منو سایت

  • خانه
  • اخبار استارتاپ
  • توییتر در نهایت به شما این امکان را می‌دهد که در توییت‌ها «نام‌گذاری نکنید».

توییتر در نهایت به شما این امکان را می‌دهد که در توییت‌ها «نام‌گذاری نکنید».

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار استارتاپ
توییتر در نهایت به شما این امکان را می‌دهد که در توییت‌ها «نام‌گذاری نکنید».

توییتر در نهایت به شما اجازه می دهد از این داستان حذف شوید.

این شرکت روز پنجشنبه اعلام کرد که در حال آزمایش روش جدیدی برای مصرف کنندگان است تا از مکالماتی که نمی خواهند در آن شرکت کنند دوری کنند. این شرکت آن را یک “عدم ذکر” می نامد و در حالی که تاکنون فقط یک آزمایش است، بسیاری از کاربران توییتر که از سال ها آزار و اذیت خسته شده اند، دوست دارند آن را امتحان کنند.

هرکسی که ویژگی آزمایشی را دارد می‌تواند منوی پاسخ سه نقطه‌ای را انتخاب کند تا پیشنهادی برای «خروج شما از این مکالمه» (در نهایت از شر آن خلاص شوید!) را انتخاب کند. پاپ آپ توضیح می دهد که ترک تماس، برچسب شما را در پاسخ ها حذف می کند، حتی اگر نام کاربری شما همچنان نمایش داده شود.

این شرکت از اعلام تعداد کاربرانی که این ویژگی آزمایشی را مشاهده خواهند کرد خودداری کرد، اما این آزمایش را جهانی اما «کوچک» توصیف کرد. در حال حاضر، محدود به شبکه است، بنابراین هیچ کس در آزمایش خود را در دستگاه تلفن همراه ذکر نمی کند. توییتر در واقع سال گذشته این ویژگی را تجسم کرد و یک طرح مفهومی اولیه را به اشتراک گذاشت و تمایل خود را برای کمک به کاربران برای “کنترل توجه ناخواسته” ابراز کرد.

هنگامی که کاربری از خود نامی نمی برد، دسته توییتر او خاکستری می شود و به سایر کاربران نشان می دهد که از مکالمه خارج شده اند و نمی توان آنها را دوباره در تاپیک برچسب گذاری کرد. توقف نام بردن، اعلان‌ها را نیز خاموش می‌کند، و شما را با خوشحالی از چیزهای نفرت‌انگیز یا ناخواسته دیگری که مردم برایتان ارسال می‌کنند بی‌اطلاع می‌کند.

در ماه سپتامبر، توییتر شروع به آزمایش یک ویژگی ضد سوء استفاده به نام Safe Mode کرد، تنظیماتی که کاربران آزاردهنده می توانند برای کمک به فیلتر کردن سوء استفاده در مقیاس بزرگ، آن را فعال کنند. در حالت ایمن، توییتر تعاملات را تجزیه و تحلیل می‌کند و حساب‌هایی را که به روش شما سوءاستفاده می‌کنند را به صورت الگوریتمی مسدود می‌کند، و قربانیان را از صرف ساعت‌ها برای مرتب کردن پاسخ‌های نفرت‌آمیز و مسدود کردن حساب‌های دستی نجات می‌دهد. این پلتفرم آزمایش را در ماه فوریه گسترش داد و همچنان به جمع‌آوری بازخورد درباره سیستمی که برای فیلتر کردن سوء استفاده آنلاین در مقیاس بزرگ ایجاد کرده است، ادامه می‌دهد.

پس از یک دوره طولانی بی‌عملی، اخیراً این شبکه اجتماعی ویژگی‌های ضد سوء استفاده را ایجاد کرده است که به کاربران ابزارهای جدیدی مانند توانایی تعیین اینکه چه کسی می‌تواند به یک توییت پاسخ دهد (همه توییتر، کاربرانی که دنبال می‌کنند یا فقط حساب‌هایی که ذکر می‌کنند) ارائه می‌دهد. . و حتی خارج از ابزارهای ضد قلدری، توییتر معمولاً برای کاربران انعطاف‌پذیرتر و قدرتمندتر است – حتی قدرت حذف توییت‌های قدیمی از وب‌سایت‌هایی که در آنها ظاهر شده‌اند.

توییتر یک ویژگی جدید ضد سوء استفاده به نام Safe Mode را آزمایش می کند

آزمایش‌هایی که توییتر انجام می‌دهد به شما هشدار می‌دهد که یک مکالمه دارای حس بدی باشد

توییتر تست بتا ابزار ضد سوء استفاده Safe Mode را راه‌اندازی می‌کند و اعلان‌های فعال‌سازی را اضافه می‌کند