منو سایت

  • خانه
  • اخبار استارتاپ
  • بیماری همه گیر و “سفر انتقام” به Heygo کمک می کند تا دور 20 میلیون دلار بودجه سری A را برنده شود.

بیماری همه گیر و “سفر انتقام” به Heygo کمک می کند تا دور 20 میلیون دلار بودجه سری A را برنده شود.

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار استارتاپ
بیماری همه گیر و "سفر انتقام" به Heygo کمک می کند تا دور 20 میلیون دلار بودجه سری A را برنده شود.


در بدترین قسمت‌های همه‌گیری COVID-19، تعداد بسیار کمی از مردم قادر به سفر بودند. در همین حال، هر دو سال 2021 و 2022 سال های “سفر برای انتقام” پیش بینی می شد، زمانی که مردم کارهای بسیار بیشتری انجام می دادند. یا حداقل برنامه ریزی بیشتری داشته باشید.

در پس‌زمینه سایتی وجود داشت که به افراد اجازه می‌داد به صورت مجازی سفر کنند، یا از روی علاقه و یا برنامه‌ریزی برای سفرشان. تورهای زنده Heygo توسط راهنماهای بیش از 90 کشور به طور زنده پخش می شود و همچنان به شمار می رود. به “Twitch، اما برای سفر” فکر کنید.

واضح است که بسیاری از مردم به این سایت و مفید بودن آن در طول همه گیری علاقه مند هستند، زیرا Heygo در حال حاضر یک دور 20 میلیون دلاری بودجه سری A به رهبری Northzone جمع آوری کرده است. Lightspeed Venture Partners، Point 9 Capital، TQ Ventures و Ascension نیز شرکت کردند.

Heygo نوع متفاوتی از اقتصاد خالق را لمس می کند. راهنماهای آن‌ها می‌توانند مکان‌ها و اشیایی را که دوست دارند در کانال‌های زنده خودشان با مخاطبان جهانی به اشتراک بگذارند و در عین حال از طریق راهنمایی‌ها کسب درآمد کنند. این شرکت اعلام کرد که در ژانویه امسال نسبت به سال گذشته 300 درصد افزایش رزرو داشته است و اخیراً به مرز 2 میلیون رزرو رسیده است.

یکی از بنیانگذاران و مدیرعامل جان ترتان به من گفت: ما همه چیز داریم، از قدم زدن در اطراف ماچو پیچو، کلاس های آشپزی در هانوی، اجاره هواپیما و رفتن به بالای آتشفشان ها. بنابراین همه چیز در مورد پخش دنیای واقعی و صحبت در مورد آنچه مردم محلی به آن علاقه دارند، یا به اشتراک گذاشتن داستان هایی در مورد خود یا همه این مکان های مختلف است.

او گفت که بینندگان به صورت رایگان می‌پیوندند، از استریمر / راننده سؤال می‌پرسند و سپس به مردم انعام می‌دهند. پلت فرم سهمی از گردش مالی را می گیرد، اما رانندگان بیشتر پول را با انعام می گذارند. Heygo همچنین اکنون یک برنامه پخش داخلی ویژه راه اندازی خواهد کرد. این احتمالاً آن را از «تجربه‌های» مجازی Airbnb یا Amazon که در طول همه‌گیری در حال رشد هستند متمایز می‌کند.

Michil Koting، یکی از شرکای Northzone و یکی از اعضای هیئت مدیره، گفت: «Heygo یکی از موارد استثنایی است که در آن یک شرکت خدماتی را ایجاد کرده است که به نظر شما همیشه باید وجود داشته باشد. استریم‌های تعاملی و هدایت‌شده آن‌ها معادل برنامه سفری و ژانر مستند بسیار محبوب توییچ است که دسته جدیدی از سفرهای جذاب در سراسر جهان را از خانه ایجاد می‌کند.

همچنین در این دایره تعدادی فرشته از جمله گیوم پوزا، بنیانگذار Checkout، لارنس لیشنر، موسس Tier، باستیان لمان، موسس Postmates، اسکات چاکن، بنیانگذار Github (از طریق SCNE Ventures)، ایان هوگارث، بنیانگذار Songkick حضور داشتند. مت رابینسون، بنیانگذار GoCardless و Nested، ریچارد میبی، بنیانگذار Juro، و دیگران. در نتیجه، مایکل کوتینگ، پل مورفی و کولیا هبنسترایت به هایگو پیوستند.