منو سایت

بشنوید که Databook چگونه Threshold Ventures را در TechCrunch Live معرفی کرد و برنده شد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار استارتاپ
بشنوید که Databook چگونه Threshold Ventures را در TechCrunch Live معرفی کرد و برنده شد

آناند شاه و الکس بارت Databook را در سال 2016 به منظور افزایش تعداد بازرگانانی که به مشتریان شرکت می فروشند، تأسیس کردند. شاه نزدیک به 15 سال را در Accenture گذرانده بود و شاهد شکاف مهارتی رو به رشدی بود که می‌توان آن را با هوش مصنوعی پر کرد. و برای به دست آوردن سرمایه اولیه مورد نیاز برای شروع، با جاش استین از Threshold Ventures تماس گرفت.

ما امیدواریم که بتوانید به این قسمت بسیار ویژه از TechCrunch به صورت زنده در تاریخ 23 مارس ساعت 11:30 صبح به وقت PT / 2:30 بعد از ظهر به وقت شرقی به میزبانی Nisha Tambe، ویرایشگر TechCrunch Battlefield بپیوندید.

ما هیجان زده هستیم که شاه و استین در این برنامه شرکت می کنند تا در مورد رابطه طولانی (و به ظاهر موفق) خود صحبت کنند. ما می خواهیم بدانیم آنها چگونه به هم متصل شده اند و چه توصیه هایی برای بنیانگذاران فضای SaaS دارند.

هدف TechCrunch Live کمک به استارت‌آپ‌ها برای ایجاد کسب‌وکارهای بهتر و ریسک‌پذیر است. بنیان‌گذاران و سرمایه‌گذارانی که آنها را تأمین مالی می‌کنند می‌نشینند تا در مورد نحوه ملاقات، علاقه‌شان به یکدیگر و در نهایت نحوه انجام معامله صحبت کنند. ما همچنین در مورد ارتباط آنها در کار با یکدیگر از طریق مقیاس بندی بحث می کنیم.

می‌خواهیم آزمایش‌های اولیه Databook را برای این قسمت مرور کنیم و در مورد چیزی که توجه Threshold و Stein را به خود جلب کرد صحبت کنیم. با 71 میلیون دلار جمع آوری شده، ما هیجان زده هستیم که به پیش بینی ها و اهداف اولیه شرکت نگاه کنیم.

علاوه بر این، این قسمت از TechCrunch Live شامل TCL Pitch-Off است. افرادی از مخاطبان می توانند به صحنه مجازی ما بیایند تا شروع خود را به مهمانان محترم ما ارائه دهند و بازخورد زنده دریافت کنند.

TechCrunch Live برای شرکت رایگان است و هر چهارشنبه ساعت 14:30 EDT / 11:30 PDT منتشر می شود. با این حال، فقط اعضای TechCrunch + به نسخه درخواستی قسمت و همچنین کتابخانه کامل محتوای TechCrunch Live دسترسی دارند. به عبارت دیگر، گلوله را گاز بگیرید و در TechCrunch + مشترک شوید.

از این پیوند برای ثبت نام در TechCrunch Live با Threshold Ventures و Databook استفاده کنید. آنجا میبینمت!