منو سایت

به فصلی خوش آمدید که بسیار پیچیده است

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار استارتاپ
به فصلی خوش آمدید که بسیار پیچیده است

به هفته نامه استارتاپ ها خوش آمدید، نگاهی تازه به اخبار و روندهای این هفته. برای دریافت این در صندوق پستی خود، در اینجا مشترک شوید.

از آنجایی که استارت‌آپ‌های فناوری در مراحل بعدی با محیط در حال تغییر بازارهای عمومی مواجه می‌شوند، همتایان آنها در مراحل اولیه در دنیایی کاملاً متفاوت هستند. در سه ماهه اخیر، گروه به سرمایه کافی دسترسی داشته است، که به آنها حباب سرمایه گذاری خطرپذیر می دهد که تا حدودی آنها را از تغییرات سریع در اقتصاد بزرگتر محافظت می کند.

اما تا زمانی که بالون ترکد، شکل آن تغییر می کند.

اگرچه ممکن است شاهد نباشیم استارت‌آپ‌هایی که در مراحل اولیه هستند، دورهای تهاجمی از تعدیل را پشت سر بگذارند یا به دلیل تغییر شرایط بازار، تنزل رتبه‌های فوری را تجربه نکنند، سیگنال متفاوتی وجود دارد که ارزش دنبال کردن را دارد: تکیه‌گاه‌ها. Pivoting – تغییر در استراتژی کسب و کار بر اساس یک بینش یا روند بازار جدید – برای شرکت های جوانی که همچنان به دنبال انطباق محصول با بازار هستند تا حدودی اجتناب ناپذیر است. من استدلال می‌کنم که پیوت‌ها برای ردیابی مهم‌تر از چرخه تأمین مالی هستند، زیرا آنها تصویری از یک استارت‌آپ ارائه می‌دهند که به فشارهای جدید بازار پاسخ می‌دهد. بعلاوه، بر خلاف دایره تامین مالی، نقطه اتکا یک سیگنال واضح است که چیزی در حال تغییر است، تنشی متفاوت از چارچوب سرمایه گذاران که تایید می کند موسس بر روی چیزی بزرگ متمرکز شده است.

پس از گفتگو با تعدادی از سرمایه گذاران و بنیانگذاران، مشخص است که هفته ها و ماه های آینده تغییرات بسیار ظریفی را در نحوه کسب و کار استارت آپ ها در بر خواهد داشت. برخی ممکن است اهداف کاهش ریسک را تغییر جهت دهند، در حالی که برخی دیگر ممکن است مدل های تجاری جدید و نزدیک تر را دنبال کنند تا در نهایت درآمد کمی ایجاد کنند.

برای نگاه کامل من به این موضوع، به ستون TechCrunch + من مراجعه کنید: “این یک فصل مهم برای استارت آپ های اولیه است.” با تامین مالی شخصی. مثل همیشه می توانید با به اشتراک گذاری این خبرنامه از من حمایت کنید من را در توییتر دنبال کنید یا در وبلاگ شخصی من مشترک شوید.

معامله هفته

اپیک، خالق بازی‌های فورتنایت، Bandcamp را خریداری کرد، یک بازار موسیقی که در آن هر موسیقی‌دانی می‌تواند موسیقی خود را بفروشد و ۸۲ درصد از سود را حفظ کند. این خرید در بحبوحه بحث گسترده‌تر درباره نقش (و قدرت) پلتفرم‌ها در زندگی سازندگان انجام می‌شود و پلتفرم‌هایی مانند Bandcamp را صرفاً به دلیل همسویی انگیزه‌ها متمایز می‌کند. حالا که او در آغوش راحت Epic است، فصل جدیدی برای تحلیل وجود دارد.

