بشنوید که چگونه Front در TechCrunch Live پول جدی از سرمایه گذاران غیرسنتی جمع آوری کرد

بشنوید که چگونه Front در TechCrunch Live پول جدی از سرمایه گذاران غیرسنتی جمع آوری کرد

میز سرپوش جبهه به عنوان نقش صادقانه سرمایه گذاران خوانده می شود. مدیر عامل و یکی از بنیانگذاران ماتیلد کالین از تعدادی از شرکت های دره سیلیکون و سرمایه گذاران فردی سرمایه جمع آوری کرد. در 27 آوریل، او در TechCrunch Live صحبت کرد تا استراتژی خود را به اشتراک بگذارد، که به شرکت او اجازه داد تا از سرمایه های نه چندان سنتی سرمایه گذاری کند.

یکی از این VC ها نیز در قسمت صحبت می کند. فردریک کرست رهبری 59 میلیون دلاری سری C را بر عهده دارد. او همچنین یکی از بنیانگذاران و مدیر عامل Okta و مشاور ارشد صندوق رشد Blackstone است. پادکست Kerrest و کتاب آینده با همین عناوین: Zero to IPO را بررسی کنید. من به تازگی خواندن کتاب را به پایان رساندم و این یک منبع فوق العاده است که به شدت توصیه می کنم. ساختار این کتاب به گونه‌ای است که بنیان‌گذاران را در مراحل مختلف ساخت یک استارت‌آپ، از شکل‌گیری ایده تا جمع‌آوری اولیه سرمایه و آماده‌سازی برای عرضه عمومی، راهنمایی می‌کند.

این رویداد در 27 آوریل از ساعت 11:30 صبح به وقت PT / 2:30 بعد از ظهر به وقت شرقی با ارائه شبکه و ارائه آغاز می شود. مصاحبه در ساعت 12 بعد از ظهر PT آغاز می شود و پس از آن تمرین TCL Pitch در ساعت 12:30 بعد از ظهر PT انجام می شود. در اینجا به صورت رایگان ثبت نام کنید.

TechCrunch Live هر هفته چهارشنبه ساعت 11:30 صبح به وقت PT / 2:30 بعد از ظهر به وقت شرقی ضبط می کند. به ما بپیوند! برای ثبت نام رایگان و دسترسی به آزمون Front اینجا را کلیک کنید، وارد جلسه بازخورد شوید و به پخش زنده دسترسی پیدا کنید که در آن می توانید از سخنرانان سوال بپرسید.