منو سایت

توییتر اعلام کرد که به توافق با ایلان ماسک نزدیک شده است

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار استارتاپ
توییتر اعلام کرد که به توافق با ایلان ماسک نزدیک شده است

هرچند بعید به نظر می رسید، گزارش ها حاکی از آن است که ایلان ماسک ممکن است در واقع مالک یک حساب کاربری خصوصی جدید توییتر باشد. هر دو واشنگتن پست و نیویورک تایمز گزارش داد که هیئت مدیره توییتر به طور جدی پیشنهاد ماسک برای خرید این شرکت را بررسی می کند، زیرا نگرش فرماندار شرکت به این پیشنهاد تغییر می کند پس از اینکه ماسک برنامه خود را برای تأمین بودجه برای ارائه پیشنهاد 46.5 میلیارد دلاری خود برای خرید واقعی شرکت ارائه کرد.

هیئت مدیره توییتر یکشنبه برای بحث در مورد پیشنهاد ماسک تشکیل جلسه داد و نیویورک تایمز گفت که پس از آن با ماسک در اوایل صبح دوشنبه وارد مذاکره شده است تا جزئیات بیشتری از جمله برنامه بسته شدن و در صورت وجود حمایت های مالی که توییتر در صورت وجود پتانسیل وجود داشته باشد از آن برخوردار خواهد شد. برای اینکه معامله پس از اعلام به سمت جنوب پیش برود.

هر دو گزارش تاکید می‌کنند که این معامله هنوز نهایی نشده است و ممکن است همچنان از هم بپاشد، اما با توجه به اینکه ما از کجا شروع کردیم، شگفت‌آور است که حتی تا اینجا پیش رفته‌ایم. در ابتدا، پیشنهاد ماسک توسط منتقدان به‌عنوان دست‌کم‌گرفتن قابل‌توجهی از شرکت تلقی می‌شد، حتی با وجود اینکه این پیشنهاد برای قیمت فعلی و پایین‌تر سهام توییتر یک حق بیمه بود، و هیئت مدیره حتی یک سیاست “قرص سمی” را برای جلوگیری از دستیابی ماسک به مقدار زیادی معرفی کرد. موقعیت مالکیت مهم تر در شرکت

اگر مجبور هستید تا به حال تمام پیچش های غیرمعمول این داستان را دنبال کنید، خلاصه ما را ببینید. به نظر می رسد این یا آن صورت، امروز در مقطعی دیگر قسط دیگری برای اشتراک گذاری خواهیم داشت.