منو سایت

  • خانه
  • اخبار استارتاپ
  • توییتر متوجه شده است که در حال آزمایش ویژگی است که به کاربران امکان می دهد به روز رسانی وضعیت را تنظیم کنند

توییتر متوجه شده است که در حال آزمایش ویژگی است که به کاربران امکان می دهد به روز رسانی وضعیت را تنظیم کنند

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار استارتاپ
توییتر متوجه شده است که در حال آزمایش ویژگی است که به کاربران امکان می دهد به روز رسانی وضعیت را تنظیم کنند

توییتر روی قابلیتی کار می کند که به کاربران امکان می دهد وضعیت حساب ها و توییت های خود را تنظیم کنند. به گفته مهندس معکوس جین مانچون وانگاین غول رسانه اجتماعی که به دنبال کد برنامه تلفن همراه برای شناسایی ویژگی ها و پیشرفت های آینده است، در حال کار بر روی یک ویژگی “تنظیم وضعیت” است که در حال حاضر با نام رمز “vibe” شناخته می شود. به نظر می رسد که کاربران نه تنها گزینه تنظیم وضعیت در سطح پروفایل را خواهند داشت، بلکه می توانند وضعیتی را برای یک توییت خاص نیز تعیین کنند.

اسکرین شات های ارسال شده توسط Wong نشان می دهد که گزینه ای برای به روز رسانی وضعیت در بالای کادر ایجاد توییت ظاهر می شود. پس از انتخاب دکمه وضعیت، پیامی خواهید دید که «چه کار می کنی؟» و «من برای آخرین امتحان درس می خوانم».

در حال حاضر مشخص نیست که آیا کاربران می توانند فقط حالت های از پیش تعریف شده را انتخاب کنند یا می توانند حالت های سفارشی ایجاد کنند. همانطور که Wong اشاره می کند، اگر توییتر به کاربران اجازه ایجاد وضعیت های سفارشی را بدهد، ممکن است مشکلاتی در مورد هرزنامه وجود داشته باشد.

Wong تنها مهندس معکوس نیست که متوجه این ویژگی در حال توسعه شده است. الساندرو پالوزی، که اغلب ویژگی های منتشر نشده را نیز پیدا می کند، متوجه شده است که توییتر در حال کار بر روی یک ویژگی به روز رسانی وضعیت “vibes” است. Paluzzi خاطرنشان می‌کند که به نظر می‌رسد این ویژگی شبیه گزینه وضعیت احساسات و فعالیت‌های فیس‌بوک است، که به کاربران اجازه می‌دهد از طریق به‌روزرسانی‌های از پیش تعیین‌شده مانند گوش دادن به موسیقی یا خواندن کتاب، دیگران را از کارهایی که در حال حاضر انجام می‌دهند مطلع کنند.

هنگامی که از سخنگوی توییتر در مورد آزمایش پرسیده شد، به TechCrunch گفت که این شرکت در حال حاضر چیزی برای اشتراک گذاری در مورد آن ندارد.

ویژگی وضعیت می تواند راهی برای افراد در توییتر باشد تا به دیگران اطلاع دهند که مشغول هستند، خارج از دفتر، در یک کنفرانس و موارد دیگر. برخی از کاربران توییتر در حال حاضر از نام صفحه نمایش خود برای نشان دادن موارد خاصی مانند خارج از دفتر یا در تعطیلات استفاده می کنند. تابع وضعیت می تواند راهی برای بیان این موضوع به شیوه ای واضح تر و کمتر درهم باشد.

این اولین بار نیست که توییتر می گوید در حال آزمایش یک ویژگی شبیه به وضعیت است. در سال 2018، توییتر ایده یک “شاخص حضور” را بررسی کرد که به کاربران کمک می کند آنچه را که در حال حاضر انجام می دهند توصیف کنند، اما این مفهوم هرگز به طور گسترده آزمایش نشده است.

مشخص نیست که توییتر چه زمانی یا اینکه ایده به روز رسانی وضعیت را پس از مرحله آزمایشی منتقل می کند یا خیر. اگر غول رسانه‌های اجتماعی قصد دارد این ویژگی را منتشر کند، اگر توییتر به کاربران اجازه ایجاد وضعیت‌های سفارشی را بدهد، سؤالاتی درباره نحوه تعدیل وضعیت‌ها وجود خواهد داشت.

توییتر می تواند شارژ TweetDeck را از طریق Twitter Blue شروع کند