منو سایت

توییتر در حال کار بر روی بخش پادکست است

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار استارتاپ
توییتر در حال کار بر روی بخش پادکست است

در حالی که توییتر به توسعه محصول صوتی زنده خود Spaces ادامه می دهد، این پلتفرم ممکن است به زودی با راه اندازی یک بخش پادکست ویژه در برنامه های تلفن همراه خود یک گام به جلو بردارد.

به گفته مهندسان معکوس که کد برنامه های تلفن همراه را برای شناسایی ویژگی های در دست توسعه جستجو می کنند، این افزونه مکانی ویژه در توییتر برای ذخیره پادکست ها ایجاد می کند.

از توییتر پرسیدیم که آیا کاربران می توانند انتظار معرفی این ویژگی را داشته باشند؟ یک سخنگوی گفت: “ما همیشه در حال بررسی راه های جدید برای کمک به مردم برای مشارکت در گفتگوی توییتر هستیم، اما در حال حاضر جزئیات بیشتری برای به اشتراک گذاشتن نداریم.

توییتر در حال کار بر روی تعدادی از ویژگی های پادکست مانند است تا قابلیت های فضاهای صوتی زنده خود را گسترش دهد. مانند Clubhouse، توییتر اکنون به کاربران اجازه می‌دهد پس از ضبط زنده به Spaces گوش دهند و به میزبانان کمک می‌کند تا تعامل بیشتری از سوی مخاطبان جدید شنوندگان ناهمزمان کسب کنند. هنگامی که کاربران به Space ضبط شده به صورت زنده گوش می دهند، یک دکمه ضبط قرمز را مشاهده می کنند. توییتر همچنین قابلیتی را معرفی می‌کند که به میزبان‌ها اجازه می‌دهد آمار گوش دادن را برای فضاهای ذخیره شده خود مشاهده کنند.

بخش پادکست می تواند به عنوان خانه ای برای کاربران برای مشاهده فضاهای ذخیره شده و ایجاد تعامل بیشتر با آن محتوا عمل کند. توییتر در حال حاضر فضاهای زنده را در بخش خود نشان می دهد. اسنوب‌های پادکست در میان ما ممکن است متوجه شوند که بین یک مکالمه زنده ضبط شده و یک پادکست با ویرایش صحیح با طراحی صدا تفاوت وجود دارد، اما … ما فقط باید قبل از انجام این گفتگو ببینیم توییتر با این ویژگی چه می‌کند.

Twitter Spaces به آزمایش ویژگی‌های پادکست مانند ادامه می‌دهد