منو سایت

تدوین اجتناب ناپذیر روابط در سیلیکون ولی

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار استارتاپ
تدوین اجتناب ناپذیر روابط در سیلیکون ولی

سلام و خوش آمدید به Equity، پادکستی برای کسب و کارهای نوپا، که در آن اعداد و نکات ظریف پشت سرفصل ها را باز می کنیم. این هفته، ناتاشا نمایش را رهبری می کند، به این معنی که ما به تمرکز بازار خصوصی خود بازگشته ایم و برای سرگرمی، به همه یادآوری می کنیم که پیت دیویدسون به زودی در نوسان کامل خواهد بود.

این هفته شلوغی برای تیم خواهد بود، بنابراین انتظار داریم با گذشت روزها جسارت ما بیشتر شود. این چیزی است که من امروز انجام دادم:

  • بازارها به دلیل جنگ در اوکراین، کووید-19، کندی زنجیره تامین، تورم و تنش های شدید عمومی، احساسات متفاوتی دارند. این شامل کریپتو نیز می شود، به خاطر داشته باشید.
  • به جای فناوری بزرگ، من در مورد یک ایده بزرگ صحبت کردم: همه در حال راه‌اندازی صندوقی برای تأمین مالی سایر صندوق‌ها هستند، که یادآور این است که چقدر روابط VC تغییر کرده است (و چقدر اشتها برای مدیران صندوق‌های نوظهور در حال افزایش است). آزمایش‌ها فقط سرگرم‌کننده نیستند، بلکه می‌توانند بازدهی عالی به همراه داشته باشند.
  • من دو معامله بزرگ بسته‌ام: Sayso، که می‌خواهد تمرکز شما را تغییر دهد، و Moove، که می‌خواهد مالکیت خودروهای لوکس را در سراسر آفریقا به واقعیت تبدیل کند.

و البته، ما باید با این واقعیت پایان دهیم که تولد مری آن است، بنابراین او را در توییتر دنبال کنید، اما قطعا به او ایمیل ندهید. ما بسیار سپاسگزاریم که شما بخشی از نمایش هستید و ما یک دوست مورد علاقه برای همه چیزهای فین تک و وجودی هستیم. می توانید من را در توییتر پیدا کنید @nmasc_ و نمایش @equitypod.

ارزش سهام هر دوشنبه در ساعت 7:00 PST، چهارشنبه و جمعه در ساعت 6:00 PST کاهش می یابد، بنابراین در ما مشترک شوید پادکست های اپل، ابری، Spotify و تمام بازیگران