منو سایت

  • خانه
  • اخبار استارتاپ
  • توییتر در حال معرفی ویژگی‌های جدید Spaces از جمله دسترسی به تجزیه و تحلیل میزبان است

توییتر در حال معرفی ویژگی‌های جدید Spaces از جمله دسترسی به تجزیه و تحلیل میزبان است

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار استارتاپ
توییتر در حال معرفی ویژگی‌های جدید Spaces از جمله دسترسی به تجزیه و تحلیل میزبان است

توییتر در این هفته تعدادی ویژگی جدید را برای محصول Live Audio Spaces خود معرفی می کند. این غول رسانه های اجتماعی هاست و میزبان مشترک را برای iOS و اندروید فراهم می کند دسترسی به تجزیه و تحلیل برای فضاهایشان به عنوان مثال، مجریان و مجریان مشترک اکنون می توانند اطلاعاتی در مورد تعداد شنوندگان زنده به برنامه، تعداد دفعات پخش مجدد و چند نفر در طول Space دریافت کنند.

تابع تجزیه و تحلیل جدید برای اولین بار به عنوان یک آزمون در دسترس برای a معرفی شد یک عدد انتخاب کنید از میزبان ها در ماه مارس، اما اکنون برای همه هاست ها و میزبان های مشترک در پلتفرم در دسترس است. دسترسی به تجزیه و تحلیل، برنامه ریزی محتوای صوتی را برای میزبان ها آسان تر می کند و می بیند که مردم تا کجا می توانند پیش بروند.

علاوه بر این، توییتر است تست عملکرد که پس از پرتاب فضا توسط میزبان، نقشه فضایی را توییت می کند. توییتر می‌گوید این ویژگی جدید تعامل و اشتراک‌گذاری Spaces را برای کاربران آسان‌تر می‌کند. این شرکت همچنین می‌گوید که این ویژگی جدید که هم‌اکنون بر روی iOS و اندروید اجرا می‌شود، باید دید و مشارکت در مکالمات را برای کاربران آسان‌تر کند. با این ویژگی جدید، میزبان ها دیگر مجبور نخواهند بود به صورت دستی فضاهای توییت خود را برای تبلیغ آن هنگام راه اندازی یکی، پیوند دهند.

توییتر هم همینطور آسان تر کردن آن تا کاربران در مورد فضاهایی که در بالای تاریخچه خود می بینند بیشتر بیاموزند. در حال حاضر، نقشه بنفش رنگی که در بالای جدول زمانی شما ظاهر می شود، اطلاعات زیادی در مورد یک فضای خاص به شما نمی دهد. از امروز، برخی از کاربران اندروید اطلاعات بیشتری را در بازه زمانی دریافت خواهند کرد، از جمله جزئیات مربوط به میزبانی، چه موضوعاتی، چه کسی توییت را به اشتراک گذاشته و موارد دیگر.

این شرکت همچنین دنبال کردن هاست Spaces را برای کاربران آسان‌تر می‌کند. وقتی فضا به پایان رسید، کاربران اکنون لیستی از میزبان ها و سخنرانان مشترک را می بینند و می توانند آنها را دنبال کنند. این ویژگی جدید هم اکنون برای کاربران iOS و اندروید معرفی شده است.

توییتر چندین ویژگی Spaces را در چند ماه گذشته برای ایجاد این پیشنهاد معرفی کرده است. این شرکت اخیراً آزمایش ابزار جدیدی را آغاز کرده است که به میزبان های منتخب اجازه می دهد تا 30 ثانیه صدا را از فضاهای ذخیره شده برای اشتراک گذاری با دیگران در توییتر قطع کنند. توییتر همچنین روی Spaces Recordings کار می‌کند، قابلیتی که به میزبان‌ها اجازه می‌دهد توییت‌ها را با ضبط‌های صوتی از Spaces گذشته به اشتراک بگذارند.

توییتر در حال آزمایش یک ابزار برش جدید برای Spaces با میزبان های iOS منتخب است

Twitter Spaces به آزمایش ویژگی‌های پادکست مانند ادامه می‌دهد