منو سایت

  • خانه
  • اخبار استارتاپ
  • به‌عنوان یکی از Startup Battlefield 200، خود را به‌صورت رایگان در معرض TC Disrupt 2022 قرار دهید.

به‌عنوان یکی از Startup Battlefield 200، خود را به‌صورت رایگان در معرض TC Disrupt 2022 قرار دهید.

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار استارتاپ
به‌عنوان یکی از Startup Battlefield 200، خود را به‌صورت رایگان در معرض TC Disrupt 2022 قرار دهید.

راه اندازی خود را در مراحل اولیه ارائه دهید TechCrunch Disrupt امسال به نظر بسیار متفاوت از هر سال گذشته است و این واقعاً خبر بزرگی است. برای اولین بار، TechCrunch از یک گروه سرپرست متشکل از 200 استارتاپ در مراحل اولیه دعوت می کند – که به طور رسمی به عنوان شناخته شده است. TechCrunch Battlefield 200 را راه اندازی کنید – به TC Disrupt.

تنها راهی که یک شرکت نوپا می تواند در Disrupt یا – توجه ویژه مردم – برای رقابت در استارتاپ بتلفیلد مشهور جهان، حضور پیدا کند این است که فرآیند درخواست TechCrunch Startup Battlefield 200 را طی کند. 200 نفر منتخب یک نمایشگاه ویترینی رایگان دریافت خواهند کرد. فضای کف برای هر سه روز Disrupt. شما درست خواندید. با پرداخت هزینه یک بازی خداحافظی کنید.

اینجا درخواست دهید حداکثر تا 31 جولای اعلامیه های پذیرش از 1 جولای آغاز می شود تا بتوانید اکتبر خود را برنامه ریزی کنید.

خلاقیت و کیفیت استارت آپ ها در مراحل اولیه و بنیانگذاران آنها همچنان ما را شگفت زده می کند. اما، از نظر تاریخی، انتخاب تنها 20 استارت آپ برای رقابت در Startup Battlefield و نمایشگاه رایگان به این معنی بود که ما باید به بسیاری از استارت آپ های شگفت انگیز نه بگوییم. این فرآیند جدید و مدیریت شده به 200 استارتاپ انحصاری اجازه می دهد تا در برنامه Startup Battlefield شرکت کرده و از آن بهره مند شوند.

با این حال، این پیاده روی در پارک نیست. ویراستاران TechCrunch – یک گروه بسیار خواستار – هزاران برنامه را آزمایش خواهند کرد و رقابت شدید خواهد بود. انجام این کار به شما یک تجربه VIP از جمله دسترسی کامل به نمایشگاه، سمینارهای اختصاصی و آموزش میدانی (علاوه بر فضای رایگان نمایشگاه) می دهد. همه بنیانگذاران TC Startup Battlefield 200 خود را به سرمایه گذاران و سردبیران TechCrunch معرفی می کنند. این نوع قرار گرفتن پتانسیل تغییر زندگی را دارد.

از میان گروه Startup Battlefield 200، ویراستاران TechCrunch 20 شرکت را برای فینالیست شدن در Startup Battlefield انتخاب می کنند – انتخاب 20 از 200 هنوز یک چالش دلهره آور است. این بنیانگذاران کوچینگ خصوصی دریافت خواهند کرد، در صحنه اصلی Disrupt در مقابل تمام مخاطبان TC اجرا می کنند – و شانس دریافت جایزه 100000 دلاری، همراه با علاقه سرمایه گذار عظیم، قرار گرفتن در معرض رسانه ها و حق لاف زدن شایسته را خواهند داشت.

تنها انتخاب شدن برای TechCrunch Battlefield 200 باعث افزایش اعتماد به نفس می شود و به عنوان یک نقطه گفتگوی عالی هنگام شروع گفتگو با سرمایه گذاران و مشتریان بالقوه عمل می کند.

فکر می کنید برای پیوستن به TechCrunch Startup Battlefield 200 امکانات لازم را دارید؟ برای شروع، شرکت شما باید:

  • یک استارت آپ اولیه باشید.
  • یک محصول با حداقل ماندگاری داشته باشید.
  • هر عمودی را نشان می دهد.
  • هر جغرافیایی را نشان می دهد.
  • نوآوری هایی با تابع درجه در عمودی خود داشته باشید.
  • شروع کنید یا پیش تامین مالی در مقیاس بزرگ داشته باشید (متغیر صنعت).

ما برنامه ها را به طور مداوم می پذیریم، بنابراین پاهای خود را نکشید. درخواست خود را اینجا بفرستید در اسرع وقت. آخرین مهلت 31 ژوئیه است و ما از اول جولای شروع به ارسال اعلامیه های پذیرش خواهیم کرد.

TechCrunch Disrupt در سانفرانسیسکو در 18 تا 20 اکتبر با یک روز آنلاین در 21 اکتبر برگزار می شود. اگر می خواهید به صورت رایگان در Disrupt نمایشگاه داشته باشید، از تجربه VIP لذت ببرید و شانس برنده شدن 100000 دلار در Startup Battlefield را دارید، قبل از 31 ژوئیه برای بخشی از TechCrunch Startup Battlefield 200 درخواست دهید. اگر می‌خواهید بیایید و با این 200 شگفت‌انگیز آشنا شوید، یک بلیط با قیمت اولیه زیر تهیه کنید!

(function () {var func = function () {var iframe = document.getElementById (‘wpcom-iframe-088e45f6eab558a21a147cdc3ae12365’) if (iframe) {iframe.onload = function () {in iframe.post. ‘frame_id’: ‘wpcom-iframe-088e45f6eab558a21a147cdc3ae12365’}، “https: / / tcprotectedembed.com”); }} = // تابع اندازه خودکار سند var (تابع اندازه سند خودکار var) createElement (‘a’); origin.href = e.origin; // اگر (‘tcprotectedembed.com’! == origin.host) بازگشت، مبدا پیام را بررسی کنید. // اگر (‘object’! == typeof e.data || undefined === e.data.msg_type) برگردد، بررسی کنید که پیام در قالبی باشد که ما انتظار داریم. سوئیچ (e.data.msg_type) case ‘poll_size: answer’: var iframe = document.getElementById (e.data._request .frame_id); if (iframe && ” === iframe.width) iframe.width = “100%”; if (iframe && ” === iframe.height) iframe.height = parseInt (e.data.height); برگشت؛ پیش فرض: بازگشت; }} if (‘function’ === typeof window.addEventListener) {window.addEventListener (‘message’, funcSizeResponse, false); } else if (‘function’ === typeof window.attachEvent) {window.attachEvent (‘onmessage’, funcSizeResponse); }} if (document.readyState === ‘تکمیل شد’) {func.apply (); / * سازگاری برای اسکرول بی نهایت * /} other if (document.addEventListener) {document.addEventListener (‘DOMContentLoaded’, func, false); } else if (document.attachEvent) (document.attachEvent) (‘onreadystatechange’, func); }}) ();