منو سایت

بنیانگذاران: ارتباط با حمل و نقل و حمل و نقل با نفوذ TC Sessions: Mobility 2022

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار استارتاپ
بنیانگذاران: ارتباط با حمل و نقل و حمل و نقل با نفوذ TC Sessions: Mobility 2022

اگر می خواهید محصول تغییر دهنده بازی خود را از گاراژ بیرون بیاورید، در خیابان ها یا در کوچه های مشتریان، ما متواضعانه پیشنهاد می کنیم هر کاری که لازم است برای شرکت در TC Sessions: Mobility 2022 در سن متئو، کالیفرنیا در 18 می انجام دهید. -19. . این فرصتی است که در مرکز بزرگ رویداد San Mateo County با شرکت‌های حمل‌ونقل تک‌شاخ، شیکرها، فرستنده‌ها و تولیدکنندگان زیر یک سقف ملاقات، ترکیب و ارتباط برقرار کنید.

چه کسی در بالای لیست کارهای شما قرار دارد؟ چه سرمایه‌های مخاطره‌آمیز پیشرو، شرکت‌های حمل‌ونقل پیشرفته، سیاستمداران دولتی، مهندسان بینا یا روزنامه‌نگاران فنی – برای دستیابی به قرار گرفتن در معرض رسانه‌ای مطلوب – متوجه خواهید شد که این و موارد دیگر در دو روز پر حادثه در TC Mobility در انتظار شماست.

نکته داغ №1: پس انداز اولیه در خطر است – برای مدت زمان محدود. قبل از اینکه قیمت ها بالا برود همین حالا کارت خود را بخرید و 300 دلار در کیف پول خود نگه خواهید داشت. پس انداز شیرین و شیرین

مجوز دسترسی کامل شما شامل بحث‌های پانل، مصاحبه 1: 1، جلسات و شبکه‌سازی، به‌علاوه دسترسی به منطقه نمایشگاهی داخلی و خارجی ما است – جایی که ده‌ها استارت‌آپ نوآور در مراحل اولیه را خواهید یافت که جدیدترین و بهترین‌های خود را به نمایش می‌گذارند. در یک لحظه بیشتر در مورد آن شما همچنین به روز محتوای مجازی ما در 20 می دسترسی خواهید داشت. اوه، به علاوه ویدیوهای درخواستی پس از رویداد زنده.

نکته داغ №2: اگر می‌خواهید فناوری تحرک خود را مستقیماً در مسیر هزاران بازدیدکننده قرار دهید – ما در مورد سرمایه‌گذاران بالقوه، مشتریان و غول‌های فناوری تأثیرگذار صحبت می‌کنیم – یک بسته آزمایشی برای راه‌اندازی در مراحل اولیه دریافت کنید. صبر نکن. پیشنهاد ویژه برای پرندگان زودرس 200 دلار صرفه جویی می کند. چهار گذرنامه با دسترسی کامل به رویداد، چه به صورت حضوری و چه به صورت مجازی، فرصت نمایش در سایت در 18 و 19 می و فرصت ارائه در رویداد مجازی در 20 می دریافت خواهید کرد.

باشه برگرد به نمایشگاه فضای داخلی عظیم به فضای باز بزرگ گسترش می یابد. تظاهراتی را خواهید دید که طیف وسیعی از فناوری های تحرک را پوشش می دهد، از جمله جدیدترین اسکوترها، دوچرخه های الکترونیکی، خودروهای الکتریکی و وسایل نقلیه خودران. به طور کامل تست کنید یا یک بسته آزمایشی استارت دریافت کنید و معجزه موبایل خود را در زمین بازی در فضای باز ما نشان دهید.

آن را از ینس لمان، مدیر فنی و مدیر محصول، SAP بگیرید، که در مورد آخرین رویداد تحرک شخصی ما در سال 2019 (با تشکر فراوان از شما، بیماری همه گیر) گفت: “غافلگیرکننده ترین جنبه جلسات TC: تحرک چقدر بود. در حین مطالعه به من خوش گذشت. من نمی توانم آنقدر استرس داشته باشم. من مجبور شدم جدیدترین و بهترین اسکوترهای برقی را سوار کنم و در ماشینی با VR / AR بهبود یافته راه می رفتم. این خیلی باحال بود.”

TC Sessions: Mobility 2022 به صورت زنده و حضوری در تاریخ 18-19 می در سن متئو، کالیفرنیا برگزار می‌شود و نسخه مجازی ما در تاریخ 20 می برگزار می‌شود. پاس زودهنگام یا بسته آزمایشی خود را بخرید، در پول خود صرفه جویی کنید و آماده باشید تا با افراد تاثیرگذاری که برای پیشبرد کسب و کار خود به آنها نیاز دارید ارتباط برقرار کنید.

آیا شرکت شما علاقه مند به حمایت مالی یا برگزاری نمایشگاه TC Sessions: Mobility 2022 است؟ با تیم فروش حامی ما از طریق تماس بگیرید این فرم را پر کنید.

(function () {var func = function () {var iframe = document.getElementById (‘wpcom-iframe-e7dd6bbdbceb829774052566487b4cc4’) if (iframe) {iframe.onload = function () {iframe.content:’inframe. ‘ wpcom-iframe-e7dd6bbdbceb829774052566487b4cc4 ‘}، “https: / / tcprotectedembed.com”); }} // تغییر اندازه خودکار iframe var pon funcSize {vard funcSize createElement (‘a’); origin.href = e.origin; // اگر (‘tcprotectedembed.com’! == origin.host) بازگشت، مبدا پیام را بررسی کنید. // اگر (‘object’! == typeof e.data || undefined === e.data.msg_type) برگردد، بررسی کنید که پیام در قالبی باشد که ما انتظار داریم. سوئیچ (e.data.msg_type) case ‘poll_size: answer’: var iframe = document.getElementById (e.data._request .frame_id); if (iframe && ” === iframe.width) iframe.width = “100%”; if (iframe && ” === iframe.height) iframe.height = parseInt (e.data.height); برگشت؛ پیش فرض: بازگشت; }} if (‘function’ === typeof window.addEventListener) {window.addEventListener (‘message’, funcSizeResponse, false); } else if (‘function’ === typeof window.attachEvent) {window.attachEvent (‘onmessage’, funcSizeResponse); }} if (document.readyState === ‘تکمیل شد’) {func.apply (); / * سازگاری برای اسکرول بی نهایت * /} other if (document.addEventListener) {document.addEventListener (‘DOMContentLoaded’, func, false); } else if (document.attachEvent) (document.attachEvent) ‘onreadystatechange’, func); }}) ();