منو سایت

  • خانه
  • اخبار استارتاپ
  • بیاموزید که چگونه اولین سرمایه گذار Sequoia خود را جس لی در مرحله اولیه TC استخدام کنید

بیاموزید که چگونه اولین سرمایه گذار Sequoia خود را جس لی در مرحله اولیه TC استخدام کنید

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار استارتاپ
بیاموزید که چگونه اولین سرمایه گذار Sequoia خود را جس لی در مرحله اولیه TC استخدام کنید

دست زدن به پس انداز شخصی یا ارجاع به برنامه ای برای دوستان و خانواده از ویژگی های بارز تأمین مالی راه اندازی است. با این حال، در نهایت، بیشتر بنیان‌گذاران روزهای راه‌اندازی خود را در مراحل اولیه رها می‌کنند و به سرمایه‌گذاران نهادی روی می‌آورند تا سرمایه‌ای را که برای رشد نیاز دارند، جذب کنند.

برای بنیانگذاران بی تجربه آسان نیست که اولین سرمایه گذار خود را برای اولین بار جذب و تضمین کنند. شکستن این مهره دشوار اما غیرممکن نیست.

اما قبل از اینکه بتوانید سرمایه گذار را متقاعد کنید که شما، محصول و استارت آپتان ارزش ریسک را دارید، باید بر چند چالش دیگر غلبه کنید. اینها شامل بهبود مهارت های ارتباطی و شبکه ای شما می شود. بهبود این قابلیت‌ها به شما کمک می‌کند هم‌اکنون که برای افزایش اندازه و کیفیت شبکه خود و همچنین در طول حرفه راه‌اندازی خود تلاش می‌کنید.

به یاد داشته باشید، شما فقط یک سرمایه گذار نمی خواهید – شما سرمایه گذار مناسب برای استارت آپ خود می خواهید. همانطور که در مورد شرکت های سرمایه گذاری بالقوه تحقیق می کنید، سناریو را معکوس کنید و از دیدگاه آنها به مسائل نگاه کنید. چگونه شما و ایده شما می توانید به آنها در رسیدن به اهدافشان کمک کنید؟

روی ایجاد شبکه خود به روشی غیرمعامله تمرکز کنید، سرمایه گذاران را بشناسید و آنچه را که بیشتر به آن علاقه مند هستند، بشناسید. این دانش به شما کمک می کند تا سرمایه گذار مناسب را پیدا کنید و در صورت خوش شانسی، او را نیز شامل کنید.

اینها تنها چند طرح کلی از برخی از چالش‌های پیش روی بنیانگذاران اولیه در آماده‌سازی برای یافتن و امضای اولین سرمایه‌گذار نهادی خود هستند. اما خطوط کلی آن را کاهش نخواهد داد، و ما با هیجان اعلام می کنیم که جس لی، شریک Sequoia، نگاهی دقیق به این چالش ها در ارائه خود ارائه خواهد کرد. چگونه اولین بله خود را دریافت کنید در مرحله اولیه TechCrunch در 14 آوریل.

سرمایه‌گذار در Sequoia Capital، لی در مراحل اولیه با بنیان‌گذاران همکاری کرد، با تیم‌های مهندسی، محصول، طراحی و تحقیقات Sequoia همکاری نزدیک داشت و به اجرای برنامه طراحی شرکت کمک کرد. سبد سرمایه گذاری آن شامل شرکت هایی مانند CoCoPie، Faire، IronClad و Mos است.

قبل از سکویا، او یکی از بنیانگذاران و مدیر عامل اپلیکیشن مد Polyvore بود که یاهو! – اکنون شرکت مادر TechCrunch – در سال 2015 خریداری شد. لی همچنین بنیانگذار All Raise، یک سازمان غیرانتفاعی است که به بهبود تنوع صنعت فناوری اختصاص دارد.

به جس لی از سکویا بپیوندید تا یاد بگیرید چگونه می توانید اولین بله خود را از سرمایه گذار مناسب پیدا کنید، تحت تاثیر قرار دهید و دریافت کنید. یک سرمایه گذار هیجان زده در هیئت مدیره می تواند – اغلب اوقات – چرخ های سرمایه گذاری بیشتری را به حرکت درآورد.

جلسات اولیه TC زمان زیادی را برای تعامل، پرسیدن سؤال و ادامه با درک عمیق تر و کارآمد از موضوعات و مهارت هایی که برای یک استارت آپ موفق ضروری هستند، فراهم می کند. تعداد محدودی بلیط 249 دلاری باقی مانده است! جای خود را رزرو کنید و قبل از افزایش قیمت ها همین امروز ثبت نام کنید!

(function () {var func = function () {var iframe = document.getElementById (‘wpcom-iframe-b6f445c529505450998e267e5bda5397’) if (iframe) {iframe.onload = function () {iframe.frame.post ‘: ‘wpcom-iframe-b6f445c529505450998e267e5bda5397’}، “https: / / tcprotectedembed.com”); }} // // اندازه خودکار تابع iframe var (تابع اندازه خودکار iframe var) createElement (‘a’); origin.href = e.origin; // اگر (‘tcprotectedembed.com’! == origin.host) بازگشت، مبدا پیام را بررسی کنید. // اگر (‘object’! == typeof e.data || undefined === e.data.msg_type) برگردد، بررسی کنید که پیام در قالبی باشد که انتظار داریم. سوئیچ (e.data.msg_type) case ‘poll_size: answer’: var iframe = document.getElementById (e.data._request .frame_id); if (iframe && ” === iframe.width) iframe.width = “100%”; if (iframe && ” === iframe.height) iframe.height = parseInt (e.data.height); برگشت؛ پیش فرض: بازگشت; }} if (‘function’ === typeof window.addEventListener) {window.addEventListener (‘message’, funcSizeResponse, false); } else if (‘function’ === typeof window.attachEvent) {window.attachEvent (‘onmessage’, funcSizeResponse); }} if (document.readyState === ‘تکمیل شد’) {func.apply (); / * سازگاری برای اسکرول بی نهایت * /} other if (document.addEventListener) {document.addEventListener (‘DOMContentLoaded’, func, false); } else if (document.attachEvent) (document.attachEvent) ‘onreadystatechange’, func); }}) ();