منو سایت

بلولند از مدل «آب ارسال نکن» خود برای شستشوی بدن استفاده می کند

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار استارتاپ
بلولند از مدل «آب ارسال نکن» خود برای شستشوی بدن استفاده می کند

تا به امروز، Blueland، که اخیراً 20 میلیون دلار در ماه فوریه جمع آوری کرده است، در درجه اول بر محصولات تمیز کننده خانه تمرکز کرده است. امروز، این شرکت نظافتی مبتکر محصول جدیدی را روانه بازار می‌کند که به شما کمک می‌کند مانند خانه‌تان تمیز باشید و از همان مدل «هی، اگر بتوانیم از آن اجتناب کنیم، آب نفرستیم» را به‌عنوان محصول نظافت منزل خود در نظر می‌گیرد.

این برند شستشوی بدنه را با امکان شارژ مجدد عرضه می کند. این یک ژل پاک کننده است که به صورت پودر می آید. اولین باری که سفارش می دهید، می توانید یک بطری فوراور را به همراه یک بسته پودر دریافت کنید. آن را به آب اضافه کنید و تکان دهید، بگذارید حدود یک ساعت بماند تا “فعال شود” و آماده کار شوید – همه اینها با حذف زباله های پلاستیکی و بدون نیاز به صرف منابع اضافی برای تامین آب از سازنده به درب منزل شما.

این شرکت می‌گوید که محصولش برای انسان و کره زمین فرموله شده است و فقط از مواد طبیعی و ایمن مانند جو، ویتامین E، ویتامین B، خاک رس کائولین و اسید نارگیل استفاده می‌کند. علاوه بر این که ایمان زیست محیطی خود را تقویت می کند، فاقد سولفات، بدون پارابن، بدون فتالات، بدون آلومینیوم و سیلیکون است و شامل رنگ یا مواد مبتنی بر نفت نیست.

ماموریت بلولند ادامه کاهش وابستگی خود به پلاستیک است. همچنین چیز خوبی است – بسته بندی بزرگترین تولید کننده (46٪) کل زباله های پلاستیکی است، و صنعت مراقبت شخصی یکی از بزرگترین تولید کنندگان است که هر سال بیش از 120 میلیارد واحد در سراسر جهان ایجاد می کند. تنها با استفاده مجدد از 10 درصد از این محصولات، می‌توانیم از تقریباً نیمی از زباله‌های پلاستیکی سالانه در اقیانوس‌ها جلوگیری کنیم.

سارا پایجی یو، یکی از بنیانگذاران و مدیر عامل شرکت، گفت: «پس از انجام تحقیقات برای یافتن اینکه کدام محصولات به ما اجازه می‌دهند بیشترین تأثیر را در پیشگیری از ضایعات داشته باشیم، شستشوی بدن به بالاترین حد خود رسیده است. با توجه به فرکانس و سطح بدن بشویید، ما تمایل داریم آن را سریعتر عبور دهیم. برخورد با یکی از رایج‌ترین و حجیم‌ترین محصولات به این معناست که ما می‌توانیم با کاهش پلاستیک‌های یکبار مصرف تنها با یک محصول، بیشترین تأثیر را داشته باشیم.

شستشوی بدن بلولند در سه طعم وجود دارد: هبیسکوس تمشک، نیلوفر آبی و مریم گلی چوب صندل.

کیت شستشوی بدن استارتر با قیمت 18 دلار به فروش می رسد و شامل یک بطری قابل استفاده مجدد و یک کیسه قابل استفاده مجدد است که 18 اونس ژل شستشوی بدن را می سازد. کیسه های شارژ اضافی از 9 دلار شروع می شود.