منو سایت

تاثیر TikTok بر نوجوانان توسط دادستان ایالتی بررسی خواهد شد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار استارتاپ
تاثیر TikTok بر نوجوانان توسط دادستان ایالتی بررسی خواهد شد

گروهی از دادستان های ایالتی امروز اعلام کردند که ارتباط TikTok با پیامدهای منفی سلامت روانی و جسمی در میان کودکان و نوجوانان را بررسی خواهند کرد.

این تحقیق بررسی خواهد کرد که چگونه TikTok می تواند به کاربران جوان آسیب برساند و آیا TikTok از قبل از این آسیب ها اطلاع داشته است. گروه دو حزبی از حامیان کلیدی به روش‌های TikTok برای افزایش تعامل کاربران جوان و اینکه چگونه TikTok کاربران را تشویق می‌کند تا زمان بیشتری را در این پلتفرم صرف کنند، بررسی خواهند کرد. این مطالعه به وکلا کمک می کند تا تشخیص دهند آیا TikTok قوانین ایالتی برای حمایت از مصرف کننده را نقض کرده و عموم را در معرض خطر قرار داده است.

مائورا هیلی، دادستان کل ماساچوست، در بیانیه ای مطبوعاتی گفت: «از آنجایی که کودکان و نوجوانان در حال حاضر با اضطراب، فشار اجتماعی و افسردگی دست و پنجه نرم می کنند، ما نمی توانیم اجازه دهیم رسانه های اجتماعی به سلامت جسمی و سلامت روانی آنها آسیب بیشتری وارد کنند.» دادستان های کل باید از جوانان محافظت کنند و به دنبال اطلاعات بیشتر در مورد چگونگی تأثیر شرکت هایی مانند TikTok بر زندگی روزمره آنها باشند.

این اقدامات غیر معمول نیستند، اما معمولاً منجر به تغییر عمده در فناوری بزرگ نمی شوند. با این حال، سال گذشته، ائتلاف مشابهی متشکل از 44 وکیل، همچنین به رهبری دادستان کل هیلی، موفق شد متا را به تعلیق برنامه‌های ساخت اینستاگرام بچه‌ها وادار کند. با این حال، این تصمیم احتمالاً باید بیشتر به دلیل درز اطلاعات از هشدار دهنده های فیس بوک، فرانسیس هاگن باشد.

تأثیر رسانه های اجتماعی بر سلامت روان کودکان در ذهن کارمندان دولت است. رئیس جمهور جو بایدن در سخنرانی سه شنبه شب خود در مورد وضعیت اتحادیه حتی به شبکه های اجتماعی اشاره کرد.

رئیس جمهور در سخنرانی ملی خود گفت: ما باید پلتفرم های رسانه های اجتماعی را مسئول آزمایش ملی که برای سودجویی روی فرزندان ما انجام می دهند، بدانیم. بایدن در سخنرانی خود اعتراف کرد: «زمان آن است که حریم خصوصی را افزایش دهیم، تبلیغات هدفمند برای کودکان را ممنوع کنیم، از شرکت‌های فناوری بخواهیم جمع‌آوری اطلاعات شخصی در مورد فرزندانمان را متوقف کنند.»

تحقیقات TikTok توسط یک ائتلاف دو حزبی از وکلای کل از کالیفرنیا، فلوریدا، کنتاکی، ماساچوست، نبراسکا، نیوجرسی، تنسی و ورمونت و همچنین وکلای دیگر در سراسر کشور هدایت می شود.

بایدن به تأثیر رسانه های اجتماعی بر سلامت روان در ایالت اتحادیه نگاه خواهد کرد

در جلسه استماع با اسنپ، تیک تاک و یوتیوب، قانونگذاران قوانین جدیدی را برای محافظت از کودکان به صورت آنلاین ترویج می کنند.