منو سایت

به پادکست TechCrunch خوش آمدید!

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار استارتاپ
به پادکست TechCrunch خوش آمدید!

به قسمت اول پادکست TechCrunch خوش آمدید! هر هفته، پادکست جدید TC در بزرگترین داستان های فناوری که توسط نویسندگانی که آنها را نوشته اند، غوطه ور می شود. ما چندین ماه است که در حال توسعه و تکرار این مفهوم بوده‌ایم، بنابراین هیجان‌زده هستیم که بالاخره می‌توانیم اولین قسمت کامل خود را ارائه دهیم، که می‌توانید با اشتراک در اینجا در پادکست‌های اپل یا Spotify دریافت کنید.

اولین نمایش ما نمونه ای از TechCrunch است، زیرا بیشتر در راه یکی از رویدادهای سالانه فوق العاده ما – TechCrunch Mobility 2022 ضبط شده است! اگر یک چیز TC در مورد آن عالی است، چرخش با مشت و بداهه نوازی در حال حرکت است، و ما این کار را با ضبط در محل و از راه دور انجام داده‌ایم، که دارای نکات برجسته از بزرگترین اخبار هفته همراه با مصاحبه‌های عمیق با خود است. TC Kirsten Korosek و Taylor Shapmaker.

فراموش نکنید که مشترک شوید و یک بررسی 5 ستاره با نظرات خود برای ما ارسال کنید. ما پادکست هفتگی TechCrunch را با مصاحبه‌های جدید از نویسندگانی که به بزرگترین داستان‌های هفته نزدیک هستند، و همچنین خلاصه‌ای از آنچه باید در مورد آنچه در دنیای گسترده‌تر فناوری اتفاق افتاده است، ارائه دهیم.