منو سایت

  • خانه
  • اخبار استارتاپ
  • بشنوید که چگونه استارت آپ ها در کلمبوس، اوهایو استعدادهای فناوری را استخدام می کنند

بشنوید که چگونه استارت آپ ها در کلمبوس، اوهایو استعدادهای فناوری را استخدام می کنند

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار استارتاپ
بشنوید که چگونه استارت آپ ها در کلمبوس، اوهایو استعدادهای فناوری را استخدام می کنند

صحنه مشاغل فناوری در کلمبوس، اوهایو، در اوایل دهه 2010 زمانی که ایالت سرمایه‌گذاری‌هایی انجام داد که راه‌اندازی شرکت‌ها را برای کارآفرینان آسان‌تر کرد، واقعاً آغاز شد. به سرعت به امروز، و شرکت ها در هر اندازه در حال جذب استعدادها از سراسر کشور هستند، تا حدی به لطف هزینه پایین زندگی کلمبوس و استخر استعدادهای جوان و ماهر.

در این قسمت ویژه از TechCrunch Live، من با سه رهبر محلی در مورد افرادی که استخدام می‌کنند، شرکت‌ها چگونه کارمندان خود را حفظ می‌کنند و بازار کار شهر در آینده صحبت کردم. این پنل شامل اریکا پریور، بنیانگذار EPiC Creative + Design، یک شرکت آموزش بازاریابی و طراحی برنامه درسی بود. Alex “Fro” Frommeyer، مدیر عامل شرکت بیمه دندانپزشکی بومی دیجیتال Beam Dental. و رایان لاندو، بنیانگذار و مدیر عامل Purpose Jobs، یک شرکت مستقر در غرب میانه که استعدادها را با شرکت ها مرتبط می کند.

اعضای پانل تاکید می‌کنند که یافتن استعدادهای بزرگ فناوری دیگر چیزی نیست که فقط در امتداد ساحل یافت شود، بلکه درست اینجا در کلمبوس است. اکوسیستم همچنین در اطراف شرکت ها و افراد گرد هم آمده است تا به آنها کمک کند مهارت های فنی را بیاموزند و فرصت های جدید بیابند. و همانطور که آنها ذکر می کنند، یک جنبه منحصر به فرد شهر وجود شرکت های بزرگتر و مستقرتر است که فضاهای نوآورانه ایجاد می کنند و برای کمک به کارکنان برای ایجاد “سازمان فناوری بزرگ” بعدی در بخش خود سرمایه گذاری می کنند.

با نگاهی به آینده، اعضای میزگرد می گویند افشای استعداد، اکوسیستم تکنولوژیکی و مشاغل موجود کلمبوس کلیدی خواهد بود. با ورود سرمایه بیشتر به این فضا، اکوسیستم شهر بر گسترش بیشتر از زنان و رنگین پوستان و همچنین برابری ثروت بین گروه های جمعیتی متمرکز می شود، به طوری که شرکت های بیشتری ایجاد می شود که به نوبه خود مشاغل بیشتری ایجاد می کند. آن‌ها همچنین در شرکت‌هایی مانند فیس‌بوک، آمازون و اخبار ساختمان‌های اینتل در نزدیکی خود اعتبار خارجی را مشاهده می‌کنند، که به گفته آن‌ها، شرکت‌های دیگر الهام‌بخش خواهند بود تا دفتر مرکزی یا شاید دفتر مرکزی دیگری در این منطقه راه‌اندازی کنند.

استارت‌آپ‌ها در کلمبوس، اوهایو در حال پیشرفت و استخدام هستند

کلمبوس، اوهایو به سرعت در حال تبدیل شدن به قطب فناوری غرب میانه است

چرا اینتل کلمبوس، اوهایو را برای ایجاد تراشه انتخاب کرد؟