منو سایت

توییتر می تواند شارژ TweetDeck را از طریق Twitter Blue شروع کند

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار استارتاپ
توییتر می تواند شارژ TweetDeck را از طریق Twitter Blue شروع کند

توییتر در حال تلاش برای تبدیل TweetDeck به یکی از ویژگی‌های برتر از طریق سرویس اشتراک Twitter Blue خود است. به گفته مهندس کاربرد معکوس جین مانچون وانگبه دنبال کد برنامه های تلفن همراه برای شناسایی ویژگی ها و پیشرفت های آتی، این غول رسانه های اجتماعی در حال حاضر در حال کار بر روی یک افزودنی به پیشنهاد درجه یک توییتر است و آن را به لیست ویژگی های Twitter Blue در برنامه اندروید خود اضافه می کند.

Wong اخیراً فاش کرد که توییتر در حال کار بر روی افزودن پیوندی به TweetDeck به لیست ویژگی‌های Twitter Blue در برنامه اندروید این شرکت است. هفته گذشته، وونگ با کدی در برنامه مواجه شد که دسترسی به TweetDeck را برای کاربرانی که در Twitter Blue مشترک هستند محدود می‌کند و کسانی را که در آن ثبت‌نام نمی‌کنند منحرف می‌کند.

او همچنین خاطرنشان کرد که اگر توییتر قصد دارد TweetDeck را به عنوان یک ویژگی پولی تحت Twitter Blue ادامه دهد، میلیون‌ها کاربر را که هنوز به سرویس اشتراک دسترسی ندارند مسدود خواهد کرد، زیرا در حال حاضر فقط در ایالات متحده در دسترس است. کانادا، استرالیا و نیوزلند. TweetDeck در حال حاضر رایگان است و شامل هیچ گونه تبلیغاتی نمی شود، و آن را به یک سرویس محبوب برای افرادی تبدیل می کند که نمی خواهند از رابط وب توییتر استفاده کنند.

در پاسخ به سوالی درباره تغییر احتمالی، سخنگوی توییتر به TechCrunch گفت که این شرکت در حال حاضر چیزی برای اشتراک گذاری ندارد.

قبل از راه‌اندازی رسمی Twitter Blue در سال گذشته، بلومبرگ اعلام کرد که ویژگی اشتراک توییتر آینده ممکن است برای استفاده از TweetDeck از مردم هزینه بگیرد. اما از زمانی که Twitter Blue راه‌اندازی شد، این سرویس برتر اشاره‌ای به TweetDeck نمی‌کند، در عوض با ابزارهایی برای سازماندهی بوکمارک‌ها، خواندن رشته‌ها در قالبی درهم و برهم، و ویژگی «لغو توییت» راه‌اندازی می‌شود.

این اولین باری نبود که توییتر از کاربران خواسته بود برای TweetDeck پول بپردازند، و این شرکت در سال 2017 به دنبال راه هایی برای شارژ این برنامه بود. در آن زمان، از برخی کاربران توییتر خواسته شد تا نظرسنجی را تکمیل کنند تا ببینند چه ویژگی هایی دارند. می خواهم ببینم در TweetDeck و اینکه آیا آنها مایلند برای نسخه توسعه یافته این سرویس پول بپردازند، اما این مفهوم هرگز آزمایش نشده است.

توییتر بلو ابتدا در استرالیا و کانادا در ژوئن 2021 راه اندازی شد و در ماه نوامبر در ایالات متحده و نیوزیلند راه اندازی شد. همانطور که Twitter Blue رشد کرد، از طریق راه‌اندازی اخیر آزمایشگاه‌های توییتر، دسترسی زودهنگام به ویژگی‌های جدید را اضافه کرد و مقالات خبری بدون آگهی را از صدها ناشر از طریق خرید بهار Scroll در توییتر ارائه کرد. در ایالات متحده، خدمات اشتراک 2.99 دلار در ماه هزینه دارد.

TweetDeck ابتدا به عنوان یک برنامه شخص ثالث راه اندازی شد، اما توییتر این شرکت را در سال 2011 به قیمت 40 میلیون دلار خرید. این سرویس مدیریت و انتشار در حساب‌های توییتر را آسان می‌کند و راهی راحت برای مشاهده چندین جدول زمانی و فید در یک مکان ارائه می‌دهد.

توییتر اشتراک درجه یک خود، Twitter Blue را در ابتدا در کانادا و استرالیا راه اندازی کرده است

Twitter Blue در ایالات متحده و نیوزلند با مجموعه ای از ویژگی های گسترده راه اندازی شده است