منو سایت

  • خانه
  • اخبار استارتاپ
  • توییتر با بازیابی متن توییت‌های جاسازی‌شده حذف شده، تغییرات را خنثی می‌کند

توییتر با بازیابی متن توییت‌های جاسازی‌شده حذف شده، تغییرات را خنثی می‌کند

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار استارتاپ
توییتر با بازیابی متن توییت‌های جاسازی‌شده حذف شده، تغییرات را خنثی می‌کند

توییتر به طور ضمنی تصمیم بحث برانگیزی را که این شرکت در هفته گذشته اجرا کرد لغو کرد و متن توییت‌های حذف شده در وب‌سایت‌های خارجی را بازیابی کرد. این تغییر ابتدا توسط یکی از کاربران توییتر @ مشاهده شد.RuinDig.

در ابتدا، کوین مارکس، توسعه‌دهنده IndieWeb، در یک پست وبلاگ توجه را به این تغییر جلب کرد و از توییتر به دلیل “جعل سابقه عمومی” با پنهان کردن عمدی متن توییت‌های حذف شده جاسازی شده با جاوا اسکریپت انتقاد کرد. توییت‌های جاسازی شده قبلی حذف شده همچنان محتوای متنی خود را نشان می‌دهند و این رفتار اکنون بازیابی شده است.

النور هاردینگ، مدیر ارشد محصول توییتر در آن زمان توضیح که توییتر با پنهان کردن توییت‌های حذف‌شده آرشیو شده در وب، سعی می‌کرد بهتر به خواسته‌های کاربرانش احترام بگذارد. اما این شرکت با مخالفت گسترده طرفداران و توسعه دهندگان شبکه باز مواجه شد که معتقد بودند توییتر با تغییر توییت های حذف شده تعبیه شده برای مخفی کردن متن آن ها، بیش از حد پیش رفته است.

سخنگوی توییتر با تایید این تغییر به TechCrunch گفت: «پس از بررسی بازخوردهایی که شنیده‌ایم، در حال حاضر این تغییر را لغو می‌کنیم زیرا گزینه‌های مختلف را بررسی می‌کنیم. “ما از کسانی که نظرات خود را به اشتراک گذاشتند قدردانی می کنیم – بازخورد شما به ما کمک می کند توییتر را بهتر کنیم.”

توییتر توییت های حذف شده را از وب حذف می کند