منو سایت

تماسک در حال مذاکره برای حمایت از OneCard هندی 1.5 میلیارد دلاری است

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار استارتاپ
تماسک در حال مذاکره برای حمایت از OneCard هندی 1.5 میلیارد دلاری است

به گفته سه منبع آگاه، FPL Technologies، استارت‌آپ هندی که OneCard را اداره می‌کند، قرار است تنها یک ماه پس از رونمایی از بودجه قبلی خود، برآورد خود را دو برابر کند و به حدود 1.5 میلیارد دلار در دور جدید بودجه خود برساند.

منابع گفتند که تیماسک سنگاپور، یکی از بزرگ‌ترین سرمایه‌گذاران جهان، در مرحله پیشرفته مذاکرات برای رهبری دور جدید تامین مالی برای استارت‌آپ مستقر در پونا است که خواستند نامشان فاش نشود زیرا بحث ادامه دارد و خصوصی است.

دو منبع گفتند که اندازه دایره بیش از 100 میلیون دلار است.

OneCard از اظهار نظر خودداری کرد، در حالی که Temasek گفت که در مورد شایعات و گمانه زنی های بازار اظهار نظر نمی کند.

دور جدید به دنبال بودجه 75 میلیون دلاری سری C است که OneCard ماه گذشته از آن رونمایی کرد. سری C تحت رهبری QED، OneCard را حدود 750 میلیون دلار ارزش گذاری کرد.

OneCard که توسط پیشکسوتان بانکی تأسیس شده است، یک کارت اعتباری برای دستگاه های تلفن همراه دارد. کارت های آن بدون وابستگی یا کارمزد سالانه ارائه می شود و به مشتریان کنترل و انعطاف بیشتری در نحوه و مکان انجام تراکنش ها می دهد. همچنین طیف وسیعی از پاداش ها و وام های شخصی را به مشتریان ارائه می دهد.

این استارت‌آپ همچنین با اپلیکیشنی به نام OneScore کار می‌کند که به کاربران کمک می‌کند امتیاز اعتباری خود را بفهمند و پیدا کنند. این اپلیکیشن یکی از بزرگترین محرک ها برای جذب مشتریان به OneCard است.

در حال حاضر کمتر از 30 میلیون هندی دارای کارت اعتباری هستند، اگرچه نزدیک به یک میلیارد حساب بانکی در بازار جنوب آسیا وجود دارد.

ده‌ها استارت‌آپ از جمله OneCard، Slice، که اواخر سال گذشته به باشگاه Unicorns پیوستند، و Lightspeed Venture Partners، و توسط Elevation Capital Uni پشتیبانی می‌شوند، در تلاش هستند تا ویژگی‌های کارت اعتباری را به مشتریان بیشتری در هند ارائه دهند.

OneCard می گوید که بیش از 250000 مشتری OneCard جمع آوری کرده است که هر ماه حدود 60 میلیون دلار برای کارت های آن خرج می کنند.

انوراگ سینها، یکی از بنیانگذاران و مدیر عامل این استارتاپ، ماه گذشته گفت که به گفته او حدود 80 تا 90 میلیون هندی واجد شرایط دریافت کارت اعتباری هستند.