منو سایت

  • خانه
  • اخبار استارتاپ
  • توییتر در حال راه‌اندازی ویژگی‌های پیشرفته دسترسی متنی جایگزین در سراسر جهان است

توییتر در حال راه‌اندازی ویژگی‌های پیشرفته دسترسی متنی جایگزین در سراسر جهان است

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار استارتاپ
توییتر در حال راه‌اندازی ویژگی‌های پیشرفته دسترسی متنی جایگزین در سراسر جهان است

گاهی اوقات ویژگی‌های جدید توییتر می‌توانند تفرقه‌انگیز باشند – ما احساسات خود را در مورد دکمه ویرایش روشن کرده‌ایم که مشخصاً در حال کار است. اما ما می توانیم (امیدواریم) همه موافق باشیم که ویژگی های دسترسی ساده چیز خوبی است.

مدتی است که توییتر افزودن متن جایگزین به آپلود تصاویر را آسان‌تر کرده است و به افشاگران اجازه می‌دهد تا توضیحات تصویری را برای کمک به افرادی که از صفحه‌خوان‌ها یا برنامه‌های گفتار به متن استفاده می‌کنند، ارائه دهند. اما اگر خودتان از صفحه‌خوان استفاده نکرده‌اید، تا کنون نتوانسته‌اید ببینید چه تصاویری می‌سازند یا متن جایگزینی ندارند – برای مثال، اگر می‌خواهید مطمئن شوید که محتوایی که ریتوییت می‌کنید در دسترس فالوورهایی است که ممکن است نابینا یا کم بینا باشید، فقط باید توییت کنید و به بهترین ها امیدوار باشید.

پس از یک آزمایش موفقیت آمیز در ماه گذشته، توییتر دو افزودنی را به ویژگی متن جایگزین خود منتشر می کند. از امروز، تصاویر با متن جایگزین نماد “ALT” در گوشه تصویر خواهند داشت. هنگامی که نشانگر ماوس را روی نماد قرار می دهید، توضیحات تصویر تولید شده توسط کاربر را مشاهده خواهید کرد.

اغلب در رسانه‌های اجتماعی، کاربران غیرمعلول به این فکر نمی‌کنند که چگونه عادات انتشار آنها – حتی به اشتراک‌گذاری قالب‌های میم خاص – می‌تواند بر تجربه کاربران معلول آنلاین تأثیر منفی بگذارد یا مانع از پیوستن آنها به گفتگو شود.

الکسا هاینریش، کارشناس دسترسی به رسانه‌های اجتماعی معتقد است که این ویژگی گامی در مسیر درست است، زیرا حضور متن جایگزین را آشکارتر می‌کند و باعث می‌شود کاربران در مورد شیوه‌های دسترسی بیاموزند.

“اول، روشن تر می شود که چه کسی متن جایگزین می نویسد و چه کسی نمی نویسد. دوم، این ویژگی یک ابزار یادگیری عالی برای هر کسی است که می خواهد در نوشتن متن جایگزین بهتر شود، زیرا اکنون می توانید به راحتی ببینید که دیگران چه می نویسند. توییت ها.

توییتر می گوید این ویژگی های جدید امروز برای همه کاربران در سراسر جهان فعال خواهند شد. بنابراین اکنون زمان خوبی است که بدانید چرا و چگونه باید باشید نوشتن متن جایگزین.

میم با پرچم قرمز یک پرچم دسترسی قرمز است

توییتر در نهایت به شما این امکان را می‌دهد که در توییت‌ها «نام‌گذاری نکنید».