منو سایت

  • خانه
  • اخبار استارتاپ
  • توییتر توییت‌های جعلی را در طول یک بحران از حساب‌های بلندپایه پنهان می‌کند

توییتر توییت‌های جعلی را در طول یک بحران از حساب‌های بلندپایه پنهان می‌کند

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار استارتاپ
توییتر توییت‌های جعلی را در طول یک بحران از حساب‌های بلندپایه پنهان می‌کند

توییتر در تلاش های مداوم خود برای مبارزه با اطلاعات نادرست در مورد اخبار فوری، یک سیاست اطلاعات نادرست در بحران تا اطمینان حاصل شود که در طول درگیری های گسترده، دروغ ها را تقویت نمی کند.

برای تعیین اینکه آیا توییت گمراه کننده است، توییتر به بررسی دقیق منابع عمومی معتبر از جمله گروه های نظارت بر درگیری، سازمان های بشردوستانه، بازرسان منبع باز، روزنامه نگاران و غیره نیاز دارد. اگر پلتفرم متوجه شود که توییت گمراه‌کننده است، پیام هشداری روی آن ارسال می‌کند، لایک‌ها، ریتوییت‌ها و اشتراک‌گذاری‌ها را حذف می‌کند و به جزئیات بیشتر درباره قوانین لینک می‌دهد. این توییت‌ها همچنین در صفحه اصلی، جستجو یا کاوش ظاهر نمی‌شوند.

به ویژه، توییتر “این محتوا را برای اهداف گزارش نگه می دارد” به طوری که آنلاین باقی می ماند. کاربران فقط باید روی هشدار کلیک کنند تا توییت را ببینند. در گذشته، برخی از هشدارهای اطلاعات نادرست انتخاباتی، یا COVID-19، فقط اعلان‌هایی بودند که به جای پوشاندن کامل آن، در خط زیر توییت ظاهر می‌شدند.

پیام خط مشی اطلاعات نادرست بحران در توییتر

اعتبار تصویر: توییتر

توییتر می‌گوید اولویت را به اضافه کردن اعلان‌های هشدار به توییت‌های ویروسی یا پست‌هایی از حساب‌های پرمخاطب، که ممکن است شامل کاربران تایید شده، رسانه‌های دولتی و حساب‌های دولتی باشد، می‌دهد. این استراتژی بسیار منطقی است، زیرا توییت یک چهره مشهور بیشتر از توییت یک فرد معمولی با 50 فالوور ویروسی می شود – اما تعجب آور است که پلتفرم های بیشتری دیگر این رویکرد را اتخاذ نکرده اند.

برخی از نمونه‌هایی از توییت‌هایی که ممکن است تحت این سیاست پرچم‌گذاری شوند عبارتند از گزارش نادرست رویدادهای روی زمین، ادعاهای گمراه‌کننده جنایات جنگی، جنایات یا استفاده از سلاح، و اطلاعات نادرست درباره واکنش جامعه بین‌المللی، تحریم‌ها، عملیات دفاعی و موارد دیگر. حکایات شخصی نه در سیاست می افتد، نه نظرات قوی، نظرات یا طنزهای مردم. توییت هایی که توجه را به یک بیانیه نادرست برای رد آن جلب می کنند نیز مجاز هستند.

توییتر گفت که کار بر روی چارچوبی برای اطلاعات نادرست در طول بحران سال گذشته با سازمان های حقوق بشر آغاز شد. این سیاست ممکن است در شرایطی مانند شرایط اضطراری بهداشت عمومی یا بلایای طبیعی مؤثر واقع شود، اما این پلتفرم در ابتدا از این تاکتیک‌ها برای کاهش اطلاعات نادرست در مورد درگیری‌های مسلحانه بین‌المللی – به ویژه حمله مداوم روسیه به اوکراین- استفاده می‌کند.

اکثر شبکه های اجتماعی در تلاش برای تعدیل محتوای جنگ در اوکراین هستند و توییتر نیز از این قاعده مستثنی نیست. در یکی از شرایط، توییتر تصمیم گرفت ادعای نادرست سفارت روسیه مبنی بر اینکه قربانی حامله یک حمله بمب در اوکراین یک بحران است را حذف کند. توییتر هم حساب را متوقف کرد که یک تئوری توطئه نادرست را منتشر کردند مبنی بر اینکه ایالات متحده سلاح های بیولوژیکی در اوکراین دارد.

به نظر می رسد بین اینکه چه نوع محتوایی به طور کامل حذف می شود یا چه پست هایی منجر به حذف یا ممنوعیت می شود مرز باریکی وجود دارد. این سیاست را می توان به عنوان مثال در مورد توییت گمراه کننده سفارت روسیه اعمال کرد، اما در چه مرحله ای حساب کاربری آنقدر نقض می شود که برنده ممنوعیت می شود؟

جوئل راث، رئیس امنیت و یکپارچگی توییتر می‌گوید: «تعدیل محتوا چیزی بیش از حذف یا حذف محتوا است. نوشت در یک پست وبلاگ “ما دریافتیم که تقویت نکردن یا توصیه نکردن محتوای خاص، افزودن زمینه از طریق برچسب‌ها، و در موارد شدید، غیرفعال کردن تعامل توییت، راه‌های موثری برای کاهش آسیب و حفظ گفتار و ضبط رویدادهای مهم جهانی هستند.”

راث در یک موضوع اضافه کرد که توییتر دریافت که عدم تقویت این محتوا می تواند توزیع آن را 30٪ تا 50٪ کاهش دهد.

اما بسته به اینکه پیشنهاد 44 میلیارد دلاری ایلان ماسک برای خرید توییتر واقعا محقق شود، این سیاست ها ممکن است مدت زیادی دوام نیاورند. ماسک معتقد است که تعدیل محتوا باید قوانین ایالتی را منعکس کند، AKA، دستورالعمل‌های جامعه توییتر به سادگی تبدیل به اولین متمم بدون جزئیات بیشتر می‌شود. اگرچه این ممکن است برای افرادی که هرگز پیام‌های نفرت‌انگیز دریافت نمی‌کنند جذاب باشد، این رویکرد می‌تواند بسیاری از پیشرفت‌ها را در توییتر، از جمله تلاش‌هایی مانند این که از انتشار اطلاعات نادرست مضر جلوگیری می‌کند، خنثی کند.

با این حال، این قوانین هرگز 100٪ موثر نیستند و به هر حال بسیاری از محتوایی که دستورالعمل ها را نقض می کند، فاش نمی شود. این هفته با تعدادی ویدیوی ممنوعه از حمله تروریستی تیرانداز بوفالو در پلتفرم هایی مانند توییتر و فیس بوک مواجه شدیم که برای روزها بدون حذف در فضای مجازی باقی مانده بود. یک ویدیو از تیراندازی هولناک که مستقیماً به توییتر فرستادیم هنوز آنلاین است.

بنابراین در حالی که این سیاست‌ها با نیت خوب هستند، می‌توانند به همان اندازه که اجرا می‌شوند مؤثر عمل کنند.

اگر ایلان ماسک به هدف خود برسد، توییتر سال ها پیشرفت را از دست خواهد داد

توییتر از کاربران می خواهد COVID-19 و اطلاعات نادرست انتخابات را گزارش کنند