منو سایت

  • خانه
  • اخبار استارتاپ
  • تری برنز از GV اصول اولیه ای را که باید و نباید برای مطابقت با بازار محصول در مراحل اولیه TechCrunch انجام داد، بیان می کند.

تری برنز از GV اصول اولیه ای را که باید و نباید برای مطابقت با بازار محصول در مراحل اولیه TechCrunch انجام داد، بیان می کند.

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار استارتاپ
تری برنز از GV اصول اولیه ای را که باید و نباید برای مطابقت با بازار محصول در مراحل اولیه TechCrunch انجام داد، بیان می کند.


یافتن انطباق با بازار محصول، این جام مقدس موفقیت استارت‌آپ، می‌تواند یکی از بزرگترین چالش‌های پیش روی بنیان‌گذاران در مراحل اولیه باشد. این مرحله مهم به شما و سرمایه گذاران بالقوه اطمینان می دهد که پایگاه مشتریان شما فعالانه در حال خرید، استفاده و صحبت در مورد محصول شما هستند. به طور خلاصه، رشد و سودآوری آینده استارت آپ شما را تعیین می کند.

به نظر یک پیشنهاد مستقیم است. بازاری را پیدا کنید و محصولی بسازید که نیازهای آن بازار را برآورده کند. با این حال، گفتن آن بسیار ساده تر از انجام آن است – و نه فقط برای بنیانگذاران در مراحل اولیه.

جفری کاتزنبرگ و مگ ویتمن در سال 2020 یک پلتفرم ویدئویی تلفن همراه برای فرمت های کوتاه Quibi را تأسیس کردند. این شرکت خصوصی با سرمایه 2 میلیارد دلاری در شش ماه به طور چشمگیری شکست خورد که تا حد زیادی به دلیل تطابق محصول – بازار معیوب بود. تا آنجا که می دانیم، هیچ کس تا به حال خواهان یک ویدیوی کوتاه در دستگاه های تلفن همراه نبوده است.

دستیابی به تطابق با بازار محصول می تواند هدف استراتژیک شماره یک شرکت باشد. بدون آن، شما نمی توانید بدانید که آیا محصول شما سود ایجاد می کند یا نه، چه تمرکز کمتری بر دیگر ابتکارات حیاتی مانند رشد یا افزایش فروش مشتری.

در این مرحله از حرفه راه اندازی خود، احتمالاً در حال آماده شدن برای بازار محصول هستید یا ممکن است فکر کنید که قبلاً آن را دارید. هر جایی که در طیف محصول هستید، نمی خواهید آن را از دست بدهید یافتن بازار محصول مناسب برای تری برنز در مرحله اولیه TechCrunch در 14 آوریل.

تری برنز، شریک GV (قبلاً Google Ventures)، در حال سرمایه‌گذاری در شرکت‌های مصرف‌کننده و آینده کسب‌وکار است و به دنبال کمک به آنها برای یافتن محصول مناسب برای بازار محصول است. سرمایه‌گذاری‌های او شامل HAGS و اتاق رختکن است که Spotify در ماه مارس گذشته آن‌ها را خریداری کرد و در ژوئن مجدداً به عنوان Spotify Greenroom راه‌اندازی شد.

قبل از پیوستن به GV در سال 2017، برنز به عنوان یک مدیر محصول در توییتر با تمرکز بر تجربه کاربر خدمت می کرد. او همچنین به عنوان یک توسعه دهنده انجیلی و مهندس جلو در Venmo کار کرده است.

در طول این جلسه تعاملی، برنز اصول اولیه یافتن بازار محصول مناسب را پوشش خواهد داد. او فرآیندهای درگیر از جمله زنجیره بازخورد مشتری در فرآیند و اهمیت تکرار، سرعت، ثبات و سازگاری را تشریح و توضیح خواهد داد.

جلسات اولیه TC زمان زیادی را برای تعامل، پرسیدن سؤال و ادامه با درک عمیق تر و کارآمد از موضوعات و مهارت هایی که برای موفقیت یک استارتاپ ضروری هستند، فراهم می کند. قبل از اینکه قیمت ها بالا برود، اکنون مکان خود را ایمن کنید!

(function () {var func = function () {var iframe = document.getElementById (‘wpcom-iframe-b6f445c529505450998e267e5bda5397’) if (iframe) {iframe.onload = function () {iframe.frame.post ‘: ‘wpcom-iframe-b6f445c529505450998e267e5bda5397’}، “https: / / tcprotectedembed.com”); }} // // اندازه خودکار تابع iframe var (تابع اندازه خودکار iframe var) createElement (‘a’); origin.href = e.origin; // اگر (‘tcprotectedembed.com’! == origin.host) بازگشت، مبدا پیام را بررسی کنید. // اگر (‘object’! == typeof e.data || undefined === e.data.msg_type) برگردد، بررسی کنید که پیام در قالبی باشد که ما انتظار داریم. سوئیچ (e.data.msg_type) case ‘poll_size: answer’: var iframe = document.getElementById (e.data._request .frame_id); if (iframe && ” === iframe.width) iframe.width = “100%”; if (iframe && ” === iframe.height) iframe.height = parseInt (e.data.height); برگشت؛ پیش فرض: بازگشت; }} if (‘function’ === typeof window.addEventListener) {window.addEventListener (‘message’, funcSizeResponse, false); } else if (‘function’ === typeof window.attachEvent) {window.attachEvent (‘onmessage’, funcSizeResponse); }} if (document.readyState === ‘تکمیل شد’) {func.apply (); / * سازگاری برای اسکرول بی نهایت * /} other if (document.addEventListener) {document.addEventListener (‘DOMContentLoaded’, func, false); } else if (document.attachEvent) (document.attachEvent) (‘onreadystatechange’, func); }}) ();