منو سایت

توییتر در حال آزمایش برچسب جدید «لایک توسط نویسنده» برای توییت‌ها است

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار استارتاپ
توییتر در حال آزمایش برچسب جدید «لایک توسط نویسنده» برای توییت‌ها است

توییتر در حال آزمایش برچسب جدیدی به نام “لایک شده توسط نویسنده” است که زمانی ظاهر می شود که سازنده توییت پاسخ شما را لایک کند. یک خبرنگار از تیم TechCrunch متوجه برچسب جدید در برنامه توییتر برای اندروید شد. سخنگوی توییتر به TechCrunch تایید کرد که این شرکت در حال آزمایش برچسب‌های مختلف برای کمک به افراد در ارائه محتوای توییت‌هایی است که می‌بینند، اما گفت که غول رسانه‌های اجتماعی دیگر مجبور نیست آن برچسب خاص را به اشتراک بگذارد.

از آنچه تاکنون می توانیم بگوییم، پس از اینکه نویسنده توییت پاسخ را پسندید، با نشانی مشخص می شود که هم برای شخصی که پاسخ را ترک کرده و هم برای دیگرانی که در حال بررسی آن هستند قابل مشاهده است. اگرچه تأیید نشده است که آیا این برچسب در سراسر جهان آزمایش می شود یا خیر، ما شاهد گزارش هایی از کاربران در چندین کشور هستیم که متوجه این برچسب شده اند.

توییتر در حال آزمایش برچسب جدید «لایک توسط نویسنده» برای توییت‌ها است

اعتبار تصویر: اسکرین شات / TechCrunch

شایان ذکر است که برچسب جدید مشابه نشان TikTok “Like by the creator” است که به طور مشابه وقتی یک سازنده ویدیو نظری را لایک می کند ظاهر می شود.

برچسب جدید توییتر می تواند برای برخی از کاربران آزاردهنده باشد که آن را به عنوان عاملی برای حواس پرتی یا اضافه کردن غیر ضروری به آنچه قبلاً ممکن است یک توییت شلوغ است، آزاردهنده باشد. همچنین ممکن است هنگام ظاهر شدن در کنار پاسخی که فقط یک لایک دارد کمی زائد به نظر برسد. از سوی دیگر، برخی از کاربران ممکن است آن را به عنوان یک افزودن خوشایند بدانند، به خصوص اگر بخواهند نشان دهند که توییت آنها توسط یک کاربر برجسته، مانند یک سلبریتی، پسندیده شده است. علاوه بر این، برچسب جدید می تواند در مواردی مفید باشد که توییت پاسخ های متعددی دریافت کرده است و پوستر اصلی می خواهد برخی از آنها را بدون نیاز به پاسخ مستقیم به آنها برجسته کند.

با توجه به اینکه این برچسب هنوز در مرحله آزمایش است، مشخص نیست که آیا توییتر قصد دارد آن را به طور رسمی برای همه کاربران منتشر کند یا خیر.

توییتر در حال آزمایش برچسب های اطلاعات نادرست و جلب توجه بیشتری است