به همین دلیل است که از طریق آماندا سیلبرلینگ مهم است:

وقتی هنرمندان می‌بینند که پلتفرمی را به دست می‌آورند که از آن برای امرار معاش استفاده می‌کنند، واکنش معمول آنها این نیست: “اوه، عالی، آنها پول بیشتری خواهند داشت تا ویژگی‌های بهتری ایجاد کنند تا به من کمک کند امنیت خود را حفظ کنم.” درآمد حاصل از کار خلاقانه شماست! “آنها فکر می کنند، “اوه، لعنتی، دوباره نه.”

این اتفاق زمانی افتاد که گوگل یوتیوب را خرید و اسپاتیفای انکر را خرید. هنرمندان متوجه می شوند که وقتی یک پلتفرم مالکیت خود را تغییر می دهد، حتی کوچکترین تغییرات می تواند بر معیشت آنها تأثیر بگذارد. چرا هنرمندان به شرکت‌های فناوری بزرگ اعتماد می‌کنند در حالی که پرداخت‌های Spotify تیره و تار است، OnlyFans موقتاً تصمیم‌هایی می‌گیرد که شغل کارگران جنسی را تهدید می‌کند، و Patreon در حال معاشقه با ایده ارزهای دیجیتال است، حرکتی که بسیاری از سازندگان آن به شدت با آن مخالف هستند؟

البته نمی دانم که آیا این خرید در پرتو جامعه است یا صرفاً در پی سرمایه داری است. هفته آینده در مورد این موضوع در Equity صحبت خواهیم کرد، بنابراین پیشنهادات خود را برای ما توییت کنید!

تذکرات افتخاری:

  • جامعه هوش مصنوعی جدید است
  • Commsor می خواهد جامعه را فراتر از سرمایه داری گسترش دهد
  • بایگانی مجدد با بودجه جدید به دلیل ایجاد فضای بازاریابی در جامعه

به فصلی خوش آمدید که بسیار پیچیده است

اعتبار تصویر: برایس دوربین / TechCrunch

آیا امروز فین تک بازی حمله است یا دفاع؟

درباره Equity این هفته با الکس و مری آن درباره وضعیت فین تک صحبت کردم. او تا حدودی از گسترش Ramp در سفر و خرید پایپ یک شرکت سرگرمی (؟!) الهام گرفت.

به همین دلیل مهم است: فراتر از ادامه مکالمه در مورد فین تک فین تک، ما در حال حاضر به بزرگترین سؤالات خود در مورد بلوغ فین تک پرداختیم. به عنوان مثال، اگر همه شرکت‌های فین‌تک در طول زمان تبدیل به یک شرکت شوند، زمانی که در ابتدا برای یک گروه مصرف‌کننده می‌جنگید، چگونه تمایز قائل می‌شوید؟ بازار بحث را بیشتر مرتبط کرده است، زیرا تغییرات در قیمت‌های بازار عمومی ممکن است یکی از عواملی باشد که فناوری مالی به دنبال جریان‌های درآمد اثبات‌شده‌تر است.

و چه، SoFi؟

  • 10 سرمایه گذار فین تک در مورد آنچه که به دنبال آن هستند و نحوه ارائه آنها در سه ماهه اول 2022 بحث می کنند.
  • سهام Nu نسبت به سه ماهه چهارم کاهش یافته است، یک قناری برای شرکت های فین تک خصوصی
  • چرا سهام Affirm تحت تاثیر قرار می‌گیرد و معنای فروش برای بازار راه‌اندازی BNPL چیست؟

تابلوی دلاری رنگارنگ Bling Bling با پس زمینه بوکه شکل در زمینه تاریک، مفهوم مالی.

اعتبار تصویر: MirageC / Getty Images

Homebrew خود تامین مالی است

هومبرو یک فنجان چای جدید (یا قهوه، یا آبجو، یا نوشیدنی دلخواه شما) دارد. این شرکت سرمایه‌گذاری خطرپذیر ریشه‌های خود را ترک می‌کند، که کاملاً مراحل اولیه است – و ساختار ریسک سنتی آن – و مدل همیشه سبز مستقل‌تری را دنبال می‌کند که صرفاً توسط ساتیا پاتل و هانتر واک، شرکای عمومی Homebrew تأمین می‌شود.

