منو سایت

  • خانه
  • اخبار استارتاپ
  • بنیانگذار Postmates 23 میلیون دلار برای ارز دیجیتال TipTop جدید خود سرمایه گذاری کرد

بنیانگذار Postmates 23 میلیون دلار برای ارز دیجیتال TipTop جدید خود سرمایه گذاری کرد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار استارتاپ
بنیانگذار Postmates 23 میلیون دلار برای ارز دیجیتال TipTop جدید خود سرمایه گذاری کرد

ارز دیجیتال TipTop، بنیانگذار Postmates، چند هفته پیش کمی آزرده شد، اما اکنون این استارت آپ مخفی اطلاعاتی در مورد سرمایه اولیه خود به اشتراک می گذارد، اگرچه اطلاعات زیادی در مورد اینکه آنها واقعاً با این پول چه می کنند وجود ندارد.

Lehmann خاطرنشان می کند که این شرکت 23 میلیون دلار برای A16z Series A جمع آوری کرده است و مارک آندرسن نیز به این استارتاپ پیوست. سام آلتمن، ناوال راویکانت، اندی مک لافلین، جف کلاویر و دن رومرو از جمله دیگر حامیان این حلقه هستند.

این استارت‌آپ تا جایی که ممکن است موارد مبهم را در وب‌سایت خود نگه می‌دارد و مشاغل را با گرافیک ویرایش‌شده اعلام می‌کند، قول می‌دهد «راه‌حل‌های تأمین مالی مصرف‌کننده برای یک شبکه در حال تغییر» و «ساخت پروتکل‌ها و زیرساخت‌ها» با انجام کاری «در تقاطع فیات و کریپتو» به‌طور عمومی نامشخص است. اما به نظر می‌رسد سرمایه‌گذاران مشتاق هستند که پس از انتشار 2.65 میلیارد دلاری توسط Postmates به اوبر در اواسط سال 2020، مقداری پول پشت سر لمان بگذارند.

اعلام این دور در زمان سختی برای بازارهای ارزهای دیجیتال به دنبال سقوط هفته گذشته، که حتی با استانداردهای کریپتو نیز وحشیانه بود، انجام شد.

این ضربه بسیاری از شرکت‌های پرخطر را در موقعیت دشواری قرار می‌دهد و احتمالاً تعهد آنها به این بخش را زیر سؤال می‌برد. اگر این بخش واقعاً در آستانه یک «زمستان رمزنگاری» باشد، این کمبود حجم، به‌ویژه از سوی شرکت‌های در حال رشد، ممکن است گسترش تجارت کریپتو را در سال‌های آینده دشوار کند. برای بنیانگذاران تکراری مانند Lehmann و مدیر عامل سابق متا، دیوید مارکوس، که دیروز نیز اعلام کردند از خطرات استارت‌آپ جدید ارزهای دیجیتال خود حمایت می‌کنند، بدیهی است که این مشکلات کمتر آشکار خواهند شد.

دیوید مارکوس، رئیس سابق کریپتو متا، پرداخت های بیت کوین را با پشتیبانی a16z و پارادایم راه اندازی کرد.

برای اخبار، به‌روزرسانی‌های بودجه و نگاه‌های داغ به حیات وحش web3 در خبرنامه TechCrunch Chain Reaction مشترک شوید – و به پادکست همراه ما گوش دهید!