منو سایت

  • خانه
  • اخبار استارتاپ
  • توییتر در حال آزمایش دکمه «CC» است که به شما امکان می‌دهد زیرنویس ویدیوها را روشن یا خاموش کنید

توییتر در حال آزمایش دکمه «CC» است که به شما امکان می‌دهد زیرنویس ویدیوها را روشن یا خاموش کنید

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار استارتاپ
توییتر در حال آزمایش دکمه «CC» است که به شما امکان می‌دهد زیرنویس ویدیوها را روشن یا خاموش کنید

توییتر اطلاعیه ها امروز، شروع به آزمایش دکمه “CC” می کند، که به کاربران اجازه می دهد زیرنویس های ویدیو را روشن یا خاموش کنند. توییتر خاطرنشان می کند که این ویژگی بین برخی از کاربران iOS توزیع شده است و به زودی برای کاربران اندروید نیز در دسترس خواهد بود. ویدئویی که در رسانه‌های اجتماعی منتشر شده است نشان می‌دهد که دکمه CC در گوشه سمت راست بالای یک ویدیو با زیرنویس‌های موجود ظاهر می‌شود.

این شرکت در بیانیه‌ای اعلام کرد: اکنون انتخاب زیرنویس‌های ویدیویی یا بدون شرح برای برخی از شما در iOS و به زودی اندروید آسان‌تر است. توییت. برای ویدیوهایی که زیرنویس در دسترس دارند، ما در حال آزمایش گزینه روشن/خاموش کردن شرح‌ها با دکمه جدید «CC» هستیم.

توییتر در دسامبر گذشته برای دسترسی بیشتر به ویدیوها برای افراد ناشنوا و ناتوان، زیرنویس های ویدیویی تولید شده به صورت خودکار را معرفی کرد. زیرنویس‌های خودکار به‌صورت آنلاین، iOS و Android به بیش از 30 زبان از جمله انگلیسی، اسپانیایی، ژاپنی، عربی، تایلندی، چینی، هندی و غیره در دسترس هستند.

اعلام امروز زمانی منتشر شد که توییتر اخیراً ویژگی‌های پیشرفته دسترسی متنی جایگزین را در سراسر جهان منتشر کرد. اکنون تصاویر متنی جایگزین یک نماد ALT در گوشه تصویر خواهند داشت. هنگامی که نشانگر ماوس را روی نماد قرار می دهید، توضیحات تصویر تولید شده توسط کاربر را مشاهده خواهید کرد.

توییتر در چند ماه گذشته چندین ویژگی را آزمایش کرده است. اخیراً، این شرکت در حال کار بر روی ویژگی است که به کاربران امکان می دهد وضعیت پروفایل ها و توییت های خود را تنظیم کنند. به نظر می رسد که کاربران نه تنها گزینه تنظیم وضعیت در سطح پروفایل را خواهند داشت، بلکه می توانند وضعیتی را برای یک توییت خاص نیز تعیین کنند. در حال حاضر مشخص نیست که آیا کاربران می توانند فقط حالت های از پیش تعریف شده را انتخاب کنند یا می توانند حالت های سفارشی ایجاد کنند.

توییتر یک ویژگی زیرنویس خودکار اضافه می کند تا ویدیوها را در دسترس تر کند

توییتر در حال راه‌اندازی ویژگی‌های پیشرفته دسترسی متنی جایگزین در سراسر جهان است