به همین دلیل مهم است: جایگاه Homebrew در یک لحظه حیاتی بازار برای استارت آپ های فناوری اتفاق می افتد. بدون توجه به بخش، سهام فناوری عمومی در حال ضربه زدن است. و در حالی که به نظر می رسد استارت آپ های خصوصی در مراحل اولیه به دلیل هجوم سرمایه های مخاطره آمیز تا حد زیادی آسیبی نبینند، شرکت ها در مراحل بعدی در حال حاضر در موقعیت دشوارتری قرار دارند.

این حرکت در بازاری که جمع آوری سرمایه های بزرگتر (و بزرگتر) به امری عادی تبدیل شده است نیز قابل توجه است. البته چالش همیشگی که با افزایش سرمایه همراه است این است که سرمایه گذار فشار بیشتری برای دستیابی به این نتایج دارد. ممکن است توانسته باشید برای یک صندوق 15 میلیون دلاری با نرخ 5 برابری نتایج را ارائه دهید، اما آیا هنوز هم وقتی از آنها می خواهید که از یک صندوق 150 میلیون دلاری حمایت کنند، می توانید به اهداف خطرناک مشابهی دست یابید؟ 1.5 میلیارد دلار چطور؟

بازگشت در بازگشت:

  • با سرمایه فراوان، سرمایه گذاران شرکتی مدرن برای اهداف مالی و استراتژیک متحد می شوند
  • خانواده D’Amelio صندوق VC 444 Capital را برای سرمایه گذاری تا سقف 25 میلیون دلار در استارتاپ های با رشد بالا راه اندازی می کند.
  • پیتر بویس از Stellation Capital نحوه به دست آوردن بهترین سرمایه گذاران و شرایط جذب سرمایه برای سرمایه گذاری سری A در مرحله اولیه TechCrunch را تشریح می کند.
  • Accel یک صندوق جدید 650 میلیون دلاری برای حمایت از استارت آپ های هندی اعلام کرده است

به فصلی خوش آمدید که بسیار پیچیده است

اعتبار تصویر: دنباله دار

در طول هفته

ما این فرصت را داریم که به صورت حضوری بنشینیم! به زودی! Techcrunch Early Stage 2022 در 14 آوریل است که به آن نزدیک است و در سانفرانسیسکو است. برای نشست یک روزه بنیانگذاران با تری برنز از جی وی، گلن ایوانز از گریلاک و آیدان سنکات از فلیسیس به ما بپیوندید. تیم TC در تلاش بود شخصاً برگردد، بنابراین اگر پنل‌ها کمی تندتر از حد معمول هستند تعجب نکنید.

در اینجا دستور کار کامل است و بلیط های خود را برای شروع از اینجا تهیه کنید.

همچنین، آخرین سازنده ما را برای سهام دنبال کنید: مگی استامتس!

در TechCrunch دیده می شود

قرار دادن گاری خودمختار در مقابل اسب رباتیک

YC Blocknom می خواهد به “کوین بیس سودآور آسیای جنوب شرقی” تبدیل شود

Snowflake Streamlit را به مبلغ 800 میلیون دلار برای کمک به مشتریان در ساخت برنامه های مبتنی بر داده خریداری می کند.

هیچ چیز در Carl Pay در تلفن هوشمند کار نمی کند

در TechCrunch + دیده می شود

پس از 2 معامله رد شده، Zendesk در حال بررسی مراحل بعدی خود است

شرکت ها برای ورود به بازی ریسک تلاش می کنند

Raquel Urtasun از Waabi در مورد اهمیت متمایز کردن استارتاپ شما

این پیش بینی های SPAC چقدر اشتباه بود؟

آنچه بنیانگذاران استارت آپ آمریکایی باید در مورد اعتبار مالیاتی تحقیق و توسعه بدانند

تا دفعه بعد،

n