منو سایت

تغییر نگهبان

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار استارتاپ
تغییر نگهبان

به TechCrunch Exchange، یک خبرنامه هفتگی برای استارت آپ ها و بازارها خوش آمدید. الهام گرفته از TechCrunch روزانه + ستون جایی که نام خود را گرفته است. آیا می خواهید آن را هر شنبه در صندوق پست خود قرار دهید؟ ثبت نام اینجا.

زمانی که یک پروژه را شروع می کنید، به راحتی می توانید از خود دور شوید. بعد زمان گذشت و ناگهان نیم دهه گذشت. Equity، پادکستی که قرار بود در زمانی که من اینجا کار نمی‌کردم به راه‌اندازی کمک کند، یکی از این پروژه‌ها است. بورس نیز همینطور است.

من شروع به نوشتن یک ستون روزانه در بازارهای آن روز پس از خروج از توانبخشی در سال 2016 کردم. این پروژه که در آن زمان “یادداشت صبح سردبیر” نامیده می شد، در طول زمان تکامل یافته است. وقتی به Crunchbase ملحق شدم و Crunchbase News را تأسیس کردم، آن را به Morning Markets تغییر نام داد. سپس، وقتی به اندازه کافی خوش شانس بودم که به TechCrunch بازگشتم، دوباره بدون نام شروع شد.

هنری پیکاوتیک نام TechCrunch که شما آن را زیاد نمی بینید، اما به لطف کارهای پشت صحنه گسترده اش به طور ضمنی از آن قدردانی می کنید، به این سری کمک کرد تا نام جدیدی پیدا کند. اینگونه بود که The Exchange در پایان سال 2019 بازگشت. بعداً یک بار در هفته یک خبرنامه اضافه کردیم، همان پیامی که اکنون در حال خواندن آن هستید.

این به هیچ وجه بزرگترین خبرنامه TechCrunch نیست – Daily Crunch به طور قابل توجهی بزرگتر است. اما ایمیل Exchange مدت‌هاست که مکانی برای من بوده است که می‌توانم بخش‌هایی از گزارش‌هایی را که داشته‌ام پست کنم و موضوعات و مسائل را به روشی آرام‌تر از حد معمول دنبال کنم. واقعاً یک شادی هفتگی بود.

این آخرین باری است که حداقل برای مدتی آن را می نویسم. آنا هیم، که احتمالاً تا به حال با کمک های منظم و حیاتی اش در The Exchange می شناسید، هفته آینده مسئولیت را بر عهده خواهد گرفت. ممکن است از من بخواهد که چند کلمه اینجا و آنجا لگد بزنم یا نه. به او بستگی خواهد داشت.

چیزی که می‌توانم قول بدهم این است که من و آنا در رویکرد ما به استارت‌آپ‌ها، سرمایه‌های مخاطره‌آمیز و فضای کسب‌وکار همه بسیار ثابت قدم هستیم. او یکی از نویسندگان شگفت انگیز بود که مرا تشویق کرد تا برنامه ریزی بیشتری انجام دهم. من بیشتر از مشارکت های گذشته او سپاسگزارم و برای چیزی که او به دست آورد هیجان زده هستم.

چرا تغییر؟ از زمانی که به عنوان سردبیر TechCrunch + انتخاب شدم، زمان کمتری برای کارهای خاص داشتم. من نوشتن بیشتر Daily Crunch را رها کردم و 99٪ از اخبار (دورهای تامین مالی استارتاپ و موارد مشابه) را متوقف کردم تا بتوانم استخدامم را دو برابر کنم و کار کنم تا کار را سریعتر و با ضربه ای بزرگتر انجام دهم. خواهیم دید که در آنجا چقدر خوب عمل می کنم، و از نظر شما استقبال می کنم.

همچنین، می‌دانید، اگر هنوز به TC + نپیوسته‌اید، زمان بسیار خوبی برای انجام این کار است، زیرا ما در حال جذب و رد کردن هستیم. بنابراین، ثبت نام کنید و به سرگرمی بپیوندید.

اما وقتی نوبت به زمان می رسد، من بیشتر و بیشتر زیر آب می روم، به این معنی که این خبرنامه با 40000 یا 50000 خواننده اش در لیست اولویت های من قرار گرفته است تا جایی که دیگر منطقی نیست که در مورد آن خودخواه باشم. او به کسی نیاز دارد که بتواند به او توجه کند – به شما توجه کند.

بنابراین، شما را به دستان آنا می سپارم. این تغییر یک ارتقاء خواهد بود و امیدوارم با آنا لذت ببرید. می توانید او را در توییتر از اینجا دنبال کنید.

با این حال، ستون روزانه را، اغلب با آنا، مانند قبل خواهم نوشت. اما از این به بعد شنبه ها حوزه آنا است. بغل، ممنون و برو! – الکس