تصمیم ناگواری برای کاهش تیم خود بگیریم. ما از مشارکت هر یک از این افراد در احیای ماموریت IRL و همچنین برای ذکاوت تجاری چشمگیر آنها که هر روز روی میز می آورند سپاسگزاریم. برای هم تیمی های سابق خود بهترین ها را در سفرهای آینده آرزو می کنیم. آنها افراد با استعدادی هستند و ما شک نداریم که در همه جا پیشرفت خواهند کرد. به این ترتیب، همراه با وقفه پیشنهادی، ما تمام حمایت های ممکن را، تا جایی که بتوانیم، برای کسانی که ممکن است در جستجوی تلاش بعدی خود بخواهند، ارائه خواهیم کرد. در مورد بعدی برای IRL، ما همچنان بر ساختن محصول و جامعه ای متمرکز خواهیم بود که ارتباطات انسانی کامل تری را برای نسل بعدی ایجاد کند.

سارا پرز در گزارش این قطعه مشارکت داشته است.

شبکه پیام‌رسان اجتماعی IRL با 170 میلیون دلار سری C تحت رهبری SoftBank به وضعیت تک‌شاخ می‌رسد.

در ماه می وحشیانه، تعدیل‌های فنی از 15000 فراتر رفت