منو سایت

برنده TC Sessions: Mobility Student Pitch-off برای یک سفر رایگان به Disrupt

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار استارتاپ
برنده TC Sessions: Mobility Student Pitch-off برای یک سفر رایگان به Disrupt

آیا در مورد این فرصت فوق العاده برای استارت آپ های تحرک تحت رهبری دانشگاه که توسط دانشجویانی که مصمم به تغییر حمل و نقل و تعریف مجدد معنای سیار بودن هستند، شنیده اید؟ یک کارت دانشجویی برای جلسات TC: Mobility 2022 – 18-20 مه در سن متئو، کالیفرنیا بخرید – و واجد شرایط TechCrunch Student Pitch شوید.

TechCrunch می‌خواهد بهترین استارت‌آپ‌های تحرک تحت رهبری دانش‌آموز را به TC Disrupt 2022، رویداد سه روزه ما در تاریخ 18 تا 20 اکتبر دعوت کند. برای این منظور، برندگان مسابقه – ما دو نفر را انتخاب خواهیم کرد – یک پاس Disrupt رایگان و سه شب اقامت در هتلی در سانفرانسیسکو دریافت خواهند کرد.

فرآیند درخواست ساده اما حساس به زمان است. جلسات TC: تحرک به سرعت در حال رشد است و زمانی برای به تعویق انداختن وجود ندارد. در اینجا چیزی است که برای درخواست باید بدانید.

  1. خرید کارت دانشجویی برای TC Sessions: Mobility 2022.
  2. چند دقیقه بعد یک ایمیل تایید با لینک درخواست برای مسابقه دانشجویی دریافت خواهید کرد.
  3. یک ویدیو 60 ثانیه ای از ارائه خود ضبط کنید، به چند سوال در مورد راه اندازی خود پاسخ دهید و ویدیوی خود را ارسال کنید.

شما باید ویدیو و برنامه خود را ارسال کنید حداکثر تا 4 می. TechCrunch تمام ویدیوهای ارسال شده را بررسی می کند و در تاریخ 10 می به دو برنده اطلاع می دهد.

چه چیز دیگری می توانید در TC Sessions: Mobility انتظار داشته باشید؟ ویراستاران TechCrunch با بنیان‌گذاران رویایی، فن‌شناسان متخصص، سرمایه‌گذاران شجاع و سیاستمداران کلیدی در زمینه‌هایی مانند خودروسازی، توسعه AV، هوانوردی، زیرساخت‌های EV، مسائل نظارتی، روندهای VC و موارد دیگر مصاحبه خواهند کرد.

از فضای عظیم نمایشگاه دیدن کنید و در مراحل اولیه با بنیانگذاران و مهندسان پشت سر استارت آپ های انحصاری آشنا شوید تا از نزدیک یا حتی عملی با فناوری آنها برخورد کنید. بنیان‌گذاران، سرمایه‌گذاران، مهندسان، دانشجویان و علاقه‌مندان به فناوری می‌توانند آینده تحرک را در زمین بازی در فضای باز ما تجربه کنند، که شامل نمایش‌ها، درایوهای آزمایشی و نمایشگاه‌ها می‌شود. انتظار می رود آخرین فناوری ها در اسکوترهای الکترونیکی، دوچرخه های الکترونیکی، فناوری خودروهای خودران و برقی سازی را مشاهده کنید.

شبکه خود را با پلتفرم شبکه مبتنی بر هوش مصنوعی ما، CrunchMatch، گسترش دهید. این باعث می شود با افرادی که اهداف تجاری شما را برآورده می کنند سریع و بدون دردسر ارتباط برقرار کنید. جلسات زنده یا آنلاین با بنیانگذاران سازماندهی کنید، سرمایه گذاران را معرفی کنید، با مدیران استخدام تماس بگیرید یا با دانشجویان دیگر ملاقات کنید. CrunchMatch یک روش هوشمند، متمرکز و کارآمد برای به حداکثر رساندن زمان شما است.

برای TC Sessions: Mobility کارت دانشجویی بخرید، تا 4 می برای مسابقه دانشجویی TechCrunch 2022 درخواست دهید و می‌توانید یک پاس رایگان Disrupt 2022 و سه شب اقامت در هتلی در سانفرانسیسکو برنده شوید. بهتر از همه، شما با نکات مفید، شبکه گسترده‌تر و چشم‌انداز روشن‌تر برای تغییر استارت‌آپ خود به سرعت بالا، آنجا را ترک خواهید کرد. ما نمی توانیم منتظر باشیم تا شما را آنجا ببینیم!

آیا شرکت شما علاقه مند به حمایت مالی یا برگزاری نمایشگاه TC Sessions: Mobility 2022 است؟ با تیم فروش حامی ما از طریق تماس بگیرید این فرم را پر کنید.

(function () {var func = function () {var iframe = document.getElementById (‘wpcom-iframe-e7dd6bbdbceb829774052566487b4cc4’) if (iframe) {iframe.onload = function () {iframe.content:’inframe. ‘ wpcom-iframe-e7dd6bbdbceb829774052566487b4cc4 ‘}، “https: / / tcprotectedembed.com”); }} // اندازه خودکار تابع سند iframe var pon. var funcSize createElement (‘a’); origin.href = e.origin; // اگر (‘tcprotectedembed.com’! == origin.host) بازگشت، مبدا پیام را بررسی کنید. // اگر (‘object’! == typeof e.data || undefined === e.data.msg_type) برگردد، بررسی کنید که پیام در قالبی باشد که ما انتظار داریم. سوئیچ (e.data.msg_type) case ‘poll_size: answer’: var iframe = document.getElementById (e.data._request .frame_id); if (iframe && ” === iframe.width) iframe.width = “100%”; if (iframe && ” === iframe.height) iframe.height = parseInt (e.data.height); برگشت؛ پیش فرض: بازگشت; }} if (‘function’ === typeof window.addEventListener) {window.addEventListener (‘message’, funcSizeResponse, false); } else if (‘function’ === typeof window.attachEvent) {window.attachEvent (‘onmessage’, funcSizeResponse); }} if (document.readyState === ‘تکمیل شد’) {func.apply (); / * سازگاری برای اسکرول بی نهایت * /} other if (document.addEventListener) {document.addEventListener (‘DOMContentLoaded’, func, false); } else if (document.attachEvent) (document.attachEvent) ‘onreadystatechange’, func); }}) ();