منو سایت

  • خانه
  • اخبار استارتاپ
  • تماشای زنده راکت آزمایشگاه ماهواره استریکس را از سایت پرتاب جدید خود در نیوزلند پرتاب کرد

تماشای زنده راکت آزمایشگاه ماهواره استریکس را از سایت پرتاب جدید خود در نیوزلند پرتاب کرد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار استارتاپ
تماشای زنده راکت آزمایشگاه ماهواره استریکس را از سایت پرتاب جدید خود در نیوزلند پرتاب کرد

برای اولین پرتاب خود در سال 2022، Rocket Lab در حال پرتاب ماهواره StriX برای شرکت ژاپنی Synspective از طریق موشک Electron امروز بعدازظهر به مدار زمین است و شما می توانید پرواز آن را از اینجا تماشا کنید. این ماموریت که «شب جغد» نام دارد، اولین پرتاب این شرکت از سایت جدید این شرکت B در مجتمع نیوزلند خواهد بود.

این ماموریت دومین مورد را برای آزمایشگاه موشک برای Synspective است. اولی، «شب جغد آغاز می‌شود»، ماهواره استریکس را در دسامبر 2020 با موفقیت به کار برد. این ماهواره‌ها که نام آن‌ها از جنس جغدها گرفته شده است، بخشی از صورت فلکی برنامه‌ریزی شده Synspective متشکل از ماهواره‌های 30 بعلاوه دیافراگم مصنوعی (SAR) هستند که زمین‌های کوچک را رصد خواهند کرد. تغییر برای توسعه شهری، نظارت بر زیرساخت ها و واکنش به بلایا. پس از ماموریت امروز، Rocket Lab دو ماهواره Strix دیگر را برای Synspective، یکی دیگر در سال 2022 و دیگری در سال 2023 پرتاب خواهد کرد.

The Owl’s Night Continues از مجتمع پرتاب راکت 1 در شبه جزیره ماهیا از راه دور در نیوزلند از طریق سایت B-سایت استفاده نشده اخیراً تکمیل شده در مجتمع پرتاب 2 در بندر فضایی منطقه ای اقیانوس اطلس مرکزی (MARS) در جزیره والپس، ویرجینیا پرتاب می شود – امیدوار است آزمایشگاه راکت برای افزایش سرعت پرتاب

پرتاب امروز بیست و چهارمین راکت Electron را رقم می زند و اگرچه شتاب دهنده های آن قبلا بازسازی شده اند، این شرکت به دنبال بازیابی آن در طول این ماموریت نخواهد بود. ما همچنان به آزمایش سیستم‌های مرتبط با بازیابی، از جمله باتری‌های بهبودیافته، ادامه می‌دهیم تا تمام دستاوردهای انبوه مرتبط با سیستم‌های بازیابی فاز 1 را جبران کنیم.» Rocket Lab در توییتی نوشت.

“شب جغد همچنان ادامه دارد” قرار است امروز ساعت 13 اکران شود 8:37 عصر UTC (15:37 EST)س پخش اینترنتی در کانال یوتیوب RocketLab تقریباً 20 دقیقه قبل شروع می شود. اگر راه اندازی امروز لغو شود، پنجره تا دو هفته آینده باز می ماند. در ادامه می توانید پخش زنده را تماشا کنید: